Jump to content
Fero

Колеги постоянно ме удря ток в различни коли!

Recommended Posts

Проблема сигурно е познат на доста хора попринцип.Та по проблема. Работата ми се състои в това,че постоянно шофирам различни коли по цял ден.До тук забавната част.Да речем спирам някаде и слизам от колата и при затварянето на вратата с ръка и "чат" ме удря леко ток.И това почти всеки път ;) . Ако на някой му се случва това нека сподели с какво може да се избегне , че започнах с крак да затварям вратите ;)

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коментирано е във форума. Аз мисля че е или от дрехите ти, или от тапицерията на колите. Ако носиш пуловери от естествени материи, това доста помага за образуването на статично електричество.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коментирано е във форума. Аз мисля че е или от дрехите ти, или от тапицерията на колите. Ако носиш пуловери от естествени материи, това доста помага за образуването на статично електричество.

Сорка аз не съм търсил като хората явно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смени си изолацията :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смени си изолацията :tooth:

Значи стават общо 5 коли. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:P:P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То наистина си е за смях.Пределно ми е ясно че няма оправия!От малък съм си така,дет пипна чат и искра.С гумени ръкавици не съм пробвал,може и да стане :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, тук май ще опрем до биология. Ти си един подвижен кондензатор. Гледай да не те тропне някъде някоя гръмотевица.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам бързо решение - в която и кола да си, хвани се за метална част по вратата, докато слизаш - така ще се разреждаш през краката, а не през ръката и няма да усещаш нищо.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, тук май ще опрем до биология. Ти си един подвижен кондензатор. Гледай да не те тропне някъде някоя гръмотевица.

Колега сериозно ли говориш?Има риск да ме трясне по-голяма "искра" така ли да разбирам :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Био полето ти е много силно. Купи си кристална топка и ще влезете в симбиоза :PСтига сте шашкали колегата. Fero, смени си гардероба и всичко ще се оправи. От дрехите е това. И няма да е тресне гръмотевица, не се коси.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе шантава работа. Поне ако ти падне акумулатора, само го хващаш за плюса и минуса и си готов.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една метална топка за скоростен лост и желязни подметки и махаш гумичките на педалите. Може да се получи :P И мен ме удря тока чат-пат ,трябва да свикнеш :P ***Затваряй вратата с лакът и няма да те удря тока :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе шантава работа. Поне ако ти падне акумулатора, само го хващаш за плюса и минуса и си готов.

:) Успя да ме разсмееш честно...!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и мен 3 Хонди и 1 служебно рено от всички ме удря ток

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен много ме переше тока (винаги и само зимата), ама от както си смених колата - не. Явно кожа му е майката за такива като нас дето ги пере тока.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен много ме переше тока (винаги и само зимата), ама от както си смених колата - не. Явно кожа му е майката за такива като нас дето ги пере тока.

За кожения салон на колата става въпрос нали така колега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уно ШОПА го е казАл - НАЙ МРАЗИМ ТОК ДА МЕ УДРЯ , ЧЕ НЕМОЖЕМ ДА МУ ВЪРНЕМ :):):):):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен много ме переше тока (винаги и само зимата), ама от както си смених колата - не. Явно кожа му е майката за такива като нас дето ги пере тока.

За кожения салон на колата става въпрос нали така колега.
Аха!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ем какво да ти кажа,прав си е човека. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

когато слизаш от колата се хвани за рамката на вратата и стъпи с единия крак на земята,по този начин няма да те удря ток

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

и стъпи с единия крак на земята,по този начин няма да те удря ток

Колега аз попринцип без да стъпвам слизам от колата :cool: базик..! Редактирано от Fero

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коментирано е във форума. Аз мисля че е или от дрехите ти, или от тапицерията на колите. Ако носиш пуловери от естествени материи, това доста помага за образуването на статично електричество.

Не беше ли изкуствени ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега значи проблема мисля че е в работата ти? нещо да си жичкаджия? да работиш в адрено химична обстановка, радио активност, да не сменяваш контакти?!?!?!?! :D:P :P :P :P :P:punk:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...