Jump to content
Otto Kluge

Тониране на стъкла

Recommended Posts

Потърсих с търсачката нещо по темата, но не открих подходящия отговор. Може би нещо не правя като хората. Надявам се модераторите ще простят.Та, автомобилите, които си докарах от щатите имат много добра тонировка на стъклата. Това е заводски поставено тъмно фолио, което е много здраво. Бих искал да сложа такива фолиа на една друга кола, но не ми се занимава с онова фолио от по 3 лева ролката и не мисля, че бих го направил добре.Може ли някой да ме посъветва къде в София или Пловид се извършват такива услуги. С уговорката човекът да е професионалист и консумативът да му е качествен.Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-доброто фолио е на 3м.Човек,който слага добре фолио-Марио-0894694103.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук в Сливен има човек който слага професионално най-добрите фолиа Llumar. http://www.llumar.com/en/Default.aspxАко имаш интерес - 0878 62 32 42 Георги Бозуков :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а тук в стара загора има един професионалист, аз си сложих миналия месец фолио.. негожото фолио е професионално, голямо е 200/2 метра.. 1700 лева струва ролката.. една кола да се затамни цялата излиза кам 200 лева.. а за задните стакла и голямото е 110 лева.. ако си заинтересуван за тука може да ти дам телефон, защото става с записване, има много хора при него

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията.Остава сега колегата от Сливен да каже колко взимат там за 4 прозореца и един заден на комбито и ще бъде много добре.А колко време принципно им отнема на тия майстори?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега,тук в София има едни момчета където работят професионално! 0887 568 100-КристиянЦената е около 300-330 лв за 4 прозореца и задно стъкло.Адрес:кв Хладилника ул.Хр.Ценов N4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията.Остава сега колегата от Сливен да каже колко взимат там за 4 прозореца и един заден на комбито и ще бъде много добре.А колко време принципно им отнема на тия майстори?

Само, кажи каква точно е колата и ще питам за цена :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, ами, да кажем, че първо Ксантията искам да оправя и да видя резултата - комби е. 2000-та година. И ако цената е добра да взема да си направя една екскурзия до Сливен - имам познати, които мога да видя и да утрепя няколко часа. Но така никой не отговори колко време отнема процедурата.

Спри да циитираш последното мнение в темата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,щом си от Пловдив този който най-много слага фолио е на улица "Тодор Влайков" незнам номера някъде около 22 мисля.Това е улицата точно с/у входа на Ботев стадиона.Успоредна е на ул.Богомил от страна на ВСИ-то.Аз слагах на хондата и той /майстора/ ме попита дали искам да ми сложи от американското фолио или от ефтиното.До колкото знам американското е по-дебело ,но и цената му е по-голяма.Аз не сложих от американското,но съм доволен /естествено винаги можеш да имаш претенции защото не е оригинално тунирано стъкло/.слагах на задното стъкло което е много трудоемко и сложно защото е много извито и .... и на задните врати.Само за задното ми взе 60 лв за работа.прави го на 3 части и не ми се видя много.Потърси го и се договорете.Дано да съм помогнал.... малко :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обади се на тези пичове най-добрите са в Пловдив !Офис: Пловдив,ул. ВладаяТелефон: +359/ 895 36-13-36Авто дизайн: +359/ 895 36-13-36Email: vader1@abv.bg http://vader-bg.com/index.php?option=com_c...1&Itemid=27

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията.София, Пловдив, Стара Загора и Сливен :D Остава само да реша къде, кога и за колко пари ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За нищо колега, винаги готови да споделим полезна информация!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потърсих с търсачката нещо по темата, но не открих подходящия отговор. Може би нещо не правя като хората. Надявам се модераторите ще простят.Та, автомобилите, които си докарах от щатите имат много добра тонировка на стъклата. Това е заводски поставено тъмно фолио, което е много здраво. Бих искал да сложа такива фолиа на една друга кола, но не ми се занимава с онова фолио от по 3 лева ролката и не мисля, че бих го направил добре.Може ли някой да ме посъветва къде в София или Пловид се извършват такива услуги. С уговорката човекът да е професионалист и консумативът да му е качествен.Благодаря!

Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...