Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

Последно,остава ли уговорката?В 19.00 Занзибар,а после ако искате пак YAMAHA.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 19:00 съм там, тоя път водя и компания ама нема начин не ме пускат сам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ти не си за изпускане с тая нова кола:D Току виж си се прибрал с нова компания! ха ха ха ха :D Само така на компанията!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак стана чудна срещичка дано да не се секне посещаемоста. !!! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакаме да видим бързите ни Хонди на снимка !!! и компанията на масата !!! Срещата мина супер др път пак !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 19:00 съм там, тоя път водя и компания ама нема начин не ме пускат сам !!!

Ами ти не си за изпускане с тая нова кола!!! Току виж си се прибрал с нова компания! ха ха ха ха !!! Само така на компанията!
Има нещо вярно в цялата работа !!! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз днес се изкефих на срещичката. Дай Боже нещата да продължават все на добре. Снимките не са много добри, да не кажа трагични. Явно слабият дъжд си е казал думата. И въпреки това ето ги и тях!!!!Дамите с предимство, затова са първи на снимките! !!!

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Редактирано от Vasenceto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравоооооо за снимките много са хубави.Някой ако не се харесва нека да се примири , че това не е фотошоп . !!!

Редактирано от Gencho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 19:00 съм там, тоя път водя и компания ама нема начин не ме пускат сам !!!

Ами ти не си за изпускане с тая нова кола!!! Току виж си се прибрал с нова компания! ха ха ха ха !!! Само така на компанията!
Има нещо вярно в цялата работа !!! :D
Хм!!! А бе ти още малко и ще си признаеш ама да видим!! Гледаи компанията ти да не чете форума че..........???!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе супер са си снимките !!! Гледам и моята красавица присъства хаха !!! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво този път и снимки е имало,видях само едни много яки хонди да фучат из пещерско към Ямахата ама имах работа др.седмица живот и здраве съм на линия.Браво снимките са супер,на Рико колата много готина е станала евала за което.!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво този път и снимки е имало,видях само едни много яки хонди да фучат из пещерско към Ямахата ама имах работа др.седмица живот и здраве съм на линия.Браво снимките са супер,на Рико колата много готина е станала евала за което.!!!

Мерси!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава среща гледам сте спретнали еййй . Гледам имало е присъствие и на 4-та генерация !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво снимките са супер,на Рико колата много готина е станала евала за което.:)

Кратко, точно и ясно в едно изречение :PТолкова ме е яд, че в последната година и половина всяка сряда съм зает и не мога да присъствам на седмичните... за месечните да не говорим :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво снимките са супер,на Рико колата много готина е станала евала за което.:)

Кратко, точно и ясно в едно изречение :PТолкова ме е яд, че в последната година и половина всяка сряда съм зает и не мога да присъствам на седмичните... за месечните да не говорим ;)
Kофти пич! Някои са заети в сряда,други пък в неделя! Никога няма да се съберем всички на веднъж. Лятото пък в отпуските още по-малко хора идват.Опитахме лятото да ги направим в неделя и още по-малко хора идваха...по 2-3 коли наи-много. Няма угодия на всички едновременно...сори:(Каеаш ли си тасовете дето ти ги подарих или и тях ти свиха вече???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво снимките са супер,на Рико колата много готина е станала евала за което.:)

Кратко, точно и ясно в едно изречение :PТолкова ме е яд, че в последната година и половина всяка сряда съм зает и не мога да присъствам на седмичните... за месечните да не говорим ;)
Kофти пич! Някои са заети в сряда,други пък в неделя! Никога няма да се съберем всички на веднъж. Лятото пък в отпуските още по-малко хора идват.Опитахме лятото да ги направим в неделя и още по-малко хора идваха...по 2-3 коли наи-много. Няма угодия на всички едновременно...сори:(Карааш ли си тасовете дето ти ги подарих или и тях ти свиха вече???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета,довечера се събираме на санито ,който иска да заповяда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам да кажа , все такива снимки има дано да е по - често като това например все хубави работи да правим .

Публикувано изображение

Хайде в сряда пред Зънзибар и после пак както си му е реда в Ямахата пред каминката :) .

