Jump to content
difcho

1-ви кръг-Тайм Атак+Дрифт Шоу-in Memory Of Landikar

Recommended Posts

аз за съжаление май окончателно реших да не участвам в Плевен,че с парите не съм на добре....най-вече за това.но ще съм публика 100% в неделята

И мен това ме тормози сега братле :lol: ама няма как .... Може да пътуваме заедно живот и здраве :P
ами ние ако е хубаво времето ще сме с моторите,но ако кажеш и има място може да те вземем.

VTEC Inside LUDA Posted Today, 09:16 AM QUOTE(prelude @ Mar 12 2009, 12:21 AM) *аз за съжаление май окончателно реших да не участвам в Плевен,че с парите не съм на добре....най-вече за това.но ще съм публика 100% в неделятаМоляяяяя. Няма да участваш ли? Я се стягай и да няма такива работи. Имаме нужда от Хонда на стълбичката и в големия клас, а на мен още не ми е по-силите

Митак,няма смисъл да си дам последния лев и да си тормозя колата.кара ми се ама ще е по-натам,а и си преебах единия слик,сега имам 2 16-ки ама нямам джанти за тях.....еби му майката,ще караме другия сезон живот и здраве.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де. Аз ще гледам да съм там и да защитавам Прелюдите достойно :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гаддевил, пък на теб не ти ли е време да си покажеш рогцата и да натупаш повечето батковци? :) А тоя, на който най-много му благодариш да взема и аз да му благодаря че току виж се нацупил и спрял да ни подкрепя :)

работя по въпроса както виждаш ма има още да се работи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гаддевил, пък на теб не ти ли е време да си покажеш рогцата и да натупаш повечето батковци? :D А тоя, на който най-много му благодариш да взема и аз да му благодаря че току виж се нацупил и спрял да ни подкрепя :)

работя по въпроса както виждаш ма има още да се работи ;)
Всички имаме още да работим :) Адашче , ако има место се меткам :P Ако не ше ви паза със СИВИКА по пътя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ние сме там и ще се мъчим да караме :) и да рекламираме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За Плевен , ще взема камерата :) После да не мрънкате що НЕМА клипове :) Ивка , времето за тогава го дават да е ВТЕК от всякаде :) Ти от събота ли ще си там или само в неделя за баш състезанието ...?????

Редактирано от I_V_O

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Плевен , ще взема камерата ;) После да не мрънкате що НЕМА клипове :D Ивка , времето за тогава го дават да е ВТЕК от всякаде :cool: Ти от събота ли ще си там или само в неделя за баш състезанието ...?????

само в неделя ако ще съм зрител.....а ще съм такъв де:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да видим кой ще се познае на клипа ;)http://www.vbox7.com/play:35991efeако имате на идея от къде може да се свали клипа, че този много разтегнат ми излиза, но поне е с перфектно качество.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за клипа. Мене са ме записали точно като ме изпреварва Денис ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мдамммммм, поредния шедьовър на Катана!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много яки снимки и клипчета, явно сте си изкарали добрепоздрави на малкото дяволче с малката колица и големия хъси на емо поздрави (въпреки че победите му вече никого не изненадват)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...