Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

Сношти беше много скучно,само двама!Дано догодина форума да баде по-колективен.весели празници и от мен:Павката с Англичанката :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина беше много слаба организацията , само 2-та с Пафката :) Много исках да се съберем доста коли ( все пак идвам на среща за 2 път ) и очаквах повече хора , но ЖИВИ И ЗДРАВИ друг път повече :P Приятно прекарване на коледните и новогодишни празници :D Бъдете живи и здрави ... и много яки Хонди за напред :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Празници са сега момчета :) всеки бърза за нещо и за някъде! Аз лично работих то по късно... догодина повече :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, не се оплаквайте от организацията, направили сме си я много добре, просто както каза Алекс са празници и всеки или бачка повече, за да почива после, други патуват, трети се виждат с роднини. Иначе от мене весела ви коледа, да сте ми живи и здрави и много богати...аааа...щастливи де :bg::):P така де, то едното води до другото :P или можеше и без едното да имаш другото :bg::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

весела коледа и от мен на пловдивската група :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Весела Коледа и от мен колеги:D Да споделя,че утре се организираме да ходим на разходка до Пищигово! За желаещите да поясня , че в 12-12.15 се чакаме на екото на Голямоконарско шосе след КАТ,посока магистралата!Мисля,че е последната бензиностанция в рамките на града!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоше що не се съберем на Лук -ойла на Пазарджишко шосе от там е по пряко и няма нужда дасе минава през много села и се стига по бързо, но вие си знаете, аз ако дойда ще мина от там. Утре ще реша. ПС. Колеги от Пловдив да сте живи и здрави и много късмет през новата 2010 година .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съжелявам , че неуспях да дойда :(;) Друг път ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съжелявам , че неуспях да дойда :(;) Друг път ;)

Не си загубил много! Времето беше гадничко и колите които бяха там не можаха да направят и един хубав старт заради въртенето на мокро!Пък и нямаше много желаещи пак заради времето!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , кво ще кажете да направим 1 последна среща преди нова година ??? Надявам се да има желаещи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми часът и мястото на срещата са известни, само дано се прибера навреме от път, за да мога да дойда да се видим последно за 2009г. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колеги , ако има някои навит аз от 19:00 съм пред кафе металиката . Ако има още навити много ще се радвам :D;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги искам да питам защо няма тема за месечна на 3-ти се пада пък няма тема.Ще има ли среща?:)за седмичната нз дали ще успея да дойда,но има ли възможност съм с вас.:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като помисля ,мисля че и аз ще намина довечера като за последно тази година:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита Нова година приятели! Здраве, късмет и любов!тема за месечната има - старата е закичена като "важна" и затова писах в нея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита нова година на всички хондаджий :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде за много години на всички, много щастие, успехи и пари на всички от сърце :) :) :D вижте темата за месечната среща и ако имате желание, елате да се видим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде колеги,елате на седмичната за да си поръчате плакатите! Защото трябва да се съберат броики за да ги разпечатат!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тодоре, ти тази година няма ли да работиш бе :D;):D Утре съм на линия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе,Тошо, не ти ли писна,през два поста си ти... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе,Тошо, не ти ли писна,през два поста си ти... :)

Аре оставете човека кат му се пише, що да не пише, айде живи и здрави утре да се видим ,че ми дожаля за вас пиЧове ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде след половин час да сте на линия, че тоя път и аз ида да ви видя муцуните за сефте за новата година, че взехте да ми липсвате (колкото и странно да звучи) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя път ебати яката среща стана :) особено края и беше точно в американски стил "Пълна лудница" -бръмчане на коли силни музика хахах страшно тази мн добра се получи доволен съм :):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер! И при мен много яка авария стана :) Другата седмица се надявам да съм на линия най-накрая, че вече много ми се идва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква авария е Ради, кво стана ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами,авария! Колата не иска да я продават и почна да се разваля за да му провали плановете!ХИ ХИ ХИ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе авария в работата бе Тошо :) Колата я продадох, вече съм пежо сто и пеш :( Днеска съответно съм липсващ на срещата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радиииии, дрънни ми един телефон, ще мина да те взема за срещата....ся като си продал Хондата ние не сме спрели да те обичаме :);) айде, да се събираме тая вечер силна агидка :(:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами момчета и аз викам да дойда :) Само кажете в колко часа и къде :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаше ми се да дойда , но преди малко се прибрах от работа - скапан !Надявам се , че другата седмица ако котка не ми мине път да дойда - до тогава и плакатите може и да са готови !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се идваше ама тая втора смяна няма как да стане.Ще пресаствам редовно но през седмица :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше хубава :o Събрахме се доста хора :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съжелявам че неуспях да дойда :):( :( в последния момент ми се отвори работа и .... :) Здраве да е :) другия път :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше хубава :huh: Събрахме се доста хора :)

Да бе,щото мене ме нямаше ! Като идвам само 3-4 човека сме!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...