Редактирано от Gencho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа Рико, недей с лошо:rolleyes: Твоите тасове са все още по гумите. Голям армаган направи на хонделата. Кофти, че наистина така все се случва - за по една бира не остава време да дойда и да се видим. Но все още има време :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа Рико, недей с лошо:D Твоите тасове са все още по гумите. Голям армаган направи на хонделата. Кофти, че наистина така все се случва - за по една бира не остава време да дойда и да се видим. Но все още има време !!!

Да бе,живота е пред нас! ха ха ха :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре влизам в сервиза за обслужване и се надявам до сряда да съм на линия - за първи път с Хонда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре влизам в сервиза за обслужване и се надявам до сряда да съм на линия - за първи път с Хонда

A ми ,добре си дошъл във фен-клуба! Колкото повече,толкова по -весело!Гледам CRV маи караш та си мисля че в тоя сняг на срещата може само ти да си!...ха ха ха :angry: Редактирано от Riko_Chervenia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

!!! А утре някой ще ходи ли? :lol:

Би трябвало да има някой но не пред пощата а пред зънзибар.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, айде ако утре не продам HR-V-то, ще дойда с него пред Зинзибар. То не е 4х4, ама въпреки всичко драпа яко из снежеца. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ще се съберем ли яките хонди :wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краси браво за снимките,срещата много ми хареса малко лафче си напрайхме в ТЕНЕКИЯТА :rolleyes:.Другата сряда пак :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааааааааааа,добре се получи за моя наи-голяма изненада! Не очаквах повече от 5-6 хонди в това време,но....винаги има едно НО! 30 човека си е доста добра среща! Нека винаги да е така:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пловсивска среща винаги е така,общо 30 човека и от Асеновград 20 :wub:.За това време е наистена рекорд,много добре беше, с:rolleyes:,

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДОБРЕ СЕ ПОЛУЧИ СНОЩИ,НО С ТОВА ЛУТАНЕ ПО ЗАВЕДЕНИЯТА МАЛКО КОФТИ,ТЪКМО СЕДНАХМЕ И ТРЯБВАШЕ ДА СТАВАМЕ :rolleyes:

НАМЕРЕТЕ НЯКВА "БАРЛОГА" ДЕТО ДА НИ САБЕРЕ ВСИЧКИ,И НАПРАВО ТАМ ДА СЕ СЪБИРАМЕ. САМО ПРЕДЛАГАМ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано и аз не очаквах да се съберем толкова хора,главно заради студа.Иначе се получи много готино,занапред все повече да се събираме :rolleyes: А за заведението-може примерно да се резервира някъде(Ямахата или Евриката),но е вероятно да искат капаро ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и още малко снимки от срещата. Направо не е за вярване че се събрахме толкова народ. Браво! Евала и на момчетата от Асеновград че ни уважиха! :rolleyes:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво,бая народ сте се събрали,ама много сте тъжни на снимките,месечните що спряха,Майната къде отиде-кво става,я някой да даде яснота

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам само че като ни прецакаха паркинга на Егоиста нещо нещата замряха за месечните срещи! Отидохме няколко пъти за месчна на екскурзиики и след това краи:D Маината не се е появявал от дълго време,не знам защо.Маи стана нещо което го предвидих преди време и за което бях порицан....тоест че седмичните срещи маи задоволяват колегите и няма стимул за месечни!Толкова от мен:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля че месечни срещи пак ще има,само че всичко зависи от нас,казваме и идваме.А за майната,от някаде бях чул че е в Англия при негов приятел на гости,със сигурност не мога да кажа , ако беше тук , щеше да се обади и да дойде поне на 1 среща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям колегата,и аз чух че го няма в България,а относно месечните няма кой да ги органезира,а не че няма желаещи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Немислите ли че е малко глупаво. Това че 1 човек е заминал за някъде незначи,че неможем да се организиараме и няма да има месечни.... Както се събрахме в срядата на седмична какво ни пречи и месечна да се съберем толкова,че и повече. Нали се събирахме в Асг в ресторанта до като е студено. Времето след месец ще се затопли и почваме да щъкаме из язовирите, разпъваме шатри и си праим густото ;) Стегнете се момции :) 1 вата седмица от месеца се пада 6 ти неделя. Ако има желаещи да пишат, или да пуснат тема ;) Поздрави ;):) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...