Jump to content
difcho

1-ви кръг-Тайм Атак+Дрифт Шоу-in Memory Of Landikar

Recommended Posts

Даи снимките пак че не се отварят, ако някой качи и клипове с класиране ще е супер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

maddoog- мерси :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а тоя прелюд не е кола баси... космически кораб направо се зачудих дали не се управлчва от скоростния лост като на изтребител лоста е ....направо не истински

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо честито на наградените. Второ - това мероприятие нещо не беше добро, на мен не ми хареса ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не мога да кажа как е изглеждало за зрителите,на мен като участник ми беше гот.само не разбрах защо награждаването беше веднага след класа,а не бяха всички гонки и после всички награждавания?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздравявам те за ентусиазма -преди дръпката с синъото митсубиши говорихме -много добре му се държа. разбира се -трябва да поздравим и Емо за победата :D:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте някакъв списък да видим кой как се е класирал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздравявам те за ентусиазма -преди дръпката с синъото митсубиши говорихме -много добре му се държа. разбира се -трябва да поздравим и Емо за победата ;) ;)

благодаря,но аз съм си виновен.не карах както успях да карам в събота.бях с 1-2 секунди на обиколка по-бавен от квалификационното си време,а дори него можех да го бутна надолу в събота.на тренировката преди гонките в неделя си скапах слика на спиране и взех полусликовете на Емо за гонките,за което съм му благодарен.но колата се промени още повече......много ми се искаше да отнеса една купичка при тази конкуренция ама.....съдба.а и пича със синьото Ево нямаше никакви гуми,така че и той заслужава похвала за темпото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:P Нямам забележки към организацията както много се оплакват. Супер готин weekend :P Хондите се представиха подобаващо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Напоследък не мога да се оправя с тези снимки. В горното мнение бях постнал снимки, а сега ги няма. Проба пак:

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Линк към албума: http://picasaweb.google.com/VTEC.MMF/Kaloq...feat=directlink

 

p.s. Пак не се виждат надявам се поне линка да работи

 

edit: mi6o ..... всичко се вижда вече :P

Редактирано от misho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не бъди егоист бре,аматьор:Pмен не ме ли снима как дрифтя с предно? :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ли някакво късометржно филмче нещо.. да се е чуло ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ли някакво късометржно филмче нещо.. да се е чуло ? :)

видях водещата на Мото Авангард с един оператор с камера,който ни снимка.за друго не знам.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не бъди егоист бре,аматьор:Dмен не ме ли снима как дрифтя с предно? :D

За теб имам клипове на няколко надпревари, но не съм ги свалил. Даже не сам ги гледал :) Мали ей сега ги мятат :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала пак и отново на ЕМО 1нет :D Накзва си гииии толко редовно , че вече са си свикнали и битката за другите просто е за 2-рото място ;) Адашче добре караше братле... :D:D и колата добре стои... :) хареса ми много.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво камерата нещо ми е скапала записа :punk: Всичко снимано има едни сини черти и почти не се вижда. Мама и камера ще я тръшна в земята. Не знам дали може да е от нещо замърсено или камерата е за боклука.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала пак и отново на ЕМО 1нет :P Накзва си гииии толко редовно , че вече са си свикнали и битката за другите просто е за 2-рото място ;) Адашче добре караше братле... :P:P и колата добре стои... :punk: хареса ми много.

мерси,ама не си прав.имам още много да уча защото карам с много грешки,а и май ще трябва да се наглася по колата,че си е агресивна като поведение.иначе наистина седи странно добре,но наистина иска агресия и доста внимание.гадното е че в неделя карах доста по-зле отколкото на квалификацията в събота.с около 1-2 секунди на обиколка по-зле и така и не разбрах защо се получи това.....също досега нямах идея че колата е толкова шумна отвън,че нали съм с изолация за музика:Pно това клипче ми отвори ушите качествено,както причинявам на съседите си:D))познайте коя е първата кола в клипа? :Pкалояново

VTEC Inside LUDA Posted Today, 10:20 PM Иво камерата нещо ми е скапала записа mad.gif Всичко снимано има едни сини черти и почти не се вижда. Мама и камера ще я тръшна в земята. Не знам дали може да е от нещо замърсено или камерата е за боклука.

