Jump to content
lookcho

Поръчка за Керамична лента

Recommended Posts

Изинявам се за отсъствието - имам малко лични проблеми , които няма да обсъждам тук и отсъствах почти две седмици .. сега се прибрах и се опитах да се свържа с авко, но е малко късно - утре сутринта първо на тях ще се обадя и ще пиша до къде са я докарали ! извинявайте пак П.П. не може дастава дума за каквото и да е доплащане !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до края на седмицата трябва да са готови с новата лента и да я разменимП.П. първо ще я прекарам през фурната преди да пращам на когото и да било

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко офф топик ,ама там не е чак толкова топло във фурната за термо лента :unsure: освен ако фурната невдига поне 500 градуса :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер :unsure: може за националната да сме с омотани колектори :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко офф топик ,ама там не е чак толкова топло във фурната за термо лента :unsure: освен ако фурната невдига поне 500 градуса :unsure:

фурната е в БАН и прави 1000 поне :wacko: .. това беше образно казано

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Все пак няма да е лошо фирмата производител да си каже във инструкция как да се третира или обгори лената преди да се омотае колектора или след това. Има вероятност да стане чуплива лентата след обгарянето. Ако това е така по-добре всеки сам след като омотае колектора да го обгори!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един съвет от мен ,аз съм с лента която е до 1500 градуса,и нямам грам проблеми ,но при омотаването явно съм я омотал стегнато,уж небеше но....... и след нагряване на тръбата /76мм/ явно доста се разширява неръждавейката и се накъса на места !!! Че като я омотате лентата /трябва ад е мокра/ и в никакъв случай не я стягайте дори да вис е види добре я отпуснете малко по добре доста хлабава защото като изсъхне се свива а и като се нагрее тръбата като сее свила се накъсва !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак няма да е лошо фирмата производител да си каже във инструкция как да се третира или обгори лената преди да се омотае колектора или след това. Има вероятност да стане чуплива лентата след обгарянето. Ако това е така по-добре всеки сам след като омотае колектора да го обгори!

Краси, имам предвид , че ще се тества първо, а не че ще че пека :unsure: ... ае утре като говоря с тях пак ще пиша , че цяла седмица отсъствах и не съм много в час до къде са ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

lookcho имаме ли развитие?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля , че да , но се забави заради мен ;) ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:whistle: много си обстоятелствен :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извинявам се , но нямам много време за обяснения .. на кратко - нещата се забавиха по моя вина ... нямаше ме доста време сега съм тук, но нямам време .. ще пиша утре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги не искам да ставам нахален но имаме ли някакъв резултат с лентата :) , не за друго ми колекторите ми зеха да "ръждясват" :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лентата я изпратих към тях с приемо предавателен протокол и обратна разписка, миналата седмица в четвъртък .. там е и топката е в тях - казали са ми някъде другата седмица , че ще е при мен, но кога точно не са уточнили .. съжалявам, че така се протака работата и пак казвам - част от протакането беше заради мои лични проблеми ... и няма как да станеш нахален - просто толкова ми е по силите ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойй покажи ми ги тия да ги размажа по калниците :) това поне ми се отдава :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те са ти съседи :offtopic: ама ще те помоля да изчакаш да върнат лентата и тогава ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вчера ме убеждаваха, че са готови и днес ще ми изпратят нещата директно от завода в свищов , но ... им казах да проверят и да се убедят, че хората им са си свършили работата защото 2-ри път няма да я връщам .. и днес никви ги няма .. вероятно ще я качат на първия камион утре де ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лентата пътува насам - потвърдено .. утре или в понеделник е при мен ... сега да се уговоря с Жоро за тестовете и после ако всичко е наред я раздавам !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лентата е на балкона, след 6 часа съм в бан да я тестваме ... живот и здраве - после почвам раздаването

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лентата според мен е безопасна и започвам да я раздавам, но ще помоля всички да имат едно на ум първите 1-2 часа от разработването ( времето когато ще пуши )изпращам я по най-бързия възможен начин в понеделник П.П. след разработване лентата стана кафява, но след няколко часа в пеща стана чисто бяла .. трябва да да погледна кава е на цвят тая на колата ми, но май е черна от боклуците по пътищата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всички от Варна които са поръчали лента взел съм торбите със стоката :) , и пътувам натам ...ще я раздам на седмичната ..а ако някой бърза ето жсм :lol: 0889664725

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за всички останали - лентата е при мен ! .. ще искам тия, които не са от София да ми изпратят отново адрес за получаване, а останалите да ми пишат кога и къде им е удобно да си я получат .. аз живея У Мусагеница и ако на някой му е наблизо, може да ме посети в махленската кръчма :lol:телефона ми е 0889 235560 за тия които имат инцидентно преминаване в района !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехоо ... софианци ... лентата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички без които тази поръчка нямаше да се осъшестви. Лентата изглежда супер :huh:Каква е крайната цена която се получава след премеждията по подмяната за куриери, транспорт и т.н. Ще е кофти ако организаторите са вътре заради неща извън техният контрол.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не са ... няма допълнителни разноски ... надявам се всичко да е наред тоя път и за това - моля разработвайте по-кротко :huh: относно поръката - ако бяхме сложили парите в банка от лихвите щяха да станат достатъчно за да си купим няква гъзарска лента ... скоро се навършва половин година ! може юбилей да честваме :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз благодаря на всички които се измъчиха с тая лента :huh: Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моля, опитате се да ми разтоварите багажника малко днес на срещата :angry:телефона ми е 0889 235560 за всички, които не ме познават по физиономия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...