Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

Здравей borko_ST89,

 

 

...Моите уважения, но лично аз не бих писал в тази тема "за седмични срещи в Пловдив", а най вероятно ще напиша нова тема, точно с питането което имаш, с молба за съвет от колеги. Така ще събереш повече мнения!

По въпроса ти: Не се занимавай с пристъргване. Джанти има много. Просто си намери с твоя отвор. 

Малко отклонение при пристъргването на джантите и си заминават. Пожелавам ти да не стигаш до мохабеда: ......"хубава работа, ама Българска;) .

 

Поздрави и късмет

:plane:

Редактирано от VTEC

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги ;) пиша ви тук  за  темата на Jap Track Day 29.03.2014g Който иска да си напраим колона от Хонди и да взривим пистата . Събираме се от 9:30 до  /10 :00  на Лукойла на Карловско преди моста! И газз към  Калояново! 

тел за връзка ако някои закъснява -  Красимир - 0897/333-608До скоро момчета :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги утре ще има ли среща в пловдив че нещо ми се мърда 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте машини ;) да напрсим днеска една Хонда срещичка! Хубаво време е измийте красавиците и газ на паркинга да се видим ;) аз към 7 без нещо ще съм там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юни и аз ще присъствам срядите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес една среща? аз ще намина с приатели :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги :) пишем ви от групата в Пазарджик. Искаме да ви поканим във петък вечер към 9 чеса да се съберем във Пазарджик (тъкмо ще си направите 1 разходка ) да се запознаем, че от последното събиране което беше 2012 година са се появили доста нови фенове :). Ако решите да се присъедините към нас ще се радваме :) Поздрави, ще следим темата за развитие :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

къде се събирате

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събираме се на един голям паркинг за около 150 автомобила, ако се разберете да идвате ще ви чакам в началото на града :)  и ще ви доведа :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, вчера имаше ли среща на паркинга на стадион Пловдив? Минах малко късно, но нямаше и помен. Да не сте сменили мястото?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да съдя ли по неактивността в тази тема, че и утре няма да има никой на срещата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само аз ли следя тази тема бре момци и моми? 

Вярно, че и аз изчезнах за известно време, ама..... 

Тази седмица ще иде ли някой на среща и още ли е на паркинга до стадион "Пловдив?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ми мине котка път, ще дойда с кораба-майка  :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз може и да намина тази сряда,пък да видим какво ще се получи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Кога, колега?!?

Аз бях там от 18.55 до 19.10 часа. Минаха всякакви марки коли, но без Хонда ...

Явно сме се разминали.

Като гледам и заведението не работи от доста време - имаше достатъчно буйна растителност около него ...

Редактирано от SR-71

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега съжалявам,явно сме се разминали с някакви минути-аз пристигнах в 19:30,а другите колеги с прелюдите дойдоха след 19:50.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте банда има ли пловдивчани или всички са по моретата ;) Днес да напраим една Хонда срещичка какво ще кажете? Аз ще съм там в 7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей те машини! Днес да направим една Хонда среща,да поховорим за тръгването от Плд за Калояново на 20 ти Jap Festa. От Пазарджик ще ни дойдат на гости с голяма колона Хонди събираме се и ние и палим всички заедно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли да ходите в неделя ,че тогава и драг и итали,май ще е по добре ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях вчера. Повидяхме се, поговорихме си. Кеф!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове .. нов съм във форума ;р  я кажете правят ли се още тези Сбирки и къде :) Благодаря 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откакто гЛОБУЛ стана ТЕЛЕНОР  спряхме  :spam:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3-4 години правехме големи срещи,помня по 40 коли е имало на седмичните!След това останаха месечните на които се събираха повече  хора.А сега мяй никой никъде не се събира. Понякога май ходят няколко момчета,защото пишат после,но ти сам виж кой и кога е писал! Ако се организира нещо в нета по от рано може и да дойдат хора...знам ли??? Мен лично работата ме спъва повечето пъти да наминавам,пък и зимата на стадиона е тъмно и няма къде да се седне сега май......тъпотийка си е!  Ако ги направят на някое осветено място или на някоя подходяща бензиностанция,може и да идва някой....хем светло,хем кафенце ...тъпа хава е а има толкова много хонди в града!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях на една месечна среща преди няколко месеца и бяхме 3-4 коли. С две думи слаба работа. Нещо организацията на пловдивската група ни куца, а при толкова Хонди из Пловдив могат да се получат добри срещи. Наистина мястото е кофти особено за зимния период и трябва да се измисли по-добро място както колегата Rico_Chervenia каза. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3-4 години направихме една доста хубава среща заедно с колегите от Асеновград :) Бяхме паркирали от началото до края на пътя до Асеновата крепост ;) Сигурно 100тина коли бяхме :) (май тогава още ходихме на паркинга до пощата). След това 1-2 пъти имаше добри сбирки и това беше... спрях да ходя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз я помня тая среща :punk:  даже патрулка :robot:  се беше качила до крепостта да регулира движението . Всичко беше изключително красиво мечтаната марка доминираше над останалите :punk: . Мисля че главен виновник беше г-н Майната май така се казваше . Жалко че традициите не са това което бяха  :hmmm:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, вярно, че имаше патрулка. Хората доста се впечатляваха. Не помня дали той или някой друг я организира, но се получи хем спонтанно, хем много добре :) (тогава тъкмо се чудех дали да взимам хонда или нещо друго и един авер ме закара на въпросната среща... другото е ясно) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колеги, дайте да се съберем пак. Каква е тази носталгия, която се долавя. Не знам защо не можем да организираме хубава среща. Явно мераклии има ама само толкова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мераците са само на компа..........Вярно,хубаво беше и имаше много смях ,но като че ли хората бяха по-свободни а сега всеки се е задълбал в проблемите си и безпаричието и затова срещите куцат! Хайде давайте някакво предложение за осветено място и да не ни вали във вратовете и тази сряда да направим нещо!? И ако пишат 2-3-ма значи среща пак няма да има!!! Поздрави на всички!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бензиноатанцията на топливо ми се струва добро място за среща. Азсьм за тязи сряда. Нека пишат и други колеги.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И там сме правили сбирки. Даже последно  мисля дойде полиция  и  искаше да  подписваме декларации ,че няма да  участваме в  "гонки". Така , че не е много  удачно според  мен, но това си е  мое  мнение.

Поздрави  на  цялата група.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да точно там. Ако караш от митницата към надлеза преди ОМВ се пада.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давайте да мислим една Среща ще ми се да огледам красиви HONDA автомобили да взема малко идеи за лятото като правя моята :) Понеделник е ЖЕЛАЕЩИ за СРЯДА ИМА ЛИ На старото място ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам не се бях замислил че се пада 24 :santa: Просто исках да видя фенове малко аз :robot: да го оставим за друг път :)  26ти ако има съгласни :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че тази година няма да стане вече среща. Въпреки това ако има желаещи мога и аз да намина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...