Митак,еби му майката.аз се примирих вече че тази коля никой не иска или не успява да я снима по време на акция.няма и да я видя отстрани ама майната му.с теб дай да направим това за което говорихме,ще гледаме и външния вид да е добър,за да я снимат и тогава ще имаме материали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко добре ама организацията беше леш от всякаде. Ако някой се познава с организиращите, поне да не пишат график на деня. Нямаше нищо общо с това което прочетох в списака. Иначе евала на учасниците в състезанията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Лесно е да се търсят кусури на свършена работа мой. Надявам се следващия път ти да си организатор и всичко да е по план. Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой, може ли да ми каже нашия човек от форума с Хонда Сивик (черна със зелени джанти),какво направи.Взе ли некое место. Пускаше се в Тайм Атак със бяло пежо 106,една Алфа и една друга Хонда червена (с плевенска регистрация)..?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черната Хонда със зелените джанти е на Емо - 1net. Както винаги - 1-во място в клас А

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ооооооо Митак :P

 

Публикувано изображение

 

Леко ще се прекатуриш :P

Публикувано изображение

 

Иво, твои нямам под ръка ама гаранция в дрифтинга има много..

 

а коя ли е ТАЗИ ГАД дяволска?

Публикувано изображение

 

ей ме и мен беееееееее

Публикувано изображение

 

... все едно за това се е родила

Публикувано изображение

 

Специални благодарности на всички които дойдоха и ни подкрепиха!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега,можеш ли да кажеш каква беше разликата във времето с Пежото и червения Сивик? Лично аз бях заложил за теб..Не стоях за награждаването,но ако наистина си първи значи печеля баса. Поздрави още веднъж,и нека следващия път да има по-голямо присъствие от нашия форум :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емо,прерових всички галерии досега,моето грозно пате никой не го е снимал.сигурно да не си хабят лентата.....ама аз съм си виновен,нито я измих,нито й оправих кабеляците да си затваря фаровете..... :P с Митака(медийната звезда :P ) сме намислили една дивотия,но ще ни трябва бая време......като се видим ще разправям

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето те бе :Phttp://www.drifting-bg.info/Meetings/Meetings 2009/08.03_Dracon_TimeAtack&Drift/Sharo/P1010506.JPG://http://www.drifting-bg.info/Meeting...ro/P1010506.JPG://http://www.drifting-bg.info/Meeting...ro/P1010506.JPG://http://www.drifting-bg.info/Meeting...ro/P1010506.JPG://http://www.drifting-bg.info/Meeting...ro/P1010506.JPGRadko,чисто като най добри времена положението беше следнотомойта най-добра обиколка е 1:04.23... според мен не е много точна, по скоро е 1:04.8 просто явно съм спечелил някоя десета заради гонитбата със сивата тойота.Искрен с червената хонда е около 1:08 Искрене, мисля че ако нявъртиш още няколко обиколки ще свалиш още поне 1-2 сек. Знам че беше с нормални шосейни гуми, но май ти трябва малко повече увереност (може и да греша, не го приемай като упрек а по-скоро като съвет)Резината с бялото пежо беше около 1:07.5 май но и той беше с нормални гуми които на края тотално сдадоха багажа и колкото и да му се искаше да ме притеснява, нещо не се получи.И с двамата ще кръстосаме пак шпаги на 21-ви на Плевенска територия.Реално най-много се захапах със сивата тойота която даде 1.06 квалификационно време и както потготви сликове за състезанието, можеше да претендира за 1-вото място. При тях обаче се появи много сериозен проблем със спирачките и на финалната гонка се прибра преждевременно.В общи линии, борих се с каквото мога, но накрая и късмета си каза думата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси Емо. Верно се накланя доста. Ще мисля и аз за едни стабилизиращи щанги скоро. Иначе съм доволен от колата. Сигурен съм че с добро каране можеше да е много по-напред в класирането, ама то мойто каране ли е ;)

