Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

в сряда да се разберем за месечната все ще измислим нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в сряда да се разберем за месечната все ще измислим нещо.

Генчо,в сряда се събираме едни и същи пич! Има много повече фенове,които не идват на седмичните и които сигурно и не познаваш! Така че си е хубаво да се пусне тема за месечната независимо колко сме се събрали на седмичната и какво сме се разбрали там.Аз имам впечатления от 2 години във форума че има хора които си идват само на месечните срещи и които не съм виждал нито един път на седмична среща.Това разбира се си е тяхно решение!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тошко,много си прав да ти кажа,и според мен трябва да се пусне отделна тема за месечна.Относно седмичните,може би някой от колегите са възпрепятствани и не могат да дойдат в сряда на седмичната,и затова идват на месечната понеже примерно е събота и неделя.Аз например в сряда се прибирам в 8.00 от София,имам желание да дойда но го закъсвам с времето.Желая лек ден на всички и до скоро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок ще пуснем тема само мажете събота или неделя и в колко часа и каде. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Месечните винаги са били в неделя в 13.00 часа! Сега остава да се реши къде да ги направим??? Даите предложения???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами момчета коята идея е неделя на месечната да се съберем на мебелна къща в 13:00 от там в асеновград на санито да се съберем с асеновградчани и после в тракииски стан

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не всеки обаче ще има желание за разходки,което е факт! И не всеки има финансовата възможност за това точно сега,което също е факт!По-добре си е месечната среща на Пловдивчани да си е в Пловдив,пък Асеновградчани ако искат да заповядат...винаги да се чувстват поканени,ОК?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоше,думата ,,поканини,, звучи обидно,мисля че сме едно и Пловдив е квартал на Асеновград,защото завършваме на град:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol::D:D:D:D МОЖЕ ДА СЪМ РАЖДАН В СЕЛО АМА СЪМ РАСЪЛ В ГРАД ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахах а Другото е може да съм от Село ама не ям доматите с колчетата ;):D :D :D За неделят съм съгласен където решите съм с вас! Пари без пари ;) на вода ще го караме :Д Поздрави ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кажете сега за срещата в сряда а там ще се уговорим за месечната ..... та в сряда пак ли на занзибар ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоше,думата ,,поканини,, звучи обидно,мисля че сме едно и Пловдив е квартал на Асеновград,защото завършваме на град:D

Ок,съгласен съм,но вие също казвате " на ГОСТИ при Пловдивчани" нали??? ХА ХА ХА ХА :cool: Ако не вярваш провери вашите теми и ще се убедиш сам! То наистина си е като квартал ама чак пък да се убиждате...еееееееееееее:) Кои на кои е квартал няма да уточняваме нали???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично аз никога не съм казвал на,, гости,, винаги съм ви чуствал като наши хора:cool:.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не на гсти а У НАС нали сме едно както и на националната бяха двете групи заедно.Аи 15 км. неса разтояние все едно от захарна фабрика до скобелева майка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и точно поради този факт да направим една колона от пловдив през целия асеновград в неделя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна идея подкрепям е :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
НАМИНЕТЕ ТАЗИ СРЯДА КЪМ АСЕНОВГРАД,И ЩЕ РЕШИМ НЕЩО ЗА МЕСЕЧНАТА.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип и аз съм за,но да видим колко желаещи ще има за разходка до станимъка в сряда? Хаиде колеги,пишете за да знаем колко души можем да се организираме??? Срещата ще се осъществи на Занзибар и тръгваме за Асеновград.Но ми се струва че трябва по-рано да я направим за да не стане много късно докато се съберем и тръгнем,какво мислите???Примерно в 18.00 и в 18.30 потегляме за да можем към 19.00 да сме в Асеновград?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ДА СЕ НАДЯВАМЕ ЧЕ ЩЕ ДОЙДАТ И ПЪРВОМАЙЦИ ЧЕ НЕЩО СИ ЗАБРАИХМЕ МУТРИТЕ С ТЯХ. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично аз никога не съм казвал на,, гости,, винаги съм ви чуствал като наши хора:worthy:.

