Jump to content
Dachev

Проблем с мощността

Recommended Posts

Днес след прибиране от работа акорда си запали нормално, но след потеглянето забелязах, че няма мощност. При силно настъпване на газта превключва на по-ниска предавка, но после бързо преминава на следващата. Като цяло се държеше много странно през целия път. Имах чувството, че работи на 3 цилиндъра, като ту дръпваше, но веднага след това забиваше отново. Сутринта като отивах на работа карах в много силен дъжд. Като по едно време карах около 3-4 мин след един джип който ме обливаше обилно с вода, но тогава не забелязах да и стане нещо. Та мисълта ми е може ли влагата да окаже влияние след 9 часа престой на колата. И възможна ли е друга причина освен кабели на свещи или нещо около тях?! Ако е нещо друго (някой сензор или друга ел. история) не били ми светнал чека?! Сега ще чакам сутринта да видя дали се е оправила или ще има яко почесване?!Някои идеи предварително или подкрепа на моята надежда за влагат на кабелите?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По добре не барай нищо сега,изчакай до утре и ще си проличи ако е от влагата.Хаиде със здраве!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички които се отзоваха на проблема ми!Днес нищо и няма на колата! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав завършек, дано не се появи нищо подобно повече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Причината за проблема е бил конденз под капачката на дистрибутора, вероятно има спукване някъде.Няма лошо да я подмениш с нова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се много за оффа !!! Акорда не е ли 7-а генерация :) :) А колега Dachev трябва да се видим задължително на някоя среща с акордите, че няма много такива из Варна... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие си правите срещи само на Акорд ли?Тук в София на срещите Хонда Акордите са много малко...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е нормално да ти се навлажнява толкова лесно делкото отвътре, няма да е просто конденз а е влязла вода от някъде. Както те посъветваха колегите по-горе...отстрани проблема на време за да не те остави на пътя някой ден :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие си правите срещи само на Акорд ли?Тук в София на срещите Хонда Акордите са много малко...

Не съм чувал за среща на Акорди в Варна! Не съм и виждал повече от 2 за 7 месеца в Варна (говоря за 6 ген). Както и при вояжите ми из България - виждал съм само един, около Дуранкулак (че ме и изпревари!!!). Иначе е добра идея за среща на която има поне още един Акорд като моя, защото нека колегите с Сивиците да си помислят как ще се чувстват на среща на Хонда при която само те са с Сивик. Нека ме поправи някой, ако има по срещите Акорд като моя.А по темата ми - вчера ситуацията беше като в първия ми пост - много дъжд и вятър, но го нямаше джипа отпред - този път нямах проблеми!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...