Емо,прерових всички галерии досега,моето грозно пате никой не го е снимал.сигурно да не си хабят лентата.....ама аз съм си виновен,нито я измих,нито й оправих кабеляците да си затваря фаровете..... :P с Митака(медийната звезда :D ) сме намислили една дивотия,но ще ни трябва бая време......като се видим ще разправям

Хахахахахахаха ще взема да си сменя ника на PRESS STAR :P Иво не се коси може и да е заради това, че Марийка беше вътре ;) Другия път ще й кажа да заголи бедър до колата и ще видиш кво ще стане и фаровете да си оправиш няма да ти помогне :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1net какво,къде ще има на 21? Този месец ли ? Хубаво е да знаем за да се постараем да има присъствие..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1net какво,къде ще има на 21? Този месец ли ? Хубаво е да знаем за да се постараем да има присъствие..

вторият кръг е на картинг пистата в Плевен на 21-ви и 22-ри Март тази година

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам,да направим силно присъствие на 21 и 22.. Нека състезателите от нашия форум не се чувстват сами.. Айде колеги нека отидем повече..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Калояново бях само и единствено заради наще МОМЦИ :D (и в голяма част Лъчо :D ) Не взех участие щот колата ми все още е в процес на развитие и е в 70% сток състояние. На Сапарева баня в клас "А" си спечелих 2-рото място със 100% сток ВТИ ( е добре де с пружини APEX - но кво толко :D ) Обаче пък и колите в тоя клас не бяха много конкурентни :) Тогава ЕМО 1нет ги уби в клас "Б" и дишаше във врата на една ИМПРЕЗА за генералното толко яко , чеееее оня пич голяма пот фърли да остане пред СИВИКА ;) Както и да е приятни могове бяха тогава :D За Плевен пак няма да съм готов :D Но пък хората , които ще вземат участие ( ЕМО , Иво и т.н ) ако мога да ви буда полезен с нещо братоци , само кажете .... Почти сигорно е , че ще патувам на там. Ако имате някви проблемчета или просто нужда от помощ за нещо , каквото и да е ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде айде на моя стоков crx кво му е хехех. Шегувам се - ти си знаеш. Аз лично се забавлявах много и искам да благодаря много на всички помощници и зрители :Dp.s. на някои повече (те си знаят кои са и за какво иде реч)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам,да направим силно присъствие на 21 и 22.. Нека състезателите от нашия форум не се чувстват сами.. Айде колеги нека отидем повече..

Между другото на калояново имаше бая хондаджии. Не знам кой беше дошъл специално за нас и кой просто за мероприятието но беше много приятно сред толкова много публика.Иво, абе ти верно какво се ослушваш? Аре идвай че отдавна не е имало повече хонди на стълбичката. Миналата година за малко да направим стълбицата в А само хонди :( Гаддевил, пък на теб не ти ли е време да си покажеш рогцата и да натупаш повечето батковци? :( А тоя, на който най-много му благодариш да взема и аз да му благодаря че току виж се нацупил и спрял да ни подкрепя :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емо , още малко да възмъжее СИВИК-а да мога спокойно да си му раздавам цялата газ :lol: и се метам в играта с пълна сила ;) Ще се радвам да казват - айде , тия дойдоха забравете за клас 'А' :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз за съжаление май окончателно реших да не участвам в Плевен,че с парите не съм на добре....най-вече за това.но ще съм публика 100% в неделята

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз за съжаление май окончателно реших да не участвам в Плевен,че с парите не съм на добре....най-вече за това.но ще съм публика 100% в неделята

И мен това ме тормози сега братле :lol: ама няма как .... Може да пътуваме заедно живот и здраве :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

аз за съжаление май окончателно реших да не участвам в Плевен,че с парите не съм на добре....най-вече за това.но ще съм публика 100% в неделята

Моляяяяя. Няма да участваш ли? Я се стягай и да няма такива работи. Имаме нужда от Хонда на стълбичката и в големия клас, а на мен още не ми е по-силите Редактирано от VTEC Inside LUDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...