Не на гсти а У НАС нали сме едно както и на националната бяха двете групи заедно.Аи 15 км. неса разтояние все едно от захарна фабрика до скобелева майка :worthy:
и точно поради този факт да направим една колона от пловдив през целия асеновград в неделя
Страхотна идея подкрепям е :worthy:
как няма да я подкрепяш помниш ли ква колона бяхме направили от санито до тракииски стан

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип и аз съм за,но да видим колко желаещи ще има за разходка до станимъка в сряда? Хаиде колеги,пишете за да знаем колко души можем да се организираме??? Срещата ще се осъществи на Занзибар и тръгваме за Асеновград.Но ми се струва че трябва по-рано да я направим за да не стане много късно докато се съберем и тръгнем,какво мислите???Примерно в 18.00 и в 18.30 потегляме за да можем към 19.00 да сме в Асеновград?

Добра идея!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не се обърка нещо и аз ще доида

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а някои да не черпи по случай втори фефруари в асеновград

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще пропусна тази седмица, защото съм зает, но ще следя темата - какво сте решили за месечните срещи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за да отскочим до Асеновград. Нямам грижи за това. Дори нещо повече, може да направим така че да не ходим със 100 коли, а да се групираме с цел икономии. Е да, разбира се, който иска да си тръгне по-рано, а трябва да чака някой друг няма да е перфектен вариант, но пък нека всеки да си направи преценката с какво време и средства разполага. Ще чакам да пишете как ще се организираме, в колко последно да се чакаме на Зинзибар. Аз съм съгласен с Тошката да се срещнем към 18:00 - 18:30 ч. пред Зинзибар.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Народе, само да се уточните за месечната среща, че се пада идната неделя. Като идея мебелна къща спомена някой, защо да не е пак на Занзибар и прочие. Дано да се съберете повече хора утре и да го обсъдите. До скоро :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти маи само пишеш:honda: Вземи се в ръце и ела някои път а???И кво само питате за тея месечни,от две години всяка седмица се събираме ...................все едни и същи почти всеки път!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее,виждам,че пак се очертава страхотна срещичка,ама най-вероятно ще трябва да я пропусна :lol:Нищо,ще чакам снимки в такъв случай...А за месечната,какво ще кажете за паркинга на гребната ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уфффффффффффф.....супер си е ама тия 2 леваааааа....много кинти за вход...а???? ......ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха-ха,но аз имах предвид паркинга откъм линията,а не този платения :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаиде да си го оставим на Занзибар,тъкмо колегите свикнаха с мястото и да няма не разбрали! Така,в 18.00 на Занзибар,в 18.30 тръгване за Асеновград,да няма после аз доидох в и 35 и нямаше никои......дааааааааа,няма да има никои:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така пич създай малко дисциплина мястото и часа да се спазват на 100%

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок там сме :) Дано не ме спрът ушатите,че нямам винетка никва :P ще карам плътно след вас !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има вече тема за месечната.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оле, вярно че трябва да слагаме новите винетки. Аз моята си я купих ама още не съм я сложил. Ще извърша това добро дело утре. :) Последно 18:00 ч. пред Зинзибар. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе недей да я слегаш изчакай до утре ще ти дам да я сложиш на моята колица добре ще и седи като ХАРИЗАНА. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели, тук съм - върнах се отдавна, просто не ми се влиза в този форум, за това и не пиша. Съжалявам и се извинявам, че ви поизоставих и пропуснахме 1-2 месечни, нека някой от вас да се заеме с тази организация, аз активност тук изгубих желание да проявавам. За съжаление един /........../ си позволи да ми сложи уорн, който аз приемам лично като бан и му предоставям конфорта да командори форума конфортно от тук нататък. Вече съм един от стотиците невлизащи стари фенове, несъгласни с развитието на форума и идеята. Ще идвам да се виждаме разбира се по срещите, тук също ще пиша, но по-рядко. Хонда продължава да ми е слабостта, трите хонди също си ги пазя, карам и им се радвам. Поздрави на всички приятели! :(:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоше, не мога утре - ще имам гости, но обещавам да дойда на някоя от следващите, липсвате ми всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...