Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

ех,аз пак я пропуснах :P , но следващата сряда ще съм на първа линия :P

Така или иначе си ми обещала да дойдеш, така че присъствието ти е 100% задължително, а отсъствията си вървят и като почнат да се трупат ще мисля наказания вече ;):P:P:D
оххх както върви пак ще пропусна ;( наще много несериозно го раздават нещо :D
Те дъртите са си несериозни, добре, че сме ние младите :P;) Галинче, благодаря, че спази обещанието си и дойде, обичам сериозните хора. Благодаря и на останалите за приятната вечер с готини хора... обичам ви (малко прекалих с водката и затова съм толкова любвеобвилен) :) :) :D мне, майтапа настрана, вие всичките сте една уникална сбирщина от готини хора. ;) Ицо, още чакам снимките, виж си личните :P;)
хехех много мило ;) наистина беше много хубава среща ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яд ме е,че не можах да дойда ама , работата си е работа!Другата живот и здраве сме на 1 буна !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яд ме е,че не можах да дойда ама , работата си е работа!Другата живот и здраве сме на 1 буна !

Янев, че ти кога ли си идвал? :cool:;) В най-добрия случай - за 20 мин и дим да те няма

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ради, Ради на теб май ти хареса бирата ..... Спри да ходиш на тия срещи, че ще се пропиеш, те тия Хондаджии на хубаво няма да те научат, измъквай се докато има шанс все още :cool:;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ШШШШТ...тихоооо, на момчето му харесва да идва, няма да се бъркаш в работите на батковците :):) :) Янев, ти колко пъти си седнал с нас да пиеш бира бре, ще те призная че си бил на среща като седнеш и ми кажеш едно наздраве.А на останалите, беше мнооооооооооого готина среща, от тука нататък, все по-готини да стават ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ради, Ради на теб май ти хареса бирата ..... Спри да ходиш на тия срещи, че ще се пропиеш, те тия Хондаджии на хубаво няма да те научат, измъквай се докато има шанс все още ;):);)

Маина,то пиенето е за големите и смелите;) Като ви е страх си ходете само на сладкарница! ХИ ХИ ХИ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз неможах да доида ... в некав филм се вкарах с тая мойта бурза онда ... но уви маи ще сеходи до софия при бат Емо ,че има неща кмоито несерешават по телефна .,.. п.п. това май мие втората седмична която съм пропуснал от както има такива :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алекс, простено ти е :lol: Дано да се оправиш по-скоро с хондата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алекс, простено ти е :lol: Дано да се оправиш по-скоро с хондата.

Виктор и без хонда пак идва.Не му е простено,аидееееее:bash:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тази седмица ще пропусна,втора смяна сам и сваршвам в 22 часа.Мн.ми хареса миналата седмица.Пак ще се жидим :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драги колеги и колежки, утре немога да ви гарантирам дали ще мога да дойда, че с новата работа от четвъртака насам, най-ранното ми прибиране у нас е 20:00. Евентуално ще ми е по-къс маршрута утре, ама ще се види. Ако немога да дойда ми обещайте да не плачете (много) за мен :angry:;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То както се очертава маи и аз няма да мога да доида ,защото много работа ми се насъбра и не мога да смогна.Е от както съм със хондаджиите не съм пропускал седмична среща, но какво да се прави всеки има първи път:angry:Пожелавам на колегите приятно прекарване в наше оцъствие!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Струва ми се, че ще ви отсрамвам утре :angry: Все някой трябва да е там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Струва ми се, че ще ви отсрамвам утре :) Все някой трябва да е там.

Суперррр,пии един аирян и за нас отсъстващите:)До колкото разбрах и Облака е в София и няма да идва поне две-три седмици.Язък разваля моабета! Редактирано от Riko_Chervenia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип аз имам време да доида .. но колата е в бокса и с на мама опела неща да идвам .. щя го измисля неска ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алекс, ще ти се обадя по-късно през деня да се уговорим. Мога да мина да те взема през кичука и после да те върна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, да не сте забравили за днешната среща? 19 часа на гребната база.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каде точно е срещата..???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МмммМммм... страшна среща ... добре че сме ние старите кучета че да има някои воопще на нея ;) и човека на бариерата каза че скоро щя става паркинга по 2 лв на час.. така че предлагам да се събираме преди бариерата точно от дясната страна ако застанеш срещу нея .. от двете страни на пътя също е осветено и металиката е близко ;)мен ми хареса нищо че бяхме толкова малко ;)срещата е на гребната база

Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги кога е ножата срещта таи като досега не сам присаствал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каде точно е срещата..???

