Jump to content
Майната

Месечна среща в Пловдив

Recommended Posts

Както винаги срещата ще е на паркинга на кафе Егоист. Имах доброто намерение да идем на гости на колегите в Асеновград, но за огромно съжаление аз, Олми и Бате Емчо няма да можем да присъстваме, поради ангажимент по организиране на Националната среща, а и няма как да отложа с една седмица месечната среща, понеже ще съвпадне с тази на Цигов Чарк. Но за м. април при всички положения ще изпълним и това намерение. Моля да ни извините и пожелаваме на всички да си изкарате добре. Пускам отсега темата, та ако решите да разнообразите срещата да има време за предложения. :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние от Асеновград не се сърдим, напротив все ще дойде деня в който дружно ще пием бира и ядем кебапчета на Бачковския манастир :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние от Асеновград не се сърдим, напротив все ще дойде деня в който дружно ще пием бира и ядем кебапчета на Бачковския манастир :thumbs1:

Като немогат да дойдат може ние да идем притях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние от Асеновград не се сърдим, напротив все ще дойде деня в който дружно ще пием бира и ядем кебапчета на Бачковския манастир :D

Като немогат да дойдат може ние да идем притях.
Заповядай те !Макар и без нашите организатори не значи ,че ще е скучно!Пак ще сме там ще има коли и то мн :D и нашите муцуни ;) пук какво точно ще правим ще го измислим имаме 2 седмици за размисал :huh: Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще дойда... за пръв път ще ми е дано си струва в 13:00 ли е сбирката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще липсвам, надявам се Танкиста да е на линия, за да документира срещата. И весело изкарване на всички! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

жулача, да, 13:00 е часа.и аз ще поразкарам дел сол-а, че даже ще доведа още един, вербуван от мен хонда фен с дел сол :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе пичове гледам другите колеги се събират седмично а ние месечно защо така бе?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още миналия месец ми се искаше да дойда, ама като ви гледам колиците и някак си не се виждам с моя почти пълнолетен сивик там :( . Ама може да спра на паркинга зад гранда, да не развалям картинката :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още миналия месец ми се искаше да дойда, ама като ви гледам колиците и някак си не се виждам с моя почти пълнолетен сивик там :D . Ама може да спра на паркинга зад гранда, да не развалям картинката :plane:

колега ти се излагаш :P колкото по стара толкова по класическа и кефеща коя ген е твоята пълнолетница :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драхти дъртата 5-та ген. ;) То вече не останаха такива по срещите колега ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги ще намина и аз да ви видя .макар че и мойта хонда е дърта и не е за показванеайде ще се видим .........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нее важно каква е! Стара или нова тя сие Хонда .Важно е да си я харесваш.. не толкова как изглежда :huh: И аз сам на линия :huh: п.п Танки ще дойдеш нали ? !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз, Олми и Бате Емчо няма да можем да присъстваме

Язък, тъкмо съм се навил да присъствам, а вие сте ауей.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Промяна в плана ... и аз няма да присуствам ! ;) ;) Днес станах жертва на хлъзгавия път ... ;) Хондичката мие е с половин броня и ляко хлътнал на вътре фар но е здваф..... ;) И на сичкото от горе угаснах с 200 лв на човека който ударих .... ;) При скорост не повече от 30-35 км/чП.П. Колеги внимаваите как карате че си е... май.... ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета, засега нищо немога да ви обещая, понеже съм малко болен и дано да се чувствам по-добре неделята, за да присъствам, както каза айсмен, трябва някой да документира срещата, затова ще направя каквото мога да дойда. Алекс, кажи каде живееш, и ако ще ходя, ще мина да те взема, ще ти дрънна един телефон като реша окончателно. Колегите от Асеновград, знаете, че винаги сте добре дошли и ще сме повече от радостни да ви видим там, а колегите с "дъртите хонди" какво се притеснявате, те повечето хонди са си мозейни експонати, тя и мойта скоро става на 15 :):D , а честно казано се радвам повече на старите Хонделки.Айде момчета и живот и здраве, ако оцелея до неделя ще се видим ;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз идвам с компания. М/у другото дали ще се намерят 1 - 2 лепенки ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз може ли да дойда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата с 5 генерация има още пьлнолетници,идваи да не сьм само аз. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

м Алекс, кажи каде живееш, и ако ще ходя, ще мина да те взема, ще ти дрънна един телефон като реша окончателно.

Аз няма да сам в града .. ще ходя в на бащами сервиза да я сменям бронята

Иначе тя и сама си варви даже гоми варви :) удара нее голям ама ми се пръсна бронята на доста части.

 

Ето една снимка ..

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като гледам тьнко си минал само с чупена броня :) междо другото ако доидеш в тва састояние на срещата ще бьдеш атракция :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз идвам с компания. М/у другото дали ще се намерят 1 - 2 лепенки ?

Лепенките са в Майната, така че е възможно да почакаш до следващата среща :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ще дойда и на тази....поради многото сняг отложихме ходенето до В. Търново засега, така че ако не възникне нещо извънредно съм на линия в неделя!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм там 100 %, дано и Майната дойде да си взема лепенка :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Пловдив всяка 1 неделя от месеца ли са срещите аз живея в Сф. но съм от Пазарджик и мога да идвам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Пловдив всяка 1 неделя от месеца ли са срещите аз живея в Сф. но съм от Пазарджик и мога да идвам

Да, заповядай :) полицая и Михо от Пазарджик също идват често

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МАЙНА,идвай та да вземем лепенки,че купих още ХОНДИ ,та да лепим по тях

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аде некой да тури малко снимки де !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам няма да е лошо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги не присъствах на срещата , но присъствах на простоватите изпълнения на някой хондаджии по пътя за срещата !!! не мога да ви забраня да карате по-бързо от нормалното по улиците , но ви призовавам поне да спазвате правилниците за движение като червен светофар , пешеходни пътеки и т.н. - още повече , че няма никой да остане впечетлен как малкия ви сивик си пали гумите и дърпа ръчни безотговорно в малките улички :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега като разгледах снимките 2 червени crx с лепенките в бяло и другия, на 28 02 кам 17часа маи бяха прекалили с скороста дано са се разминали с малко.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мамка му пак пропуснах срещата... Ще има ли други мероприятия преди априския "пленум" а някакви месечни срещи в казанлък или стара загора правят ли се?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Сега като разгледах снимките 2 червени crx с лепенките в бяло и другия, на 28 02 кам 17часа маи бяха прекалили с скороста дано са се разминали с малко.Поздрави.

не беше за скорост а заради един обратен завой :cool::):) Редактирано от pe60_crx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно е трябвало да отчетат деиност, иначе ми се искаше да доида и да ви стисна рацете и да кажя едно здравеите, но незнаех как ще реагирате.Важното е да сте живи и здрави актове винаги ще има.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...