Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

Момци който не е разбрал James днес се чакате в 8 часа на паркинга вашия и тръгвате (КОЙТО ЖЕЛАЕ РАЗБИРАСЕ) :worthy: Ще ви очакваме разбира се и много ще се радваме да ни погостувате дори и вечерта .. обещаваме да върнем жеста

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно казвам. Аз ще съм на паркинга днес в 20:00 и ще ви чакам. 10 -15 мин. който дойде и палим към Пз. Колкото повече коли се съберем толкова по густоо :worthy::worthy: :worthy: ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се появи ли някой на паркинга? към 8 Днес?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на момчетата и компанията с която пътувах :) Беше страхотно в Пз близо 30 коли се събрахаме , гонки , дръпки , въртежи. Тая сряда ще ги очакваме в ПЛД :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази сряда накъде без мен :) отсъствах доста пъти и имам да наваксвам :) Ще се постарая да ви набавя лепенки, че имаше скоро мераклии, а мойте одавна превършиха ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази сряда накъде без мен ;) отсъствах доста пъти и имам да наваксвам ;) Ще се постарая да ви набавя лепенки, че имаше скоро мераклии, а мойте одавна превършиха ;)

Ехааа Супер Танки .. Тамън и аз ще сложа на Prelude ако може :) Имам мн да ти разправям от Пз дето снощи бях. В срядата 100% ще доидат някои от момчетата от Пз доо скооорооо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам за тези стикери дали ще има с червен надпис защото видях една такава по улиците на София и си мисля , че ще ми отива на цвета на колицата.Та ако има искам и аз.

Редактирано от Gencho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетаа :thumbs1: какво става за ЖАП феста в Калояново тази Събота и Неделя.! Аз ще пътувам с Пз регион в 8 сутринта ще сме на нашия паркинг и ще ги чакам и тръгваме. Дано се съберем повечко коли.Който може и не му е рано да дойде сутринта че Spezov ще участва в състезанието и трябва да сме по рано там. Тел ми е 0896840199 ако има нещо или по късно ще идвате може да звънете и да се видим на Дракона. да Подкрепяме колегите. Пишете какво мислете за предложението :D До скороо Нека се съберем една голяма колона и да пътуваме заедно :D Отнася се и за Асг регион това :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха от толкова писане забравих името да си напи6а :thumbs1: поне да знаете кой да търсете 0896840199 - Красимир - Айде момчета не се услушвайте ами палете ХОНДИТЕ:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета сре6тата се отлага на нашия паркинг в 8 Или напрао на Дракона ще се зъсечем или койото може в 9 часа утре на Пазарджишко шосе на Шела ще чакам Пз група да дойдат и тръгваме !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета сре6тата се отлага на нашия паркинг Или напрао на Дракона ще се зъсечем или койото може в 8 часа утре на Пазарджишко шосе на Шела ще чакам Пз групата да дойдат и тръгваме !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе Краси,не драскаи толкова мнения едно след друго без да имаш отговор от някои друг! От долу имаш ( редактираи)...:) На мен не ми пука ,но някои ги дразни това! До колкото знам и в правилника го има като условие за спазване! Ти си нов и може да не знаеш това,просто натисни редактираи и си допълни каквото имаш.Може и няколко пъти да го направиш,не е проблем;) Между другото в колко почва състезанието на Калояново?Не е нужно да имаш 5 поста един след друг за да ти обърнат внимание колегите от форума и един става.Които чете вижда какво си написал.

Редактирано от Riko_Chervenia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе Краси,не драскаи толкова мнения едно след друго без да имаш отговор от някои друг! От долу имаш ( редактираи)...!!! На мен не ми пука ,но някои ги дразни това! До колкото знам и в правилника го има като условие за спазване! Ти си нов и може да не знаеш това,просто натисни редактираи и си допълни каквото имаш.Може и няколко пъти да го направиш,не е проблем!!! Между другото в колко почва състезанието на Калояново?Не е нужно да имаш 5 поста един след друг за да ти обърнат внимание колегите от форума и един става.Които чете вижда какво си написал.

