Jump to content
Stancho

Една стъпка нагоре и една седалка по-малко

Recommended Posts

Искам да споделя огромната радост и кеф, които ми носи новата ми придобивка! От една седмица насам съм собственик на един зелен жабок

Ето го и него:

 

Публикувано изображение

 

Малко инфо за колата:

Del Sol VTI

година: '94

67000км ( да 67 ;) )

предполагам всички знаят що е VTI ;)

колата е страшно запазена и се надявам да се глезим взаимно доста време

 

п.п. има и клима ;)

 

пу! пу! пу! да не я урочасам :)

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

 

още снимков материал тук -> snimka.bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станчо братле айде пак честито аз вече се возих и знам с какъв двигател ще е следващата ми хонда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ай честито ,тая семица не ни повзи но следващия път съм нареден на опашката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега :) да си я караш със здраве и много безаварийни. Жабчето кърти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито пич!!!Много да и се кефиш,и много безаварийни!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станчо, пак честито брат много безавариини и да не сваля усмивката от лицето ти тая кола!Имах честта да разгледам колата и смея да твърдя, че това е най-запазения Дел-сол който съм виждал някога!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батееее зел си го ;) евалатааааааааааааа ;) тамън щях да ходя да го зимам ! леле...честито брат ! вс няй-яко с него :);):) евалата ! най-добрата хонда бате !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!Готин цвят, в турбо вариант е FREAK! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12 км пробег на ден? :) Каквато и да е истината - едно голямо честито и от мен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чeстито колега, жабчето изглежда уникално и наистина е късмет да намериш ВТИ на толкова малко километри, пожелавам ти милиони безаварийни и дано да успея скоро да се завъртя към сливен на някоя среща и някой от вас с ВТИ да ме повози малко, мойта на 101 коня фърка, не ми се мисли с тези 160-170 какво е усещането :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега да те радва много, само ме е яд, че немога да го видя неотваря снимките :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А честито и със здраве ;) Яко ВТЕК моменти и все хубави .... ;) ( без да се съдриш , ама ако го махнеш тоя волан тип: 'ДЪСКА' и си намериш сток , колицата ше стане перфектна ;) ) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря на всички за пожеланията! да ви се връщат тъпкано ;) направо не ми се слиза от колата, само има една гадна жълта лампа дето често взе да святка ;) хахаха (споко, не чек-а)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

направи клипче с ускорението до 120-140 ако ти е удобно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще направя, само да се върна тия дни в София и да сменя ремъка, че така малко ме е страх да я напъвам

а и нещо не вдига температурата до средата. перката се включва от време на време, а температурата е под средата - тва е термостат нали?

и това да оправим и тогава газ до ламарината ;)

и така и така взехме да се отклоняваме от темата - още едно въпросче

на vti-ките стрът бара фабрично ли се слага? направи ми впечатление, че моят стрът не е хванат за двата амортисьора, а за купето ?!

на тая снимка много не си личи, но в момента нямам по-добра:

Публикувано изображение

 

трябва ли да го преправя и има ли ефект така както е в момента?

Редактирано от Stancho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето пак съм изтървал най-интересното ;) Хайде честито и от мене многоооооо безаварийни километри и да повозиш някой път в жабока ;).......че и пак на случаен номер попаднал ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

братле, честито за придобивката, знам точно каква е тръпката, защото и на мен ми се случи същото преди 3 месеца - и аз съм с дел сол вти от тогава, пожелавам ти да и се радваш много, а за стрът бара - на моята е по абсолютно същия начин - фабрично е, да. Като пожелание от мен - само бенц да наливаш и много да караш - лошото е, че само по една мадама ще можеш да качваш, ама ще го преживееш някакси :)..... а като махнеш тавана к'ъв кеф....:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега, няма такъв кеф, като изпълнената мечта! Много безаварийни километри и само бензин :) !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

радвам се че колата остана във фен клуба защото и аз имах голямо желание да я взема тази колица, ама може би по натам ще се зарадвам с друга

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....лошото е, че само по една мадама ще можеш да качваш, ама ще го преживееш някакси :).....

е.. за кво са ми повече :)като са няколко - избираш най-яката хахаблагодаря отново за пожеланиятаайде слизам да я разходя, че вече няколко часа стои паркиранане издържаам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега добра количка.Джантите и са като на моята-14"-твойте колко са?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, ДА ти е живо и здраво новото зверче. Мания са тия колички, ама си им и личи де, държат цена! :plane:

... и дано да успея скоро да се завъртя към сливен на някоя среща и някой от вас с ВТИ да ме повози малко, мойта на 101 коня фърка, не ми се мисли с тези 160-170 какво е усещането :(

Ти сега нищо не каза, намират се ВТИки и по нашия край, напомни на някоя среща може да уредя една да и се порадваме - няма да е двуместна, ама ... пак си е ВТИ! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега :D:plane: За температурата: Според мен е нормално да не ти стига средата. Моята 5-ген седи значително под средата, както и на предната ми (англичанка). Мисля че за това не трябва да береш грижи :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tankista, само кажи и двуместна вти-ка ще се намери ;) - сори за ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да честитя на братото! Много безаварийни км и много радост да ти носи, и можеш да дадеш тук пред всички обещание, че ще караш разумно с не повече от 100км/ч. ;)П.С. За мацките сме се разбрали. Аз ще ги събирам отзад с прелюда да не ги връщаме;))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е кукле,имах честа да я огледам.Още веднъж честито :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа и аз да се запиша с пожеланията,и аз я видях днес на живо(заслужава си всеки лев,че и доста отгоре).Няма да ти пожелавам много да и се кефиш защото то друг начин няма :bg: .Единственото ми пожелание е скоро да я видиш във вида в който я искаш(ти си знаеш) :D .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браус ва младежу .. арна талига си закупил .. сигур дава голема кефация .. аре .. мооогу безавараиини км .. :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво :bg: Честито и от мен. Какво мога да кажа, то си личи - страшна е колата. Спорна е безаварийна :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:bg: Thank you people нямам търпение да почват вече срещите и топлото време :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станчо хайде честито и от мене :punk: исках и аз да ти напиша нещо хубаво.... въпреки,че вече съм ти пожелал многото безаварийни киометри с малката зелена жъъъъббъъъъъ ;) Колата е найстина супер запазена. Имах честа да се повозя и да вида как стоят нещата след 5 000 оборота - страхотно усещане :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия модели са много тесни, неудобни, тавани им пада (понеже тия от хонда незнаят как да закрепят таваните), ставаш "вратоглав" като поглеждаш към страничните огледала, че малките прозорчета пречат.... абе кофти са.А специално това дето си го написал....

предполагам всички знаят що е VTI

... е версия, която има един лек фабричен бъг - между 249км/ч и 268км/ч стакълцето на десния плафон който е на ръчката за отваряне на вратата отвътре, почва леко да жужи, някакъв резонанс се получава, но над 269км/ч изчезва този паразитен шум и всичко се оправя.Като изключим тия недостатъци, мога само да ти пожелая много кеф и умната с машината :PPS: третия стоп (над задния прозорец) само декоративно ли е червен на цвят или наистина си действа (т.е. има трети стоп светлина) ? Редактирано от ADH-Honda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти сега нищо не каза, намират се ВТИки и по нашия край, напомни на някоя среща може да уредя една да и се порадваме - няма да е двуместна, ама ... пак си е ВТИ! ;)Абе двуместна, петместна все си е ВТИ, бих се зарадвал на всяка една :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...