Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

Сега погледнах, че времето за Неделя го дават облачно с превалявания.....Едно Бачково дали да не направим? да седнем някаде да хапнем, да пийнем?Може и да предложите други варианри...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще прекарам малко време със семейството.. всички да се прибрали и са ми нагости . тая неделя ще я пропусна :P п.п. За колегата Памо разбрали сме се :) Д15Б сие японска Вти-ка сериино произвоцтво.. а ние я правим от Д15б2-7 и в так глава .. правена имах пред вид моя двигател както и всички останали Мини-ме :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе,вие полудяхте с тези глави и витияики ! Хората питат за разходка сред природата! Там като седнем на никои не му пука за ветеци,витеаики и глави! Важното е да направим главите на въздух. . . ха ха ха :)Ако не си намеря шофиор не идвам никъде,защото не е за гледане как си пиете бирите пък аз да броя мухите. . .ха ха ха :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз тази седмица мисля да се кача до Бачково с булката та ако ще е там срещата ще е супер ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за Бачково може да дойда само да се каже някакъв час за тръгвахе.Говорим за манастира и заведенията около него не за полянки нали .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Извинявам се предварително за тази тема но не знам къде да търся . ;) Можете ли да ми кажете със какво масло за двигателя и скоростите се чувства най добре моята колица СИВИК англичанка Д16Ю2 до сега я карам със КАСТРОЛ 10W40 а на скоростите викам да го сменя защото никой не го е сменял но не знам със какво.;) Колата е на 270000 км. но не гори масло изобщо. Може и отзиви за ангренажен ремък и ролка.Благодаря предварително. ;)

Редактирано от Gencho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тук http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=3282 тук е темата по твоя въпрос.за напред когато ти потрябва нещо за техничските теми . Влизаш в раздел Технически въпроси-Полезни технически темитам има доста информация ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момци,така ми се струва или само вие сте пловдивската агиткамного рехава бря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тук http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=3282 тук е темата по твоя въпрос.за напред когато ти потрябва нещо за техничските теми . Влизаш в раздел Технически въпроси-Полезни технически темитам има доста информация ;)

Благодаря ти много и още един път се извинявам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колегите от Пловдив заповядаите другата седмица на рали Хасково-събота и неделя,да му спретнем една сбирка...хем ще погледа ме хем ще си спретнем среща....ми така де;))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другата Неделя е откриването на Драг-а на Лесново ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво другата ами тази ? ако няма да се ходи никъде ,ще е на паркинга на 2ри клон на пощатата кадето си е попринцип ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момци ере на бачково ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Най добре е да си направим срещата както си е по-принцип НА 2ри клон на Пощата ,и след това може да идем където поискаме! с организация от днеска за утре няма да стане нищо ...единия разбрал това другия онова а то е 3то в сащност за това така е най добре!

 

На пощатата сме 15:00ч. ,пък слет това може и на бачково да идем :cool:

Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

навит съм за бачково, само трябва да определим час и място на тръгване

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, от последното ми писане тука сте изписали сигурно поне 5 страници...гледам, че си изкарвате страхотно и само ме е яд, че немога да идвам и засега все се пада неделя да съм наработа :cool: радвам се, че сте поели яко организирането на седмичните срещи и се надявам скоро да се видим и утре приятно изкарване на срещата :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошо колеги заваля има ли збирки на закрито ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги искам да си купя лепенка на фен клуба за светла кола моля някой ако има такава нека днес да я донесе за да накича и моята колица.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Gencho - мисля, че имам една останала, после преди да дойда на срещата ще проверя в колата и ако има ще ти я донеса. А да...днеска ме пуснаха да почивам, така че съм налице за каквито и да е мероприятия. А да, и последно какво сте решили за срещата, аз съм навит за бачково и ако мислите, че не е късно предлагам да се съберем в 15:00 на паркинга на пощата както са си седмичните и оттам който е навит да поемаме към Асеновград, но не е лошо да пишете тук нещо, за да можем да известим Асеновградчани :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Gencho - мисля, че имам една останала, после преди да дойда на срещата ще проверя в колата и ако има ще ти я донеса. А да...днеска ме пуснаха да почивам, така че съм налице за каквито и да е мероприятия. А да, и последно какво сте решили за срещата, аз съм навит за бачково и ако мислите, че не е късно предлагам да се съберем в 15:00 на паркинга на пощата както са си седмичните и оттам който е навит да поемаме към Асеновград, но не е лошо да пишете тук нещо, за да можем да известим Асеновградчани :D