Прав си така е извинявам се за което.Просто несъм обърнал внимание за редактирането! Състезанието почва към 9 и нещо Събота ще са клалификациите , неделя ще е състезанието.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще е хубаво някой ако качи някоя снимка от Калояново за да видим и ние за какво става дума . :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво много красиви коли ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааааааааа,има няколко интересни коли! Но разбрах че не е било много интересно на пистата.Слабо участие от феновете на ХОНДА :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям студ за среща :P Поздрави на тези които ще са там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Teбе пък много те е страх от студа бре! Тои още не е започнал и биеш отбои. Аиде чао и ще се видим през април тогава, . . . .и весела коледа от мен:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Teбе пък много те е страх от студа бре! Тои още не е започнал и биеш отбои. Аиде чао и ще се видим през април тогава, . . . .и весела коледа от мен:P

ХА-ХА,браво Тодоре чак и ВЕСЕЛА КОЛЕДА му пожела,то верно голем студ,днес видях един премръзнал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Teбе пък много те е страх от студа бре! Тои още не е започнал и биеш отбои. Аиде чао и ще се видим през април тогава, . . . .и весела коледа от мен:P

Абе Тоше не чак толкожа до студа отколкото до вятъра който брулеше ушите ми :P Нали знаеш , че съм майка и си имам ремаркенца. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A бе не знам да си маика? На баща повече ми мязаш,но щом казваш.Знае ли човек в последно време ,маика ли е,баща ли е???

Редактирано от Riko_Chervenia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И вие кво, вчера малко ветрец ви е спрял да се съберете ли бре, кви сте такива мадами бре, зимата де ше се криете :lol::(:):D:) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

К'во го нападнахте Генчо :lol: Студено му е на човека и си има работа, да не е айляк кат вас :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми ти бе несериозник такъв, отколко време не съм ти виждал очите на срещи :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми леко си бях в Сливен и щеше да ми е трудничко да дойда :) ти един път ще се появиш и мен няма да ме има тц тц тц тц :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави колеги.В момента прелюда ми е в Вашият град.Бях го паркирал в гаража докато съм във Варна на очни, но приятеля на сестра не можа да остиска да не го вземе да покара до родният си град и така.Имам молба към вас.Понеже колата прави разни аномалии ако ми кажете къде да го пратя да ги видят. защото в Стз добри майстори НЯМА.Чух, че в ПЛД не е така дано да успете да ми препоръчате майстор за да го накараме да върви както трябва да върви една хонда с 200коня под капака.Пишете на лични или 0883515587.0894424005 ГалинПредполагам, че има проблем с някой датчик за въздуха или нещо свързано със смесите.Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A бе не знам да си маика? На баща повече ми мязаш,но щом казваш.Знае ли човек в последно време ,маика ли е,баща ли е???

:lol::D:( Е все още съм им баща .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде момчета ,даите участие на седмичната за да се разберем за уикенда! Кои,къде как и кога???Регионалната среща може да излезе интересна,ако не вали като днеска!

Редактирано от Riko_Chervenia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде днес на пощата в 19 ч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм без кола, някой да ме вземе, ако може :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм без кола, някой да ме вземе, ако може :)

ЕЛА ДНЕС НА ПОЩАТА ДА СЕ РАЗБЕРЕМ,ПРИ МЕН ИМА МЯСТО САМОЧЕ АЗ ЩЕ ТРЬГВАМ ВЬВ СЬБОТА :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за днес говорех, ако някой има път през сточна около 18:30-19:00 и след това ще ходи на срещата да се прикача към него :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Пешо с прелюда днеска имаше рожден ден беее (ако вярвам на скайпа де) мале как го изпуснахме ама си мълчи такъв..... Жив и здрав бате

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другата сряда ще дойда и аз, само че някой трябва да ме забере примерно от панаира, щото нещо не се сещам къде е това място където са срещите. 0883 302 991 Станислав. Ако някой има желание да кликне или да звънне във вторник да се разберем

  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Пешо с прелюда днеска имаше рожден ден беее (ако вярвам на скайпа де) мале как го изпуснахме ама си мълчи такъв..... Жив и здрав бате

Eeeeeeeeeeeee,разбирам го момчето,събира за NSX ,пък ние там си бяхме бая народ за черпене. . .ха ха ха :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бре, че късно го видях товааа...а да ни е жив и здрав Пецата пък понеже не видяхме почерпка, като купи NSX-a за наказание ще даде по едно кръгче :);):D и да ви напомня сряда да сте на линия и да карате внимателно да не прегазите някой първолак ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...