Четете бе хора, пише на заглавието, пише го на първия пост на темата, по последните 20 страници го пише поне на 100 места. четете, а не като коне с капаци да щракате по инерция директно на последната страница, да виждате само 2 поста на страницата и обичайния въпрос на всяка страница по 2-пъти е "къде е срещата"......еми писна ми да обеснявам по 100 пъти, мястото на срещата си е все едно и също, не се сменя.... ;) ;) А на присъствалите днес на срещата се извинявам за отсъствието но се прибрах в 21:30 в Пловдив от маршрута Златоград-Кърджали и вече си беше късничко. Който е пътувал нататък знае как е пътя, завой след завой та сега си представете служебната ми дачия без хидравлика и слаба маневреност...Та представете си лада....е това е 3-пъти по-зле като маневреност и 3-пъти по-трудно се върти, след това дори на колежката Полото ми се стори като мерцедес ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги кога е ножата срещта таи като досега не сам присаствал

За тебе също ЧЕТЕТЕЕЕЕЕЕ, а сега прочети горния пост, после прочети заглавието на темата, първия пост на темата и ще разбереш.Айде лека вечер на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги кога е ножата срещта таи като досега не сам присаствал

За тебе също ЧЕТЕТЕЕЕЕЕЕ, а сега прочети горния пост, после прочети заглавието на темата, първия пост на темата и ще разбереш.Айде лека вечер на всички.ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕхххх,Виктореееее;) Те не искат да доидат,ако искат ще ни намерят нали знаеш?Които има желание ни намира!Малко дадохме отбои за тази среща,но за другата сме там!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:P Опасна работа сте, ей! :) Хубаво си изкарахме макар и малко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма ли нещо документирано?Да видим кво е било,къде сте били и кво сте правили а?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма, не се сетихме да се снимаме :P Бяхме в металиката, пихме айряни мощно :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре най-вероятно пак сте без мен. Утре съм към Разлог, Гоце Делчев и един бог знае кога ще се прибера, а и колежките искат да пийнем по едно след бачкане и кой съм аз да им откажа ;):D;) от другата седмица вече ще гледам да възстановя присъствието си. На есички приятно изкарване утре ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Викторе вече не ме познаваш ли бе? на 1 метър покраи мен мина с колата и не спря едно здравеи да кажеш! знам че съм неотразим (еееец ;) ) ,но все още се забелязвам! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еи забележимия,що не вземеш да доидеш довечера че да видим колко си забележим а?Аиде,много пачки натрупа тези месеци можеш да наминеш вече,да похарчиш малко на кафето!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пихте ли по една бира и заради мене, щото за пих няколко.;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пихте ли по една бира и заради мене, щото за пих няколко.:)

Много рано питаш! Към 11.00 се прибрахме! ООООООООООООООООооо да да,пихме няколко бири,е поне аз пих !Даже още ми се пиеше,но бях с колата и не ми се правиха поберитетски глупости с полицаите.Знаеш за какво говоря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пихте ли по една бира и заради мене, щото за пих няколко.;)

Облак, ти ни изостави вече!! Предател :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета колата е готова ! Бат Емо си знае работата .... евала на такива хора като него! Оставям опела пред нас че се разболях с него! Неще и неще да загрява хондата докато се качих и се изпотих ,... деиба с моита кола съм си :) несъм вярвал че една кола може да ми липсва толкова мн! другата седмица ще се видим ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аиде чичо Тошо за неделя вече съм ясен! ще доида! разчитам на тебе и виктор да саберете повечко хора!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде колеги и колежки,за неделя има желаещи за Пищигово! Нека които иска да участва в разходката да драсне два реда и да уточним мястото и часът на срещата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аиде бе хора само аз и Тошката ли ще ходим?! нема ли други желаещи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз смятам да долетя :rolleyes: тъй че .Само кажете, кога ще тръгвате и от къде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре то като гледам един път ще реша да доида и тогава пък всички се назландисват нещо! за сега сме само тримата с тебе и тошо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...