Даде и аз това казах .. но в това време вън .. ще решим на място И най после да ти видя муцуната :D тая работа ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Танкист ще бъде чудесно . Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мога да намина дано си оправя хавите а най после един пост от мен :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига сте се плашили от дъжда,защото спря и времето се очертава много хубаво за следобеда!Така че може да отидем където изкаме!Ас съм в 15.00 на паркинга на пощата и чакам.И никои да не доиде после отивам на Бачково да се разходя!Ще пиша на Асеновградчани за 16.00 да ни чакат на Санито. . . бива ли???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кои паркинг коя поща и аз се интересувам ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

паркинга на 2-ри пощенски клон на пещерско шосе, пада се отдясно, преди линията :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе хора,на темата си пише къде и в колко часът са срещите!Четете по-внимателно и готово!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А бе хора,на темата си пише къде и в колко часът са срещите!Четете по-внимателно и готово!

Абе брато ти май нещо липстваше днес аз бях само на пощата за после не знам. Редактирано от Gencho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами пич явно си закъснял, защото до 15:30 чакахме някой да дойде и после тръгнахме за Асеновград, както беше уговорката 3 поста по-нагоре...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недко , яя раздухай повече за 16ти на Леново :blink: Пък за голфа- не този който е на Леново, ами един друг дето се движи из Първомай - РР-3969 ,като го слушам е с доста брутален "надув" .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недко , яя раздухай повече за 16ти на Леново :blink: Пък за голфа- не този който е на Леново, ами един друг дето се движи из Първомай - РР-3969 ,като го слушам е с доста брутален "надув" .

Става дума за писта ЛеСново до София откиването на драг сезона е тогава :( А тоз който се движи май само ти си го виждал, а ако го видиш хвърли му ръкавица от мое име и да идва на чертата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бре,вие в тая криза как намирате кинти постоянно да се гоните по пистите а??? Пък те си нагоряват бая. . .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колеги МОЛБА ЗА ПОМОЩ преди време продадох ХОНДА СИВИК 4 генерация черна хеч В3273СК вече 3-та година търся човека които я взе тъй като неуспяхме да я прехвърлим.Днес получих информация ,че колата е в Пловдив там е направена ГО .Моля ако някои ако я забележи да помоли човека който кара колата да се свърже с мен (0889 841365 Цветан) за дая прехвърлим.Ето и снимка на колата.Колата може да е с бели джантиhttp://pics.data.bg/categories/1/%D0%BE%D0...ff940f/dsc01759http://pics.data.bg/categories/1/%D0%BE%D0...17e3b7/dsc01757http://pics.data.bg/categories/1/%D0%BE%D0...c05783/dsc01762БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО :devil:

Редактирано от CONEV

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги МОЛБА ЗА ПОМОЩ преди време продадох ХОНДА СИВИК 4 генерация черна хеч В3273СК вече 3-та година търся човека които я взе тъй като неуспяхме да я прехвърлим.Днес получих информация ,че колата е в Пловдив там е направена ГО .Моля ако някои ако я забележи да помоли човека който кара колата да се свърже с мен (0889 841365 begin_of_the_skype_highlighting              0889 841365      end_of_the_skype_highlighting Цветан) за дая прехвърлим.Ето и снимка на колата.Колата може да е с бели джантиhttp://pics.data.bg/categories/1/%D0%BE%D0...ff940f/dsc01759http://pics.data.bg/categories/1/%D0%BE%D0...17e3b7/dsc01757http://pics.data.bg/categories/1/%D0%BE%D0...c05783/dsc01762БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО :devil:

Ако е в Пловдив ще се намери.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бре,вие в тая криза как намирате кинти постоянно да се гоните по пистите а??? Пък те си нагоряват бая. . .

измислил съм алтернативен вариант... купувам си дизелова кола и ше ходя по ресторантите да събирам остатъчните мазнини от пърженото :sick1::devil::drunk: чувал съм че дизелите го понасят добре хахахахха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дайте да открием тази Хонда на колегата нека всеки се оглежда за нея и да помогнем на момчето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Всеки ден съм във ПлОВДИВ щесе узъртъм :)

Редактирано от coupe-v

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ще се оглеждам за колата,постоянно въртя из града така,че ако я видя ти звънкам :) успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако всеки се оглежда за нула време ще се намери, и ще помогнем на колегата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...