Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

Здравейте на всички от МАЙНАТАУН какво ще кажете на си направим хонда среща ама в някое кръчме така да по отпуснем душата,предполагам че някоя събота ще е най - добре хем да изпратим старата година с хубаво и приятоно настроение както винаги.Само трябва да резервираме някое местенце и да се почваме.:beer:Ако има желаещи да пишат и да се разбираме :D:D:beer:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за + 2

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм мераклия да се съберем и да размажем :beer: Само да не е тая събота която идва 4е съм на RD на друг хондажия и няма да мога.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото повече толкова повече,важното е да се организираме по на време и да уточном мястото и часа

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи беше слабо .. но приятно.На паркинга е мн тъмно и студено .. мисля че е време да обсъдим друго по удобно за зимата място за нашите срещи! давайте предложения да решим каде няма да ние толкова студено !Аз давам първото подземиния паркинг на Мол Пловдив сряда няма хора и ще има място за нас по топло е от на вън и е доста светли, но трябва да сме доста тихи и мирни че да нени изгонят! давайте да решим каде ще сме :lol:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и там ще си е кучешки студ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най добре е да е до някакво заведение и да може да се спира.В моловете става има и заведения, но до колко часа работят. Аз няма да мога да дойда за щото несъм в страната но ще се видим живи и здрави.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мол Галерия, паркинг P1, до автомивката..:D

и там ще си е кучешки студ
студено е, но е едно е да си на завет, друго е да те реже вятъра през ушите:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета помислете за идеята дрифтове по паркинзите на големите магазини миналата зима не карах хонда но вечер се събирахме 6-7 коли и ставаше яко на паркинга на кауфланд в тракия когато е покрит с малко сняг

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :honda: Решете къде ще се събираме утре ? като гледам май пак ще сме на паркинга на пощата. Отностно дрифтчетата снощи до 23:30 на паркинга на широкото зад стадион 9 септеври имаше доста колии ... беше забавноо. Айде до утре в 7 :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не споменава нищо за ново място. Май си остава на пощата?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам за ОНЛАЙН седмична среща :D :D :D Групов чат в скайпа всеки в къщи на топло... инъче студа немое ме изкара на вън особено като съм без кола :):P :P :D :D :D Шегувам се :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бяхме на пощатата .. но само аз и тошко (Rifto) ходихме до мола разгледахме паркинга имаше коли ,но в най отделчения сектор от главния вход имаше места и то по 5-6 и на горе места за червения сектор става вапрос .. горе на 3тия етаж си сядаме на местата кадето са пред магданалца, и сички останали на топло ..идеята е добра според мен за Мол Пловдив е добра, а има и пикадили ако някой трябва да пазарува банки да пла6та и тн.. умно и практи4но :huh: иначе ние с тошко чакахме на паркинга на пощатата до 7,15-7,20 нямаше никои и отидохме в мола мястото според мен е досто добро! вие какво ще кажете ?

Редактирано от AlexDJ
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ме извените,че неможах да дойда днес , но ме задържаха в работата и нямаше как. Подкрепям идеята на Алекс за Мол Пловдив да се събираме. Паркинга е наистина голям кой където намери да спира и ще се събираме горе в кафетата пред Макдоналдс :angry: +1 за новото място. Часа на срещата пак си остава 19:00 нали ? П.С. Поне не сте скучали момчета днес. Пък може някоя вечер да си напраим ХОНДА - Movies с пуканки мисля че ще се получи добре.Поздрави:rolleyes:

Редактирано от James

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ме извените,че неможах да дойда днес , но ме задържаха в работата и нямаше как. Подкрепям идеята на Алекс за Мол Пловдив да се събираме. Паркинга е наистина голям кой където намери да спира и ще се събираме горе в кафетата пред Макдоналдс !!!

+1 за новото място.

Часа на срещата пак си остава 19:00 нали ?

 

П.С. Поне не сте скучали момчета днес. Пък може някоя вечер да си напраим ХОНДА - Movies с пуканки мисля че ще се получи добре.

