Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

благодаря колего целта ми не е да си пребера колата а просто да бъде прехвърлена Благодаря отново

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря колего целта ми не е да си пребера колата а просто да бъде прехвърлена Благодаря отново

Да ясно е че е търсиш за да е прехвърлиш. Ако искаш да си е пребереш обаждаш се в полицията че е открадната и всичко е ок за нула време ще ти я докарат на краката. И това е варянт ако се опъват новите и собственици.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де,толкова ли е сложно да поискаш съдеиствие от полицията?Няма ли начин те да помогнат? В краина сметка те наи лесно ще я открият и ще те известят за да вземеш мерки:sick1: Ако трябва пусни молба че колата ти се кара от неизвестен водач , които отказва да я прехвърли и да се обади и не отговаряш за деиствията му,или нещо такова. . .не знам точно какво ,но трябва да има начин за откриването му!Аз имах подобен случаи с мотоциклет ,които замина за Варна и го пуснах за издирване и след две седмици ми се обадиха че е намерен в едно Варненско село и собственика ми се обади лично да преговаряме! Много бързо доиде до Пловдив и го прехвърлихме и готово! Е имаше малко обяснения в полицията ,но всичко мина добре!Опитаи и ти:sick1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега преди време ходих до полицията от там ме пратиха при дежурен съдия от там при прокурор и така си ме менкаха най накрая рекох да направя една жалба за крадена кола но там ми казаха че ако се установи че колата не е крадена ще ми сложат условна присъда и за това не направих нищо и сега сам си я издирвам както мога

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама аз си мисля, че доста се отклонихте от съществото на темата....Тая неделя какво ще правим...? идеи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ето едно предложение от мен за НеделяВ Хасково ще има рали, миналата година имаше състезатели от клуба и вероятно сега пак ще има...http://dimitrovgrad4u.com/viewtopic.php?p=27334пп... до колкото прочетох в предварителния лист за записване ето Хондите:Атанас Божилов-мл. (Хонда Сивик Тайп R , А7)Иван Атанасов (Хонда CRX , Х2)Антон Тонев (Хонда Сивик, Х2)Стоян Апостолов (Хонда Сивик Тайп R , N3)Росен Русев (Хонда Сивик Тайп R , N3)Цветан Илиев (Хонда Сивик, E2)Миналата година имаше и една Астра с двигател от S2000 .... Доста силно присъствие на марката, поне според мене сде...Аз почти на 100% ще ходя, само да не ми изкочи нещо спещно...За това викам да се организираме, може и на Асеновградчани да пишем и да ходим...

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де,идеята не е лоша! Пак си е шоу! Да видим ще има ли желаещи и ще наминем да видим какво могат хондите на истинско състезание,не на селските пътища. . .ха ха ха :lol:Дано и някои да прочете форума,че в последно време няма участие!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра идея ;) дасе съберем във петък някаде на кафе и да се разберем :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да идеята е супер. Ще гледам да съм свободен но до Събота ще си покаже как ще съм с времето. дайте в петък да се видим някаде на кафе или дзън и ще се оточним какъв ще е планът.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aиде колеги в петък в 19.30 часа на кафе "ДАРКСАИТ" на новия търговси център в Тракия! Да се уточним кога,как и от къде ще потегляме за Хасково за рали шампионата???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OK ТОШЕ ДО УТрЕ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за кафенце и аз ще дойда ... обаче за неделя отивам на ЛеСново да гледам драга с голямо Г :) да видя наистина бързи коли ,не да си мисля ,че моята бега мн :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Алекс ДрАГА нее ли на 29и30 май ;)

Редактирано от coupe-v

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, тогава е моята специалност ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мда...Какво стана иначе днеска?Ще идвате ли към Хасково в Неделя да се чакаме в Първомай някаде?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре щесе разберем и ще пишем кога и каде щесе чакаме :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета сега видях че в неделя състезанието започва в 10:45ч е откриването и 11:00ч е старта. :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжелявам че не пресъствах днес,ама да ве питам ко решихте за неделя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

rollin знаешли във колко часа започва ралито.

Редактирано от coupe-v

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще звънна да питам(организатора) със сигурнос в колко ще започне и ще пиша тука, но предполагам както миналата година ще почне в около 11ч

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владо дай некъв тел за връзка :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще звънна да питам(организатора) със сигурнос в колко ще започне и ще пиша тука, но предполагам както миналата година ще почне в около 11ч

Предложи в колко и къде ще ни чакаш да ни водиш към Хасково:whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По последни данни...Състезанието започва в 11ч и ще продължи до около 14PMОбаче организатора каза, че ако вали дъжд щели само да карат колкото да не е без хич... но уж за утре го давам само облачно...Срещата е в 9.00АМ на входа на Първомай на първата бензиностанция(повечето я знаете понеже се чакаме там като ходим на Леново)Така, че в 9ч. аз ще съм там но вероятно с тъмно Ауди А6 комби понеже моята е закарана за ГИ и не се знае дали ще стане за утре.Ако има някакви промени(дано да няма) ще пиша тука !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми се идваше,но се отвори проблем с кучето ми и трябва да го водя на лекар няколко дни под ред и ще отсъствам този път!Приятно изкарване на всички от мен:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бре,вие в тая криза как намирате кинти постоянно да се гоните по пистите а??? Пък те си нагоряват бая. . .

измислил съм алтернативен вариант... купувам си дизелова кола и ше ходя по ресторантите да събирам остатъчните мазнини от пърженото :(:) :) чувал съм че дизелите го понасят добре хахахахха
Коледа става това със пърженото но и малко дизелче ще трябва да сипваш и ще мирише на картофки след теб :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги весело прекарване в Хасково имам желание но се объркаха нещата .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нека утре ако някой ще идва да пише иначе направо да си тръгвам..... който ще идва да пише тука или на ЛС, ако няма такива утре тръгвам без да чакам :w00t:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ROLLIN както ти писа адаша утре 9:20 ам сме във първомай :w00t:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аискам да попитам срщата на пощата ще се състои ли за тези които не са в Хасково

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аискам да попитам срщата на пощата ще се състои ли за тези които не са в Хасково

и аз това се питах но някой казва ли ти :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В последно време маи на пощата никои не ходи,но би трябвало които е тук в града да я посети ! Тя си е обявена в 15.00 часа!Аз ще намина да видя има ли някои?Лошото е че никои не идва точно в 15.00 и които доиде и чака 10-на минути и никои не идва,тои си отива и след него друг идва и така. . . Срещата в 15.00 си остава:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок там съм само че кафенцето не работише миналата седмица дано да работи тази за да пием по кафенце че прави като коне ще ни омразне бързо на това сланънце .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаквайте снимков и видео материал от РАЛИ ХАСКОВО.Да не забравете за пуканки и биричка за прегледа :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха-ха...днес беше много яко ралито......направо максимално се накефих:rolleyes:))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да екстра си изкарахме. нещо пловдивската група липсваше.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Много яко рали,и естествено във 1-ят кръг 1и2-ро място HONDA :lol:

Редактирано от coupe-v

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета,линка към снимките е в раздела Спорт и тунинг.По-подходящо е да са там,защото ще ги видят повече хора от форума.Клиповете след малко ще качим.Препоръчвам ви и вие да сложите там вашите снимки. :lol: Между другото си изкарахме страхотно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...