Jump to content
lookcho

Поръчка за Керамична лента

Recommended Posts

за сега уточняваме колко ще се подменят .. за съжаление уговорихме само неупотребеното количество да се подмени ... без съд

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами "запаленото" количество на I_V_O? дай инфо какво сте се разбрали

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варненската поръчка е при мен в Моргата, не съм давал на никой нищо.

Редактирано от BOSS`HOGG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами "запаленото" количество на I_V_O? дай инфо какво сте се разбрали

разбрали сме се да им кажа колко имаме и те да осигурят подмянапроблема е, че аз "нямам" доказателство за това, че канта се самозапалва при температури под 900 градуса, а те твърдят , че при тях в лабораторията не се случва подобно нещо ... според тях трябва да има масло или бензин за да се случи такова нещо ако намеря пещ която да развие тия градуси и докажа , че съм прав - ще ги вкарам в съда и ще ги съдя докато им изпадат лицензитетова последното е функция на тяхното забавяне ! ако точно в момента нямах проблеми от друго естество, щяхме вече да сме минали по бързата процедура ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз мойте несъм ги ползвал даже несъм ги виждал :( 20м

Редактирано от edikoisi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе тия направо на съд или да дават на целия клуб неограничено количество лента. КАЧЕСТВЕНА!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не съм си употребил 30-те метра

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мойта е все още в оригиналната :rolleyes: торбичка 20м. оставил съм я при Омбре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на DJ-я лентата е вече у мен, на Edikoisi трябва да в Тони ... сега трябва да смятам колко метра са това .. някой да има елка ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лентата да я пращам ли за софия или ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не още - първо ще видим колко е и колко трябва да се възстанови, после ще мислим за връщането

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има нужда да се решат две неща:1. дали лентата ще се "обкрайчва" с високо температурен конец, което ще отнеме около 3 седмици или няма да се обкрайчва въобще, което ще отнеме около седмица.2. кой ще и кой няма да подменя лентата.( до тук имам становищата на няколко души, но искам да чуя и останалите )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам 20м. Както я взех така си стои вкъщи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята и на Митака си стои при Омбре, кадето я беше оставил.Не съм я взимал от там, само я разгледах.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

въпроса е към кой вариант вървим ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам да поясня, че до днес имах леко съмнение при какви условия точно се пали лентата без да я подлагаме на открит огън , но днес с помоща на колегата Жоро направихме експеримент, който може дасе нарече научно обоснован и резултатите бяха потресаващи - не искам да си помисля какво му е било на Иво, но вече мога ясно да си го представя !мога да пусна малко снимки и видео, какво се случи при 500 градуса, но ще го запазя за момента след като мине последния етап от преговорите ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

демек по добре да не я слагаме така ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е това как да ти го кажа ? подмяна ще има , но ще отнеме още време ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на мнение да я сменим, другите?По-добре още 2 седмици, отколкото запалена кола :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 подмяна и обещетение за колегата I_V_O от тез идиоти!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройте ме и мен за смяната, дано този път направят по качествена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да я сменят мамка им :) , ще почакаме то е ясно :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам да поясня, че до днес имах леко съмнение при какви условия точно се пали лентата без да я подлагаме на открит огън , но днес с помоща на колегата Жоро направихме експеримент, който може дасе нарече научно обоснован и резултатите бяха потресаващи - не искам да си помисля какво му е било на Иво, но вече мога ясно да си го представя !

мога да пусна малко снимки и видео, какво се случи при 500 градуса, но ще го запазя за момента след като мине последния етап от преговорите ...

+1 подмяна и обещетение за колегата I_V_O от тез идиоти!

lookcho , братле направо ми е гадно вече в къФ филм се набута от едни тъпунгери :) Това , което се случи с мен ( всяко зло за добро ;) ) поне ви дадох знак , какво да правите :) atoma , мерси за вниманието ;) Но няма нужда , аз се разбрах с lookcho за тези неща. Сравнително бърза реакция вкарах и единствената беля се оказа , че предния капак ми се беше набръчкала боята на место около 15-20см. (до , като го отвора) След пълния оглед на колата , ХОНДА ми доказа за пореден път , че много трудно може да се притесни от нещо :):) Лъснах всичко и колата си ОК. Все едно никога нищо не се е случвало. УСПЕХ с тия МУХАЛИ и дано се пребориш братлеее... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не е проблем нека я сменят.Накрая трябва да кажете колко парички да се довнесат че с тези усложнения ще е много кофти организаторите да са вътре от цялата работа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не е проблем нека я сменят.Накрая трябва да кажете колко парички да се довнесат че с тези усложнения ще е много кофти организаторите да са вътре от цялата работа

+1моята трябва да е някъде из София, не съм си я вземал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вече се нуждая от всичката лента , която ще разменяме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вторник късно ли е за да ти я донеса?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога и къде да ти я донеса ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варненската пратка пътува към София.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мишо що ми каза че чак вторник ? или сте се разминали ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре на срещата в софия , който ще ми носи лента да я даде на Цецо , manniakk .. аз няма да могад а присъствам и ще я взема от него на следващия ден

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

там съм към 8.10-8.20 до към 9, така че ако закъснеете може да ме няма вече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някакъв напредък имаме ли или чакаме все още? Не за друго ми скоро ми пристигат тръболяците (надявам се) :) Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаме някакъв, но ще трябва още време .. още чакам варненската лента за да мога да измеря точното количество и да пусна новата поръчка ... Мошоооооооооооооооооо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте колеги,не че нещо, но викам малко да вдигна темата с поредния си въпрос (извинявам се за което), до къде стигнахме?Благодаря предварително.пс: ако трябва да се доплаща нещо казвайте.

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...