ПоздравиПубликувано изображение

 

Да няма да е лошо на някое 3D да се покефим :)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идеята за сега е мол ПЛОВДИВчервения сектор на подземния паркинг19ч всяка сряда:)

Редактирано от RIFTO
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи се местим на сухо . Дано да има повече хора на тези срещи защото като гледам нещо намаля посещаемостта на на форума и на срещите дано да е от времето защото идва лятото и ще се отпусне времето.А и сме вече на сухо хайде хора там сме.

Редактирано от Gencho
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там сме утреее :ph34r: ха ха и Умната в паркинга с шумовете да не ни изгонат :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах,и аз бях в колата.точно на прелеза,нали.колега е ,но не е от форума.утре ще гледам да го взема и да наминем.досега не съм идвал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А в коя част се намира червеният сектор? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехеееееееееееееи,група!!! Как сте? Никои нищо не пише....има ли хонди в тоя град? ...Няма ли? Аз още нямам ,но скоро ще имам и ще ви навестя да ви видя! Приятни празници на всички и по-добра година от изминалата.......да ии го......кам!!!! Успех през следващата:)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейтее !!! Искам да ви пожелая весело изкарване на празниците всичко най хубаво през новата 2011г. Нека тази година ви дари още по мощни ма6ини и здраво каране по пътищата !!! Поздрави на всички и умната по пътищата 4е напоследък доста катастрофи и се Хондите са пострадали ... HONDAA RUUUULLLLZZZZZZZZZZZZz

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Весело прекарване на празниците и от ме.Нека новата година да ви донесе много щтастие,любов и пове4е парички за нови ХОНДИЧКИ! !!!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрашейте искам да пожелая на висички приятно изкарване на празниците,много късмет и здрави и турбинирани хондели през новата година,:) !!! !!! :) :) :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги заповядаите утре на седмичната в 19 .00 в мола на червения секторда се съберем за последно за тази година.Поздрави на всички които няма да могат да доидат.:lol:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре немога,почвам да тренирам за новата година:lol:,имаме банкет.НА ВСИЧКИ ПОЖЕЛАВАМ ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ И УСПЕХ ВЪВ ВСИЧКО ПРЕЗ НОВАТА ГОДИНА.НАЗДРАВЕ:):):)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бяхме в мола и по кафенце много хубаво протече този път срещата. :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веселооо посрещанеееееееееее на Новата Годинаааааааааааа Yoooooooooooooooo ;) Да си изкарате супе яко и всичко най хубаво ви желая на всички Хондажиииииииииии Поздрави на всички до Догодина :Д :П с нов късмет...... HONDA RULLZZZ ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Весело посрещане на всички луди хондаджий,много нови хонди да ни радват през новата година НАЗДРАВЕ НА СИЧКИ ОТ МАЙНА ТАУН :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита нова година на всички:)Живи,здрави и щастливи хондаджии из страната!И през новата година много изтъркани гуми! :):):)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧНГ да сте живи издрави преди всичко ,другото ще си го купите.И специални поздрави на Генчо ,всичко най хубово ти пожелавам :fun::drunk::):)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да преди всичко да сме живи и здрави всички за да се забавляваме повече през тази година и много късмет и пари на всички за да можем да си брамчиме с ходелките и да си ги глезим повече от миналата. ЖИВИ И ЗДРАВИ МОМЧЕТА И МОМИЧЕТА УСПЕХИ.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита нова година на всички koлеги от Хонда-обществото.:drunk:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧНГ да сте живи издрави преди всичко ,другото ще си го купите.И специални поздрави на Генчо ,всичко най хубово ти пожелавам :drunk::):):fun:

благодаря за поздравите,наздраве! :)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как е в мола? Никои не споделя става ли за срещи , не става ли??? Ни вопъл ,ни стон:cool:Въобще маи темата ни замря много тази зима.........

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бяхме в мола и по кафенце много хубаво протече този път срещата. :)

 

Честита нова година на всичкиПубликувано изображениеЖиви,здрави и щастливи хондаджии из страната!И през новата година много изтъркани гуми! :cool::cool::cool:

 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за много години на всички, да сте живи, да сте здрави, и през новата година още повече Хонди да има :Д ;) Айде на среща утре ;) да окупираме Мола, аз съм на линия с мойта червена шапчица ;) ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То в мола ма на кое кафе,че преди 2 седмици много коли на паркинга не видях и един хондаджия и си тръгнах,къде се чакаме,че и отя сектор 4 ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...