Jump to content
lookcho

Поръчка за Керамична лента

Recommended Posts

нека си кажат предложението и ще го обсъдим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци , мамичката си ЕБА (ше ме извините за думите) Днес се срешнах с малкия дявол :) Какво можеше да стане не ми се говори просто :) ще расказвам с подбронсти по късно или утре. Просто сега все още трепера целия от факленото парти :):):):):):):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци , мамичката си ЕБА (ше ме извините за думите) Днес се срешнах с малкия дявол :) Какво можеше да стане не ми се говори просто :) ще расказвам с подбронсти по късно или утре. Просто сега все още трепера целия от факленото парти :):):):):):):):)

Ужас ужас :) пак че е бил "малкия дявол" че ...... не ми се мисли чак.Съжалявам колега :) дано всичко е наред занапред.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тъкмо изгасих огъня и първата работа ми беше да се обадя на lookcho , за да предопреди всички :) Надявам се по този начин да спася всички остнали от такива моменти в живата , просто са излишни :) Ако не друо , поне парите от лентата да си взема баси. Можеше да си изгора заедно с колата :) Поръженията за сега са доста малко по колата. Хондата се оказа доста по издръжлива от лентата :) В други бели държави , тия пичове дето ни пратиха тая лента , може в затвора да отидат за такова нещо...................

Редактирано от I_V_O

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята е изпратена към мен ама се чудя какво да правя, да не стана огнена факла на две колела !!! . Няма да предприемам нищо докато вие не кажете за какво иде реч. При мен все пак декоративно ще стои обаче си е на изпускателните тръби на мотоциклета и там е жега...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори момчета,шибана ситуация...аз май ше си продължавам с изпитаната лента

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тъпо, аз вече я монтирах и карам с нея втори ден. още си пуши а въпросните конци на места са се стопили, но на други места още си стоят и наистина и личи че е горяло. добре че и аз не се запалих. днеска последвах съвета на ЛОКЧО и ч поообгорих малко с горелката както си е на колата и наистина за момант лумна яко. надявам се да няма проблеми повече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за сега повече нищо не мога да кажа - мисля, че предупредих всички за момента , но сега като поглеждам съм изпуснал DjSpriteутре ще знам на къде ще отиват нещата и ще пиша повече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варненската поръчка е при мен в Моргата , но при тези обстоятелства няма да я нося утре вечер на седмичната , нека първо се изяснят нещата .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ем.. лоша работа . :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре ще могада говоря с шефката на лабораторията им - днес не е била в завода по лични причини и нямаше как да стане .. ще трябва да чакаме още един ден

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почнат ли да ти се прават нещо на луди... или да ти се крият , само ми кажи. Там имам такива хора , че ще си имат доста големи проблеми . И все пак съм дал 13 000лв. за тая кола и не искам да ми се случват повече такива неща от глупости , или на който и да било друг от форума.... Само ми кажи ако почнат да се скътават

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Изберете българското....",после как да купува човек.Много неприятна ситуация,добре,че колегата не пострадал по сериозно......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след много обещания днес , за момента съм по пързалката :) утре ще говоря с изпълнителния директор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не има комисия за защита на потребителите, господари на ефира и т.н.... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

lookcho - пробвай малко с по-твърд тон.... и ако тогава не се получат нещата , само ми дай повече инфо за тях , къде се намира , как се казва тва място и т.н :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за сега ще свържа управителя с адвоката ми да си поговорят - после всичко друго ...както виждам нещата , лицето с което контактувах до сега , първо беше много силен, защото говореше от свое има , а след консултация с началниците си, се скри целия следобед ... трябваше да изпробвам по лесния начин - утре ще им обясня негативите от това което правят - след това ще видим .. Иво, инфо мога и още сега да ти дам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

lookcho - пиши на лично ... ще те изчакам да видиме , кво ше стане и от там почвам АЗ :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

lookcho - пиши на лично ... ще те изчакам да видиме , кво ше стане и от там почвам АЗ :cool:

момчета успех с начинанието. не се отказвайте. нека се научат че неможе да им се разминава всеки път.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, бихте ли споделили на лични, коя е тази юнашка фирма от нашия град, може нещо но местно ниво да излезе, ще съдействам доколкото мога да се разреши проблема, че ситуацията е крайно неприятна....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чакайте днес да видим дали ще се оправят нещата с добро и после ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е..и му майката....тия малоумни копелета нямат идея какво могат да причинят техните "тарикатлъци" и измекярски начини за печалба...в случая една кола се е разминала на косъм от тотална щета.Тая термолента предполагам има и други приложения така че нищо не пречи по вина на лайняния продукт да се подпали някоя фабрика примерно където е ползвана за изолация.... :) и да има човешки жертви .Това не е като да си купиш менте дънки които да избелеят да речем.Това за мен са изроди и трябва да има съд.Същите изроди като строителните фирми които икиномисват материали и не мислят че може да загинат хора заради тяхната печалба...шибаняци мръсни!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто стискъм зъби и не се захващам , щото lookcho е по-нормален човек и ще се опита да направи нещо по нормален начин. Аз съм си дебил малко иииии.... Ще тръгна по друг начин. Но защо трябва да се стига до там , като може ако не ги е срам .... поне парите за лентата да ми върнат или поне полувината сума от това , което имам да давам сега по колата. И всеки , който има нещо опщо с тази лента :D все пак не съм само аз взел от нея. За кво всички сме си дали парите...???? За Сивик фламбе :) или каквато и да е друга Хонда. Просто в тая наща държавица , хората трябва да се научат да си понасят последствията от грешките си и измамите , които правят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С , lookcho сме се разбрали вече. Радвам се поне , че ви дадох знак на всички , какво да правите и да имате предвит моята случка :whistle: Надявам се скоро ВТИ-то пак да си пуска втек-а из родините улици и писти :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това че сме се разбрали не означава, че нещо е приключило от наша страна ! Надявам се колата да е наред максимално бързо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Това че сме се разбрали не означава, че нещо е приключило от наша страна ! Надявам се колата да е наред максимално бързо.

Да , така е. Аз просто казах , че двамата с теб сме се разбрали :rolleyes: Нямах предвид за всички :whistle: Редактирано от I_V_O

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извинявам се на всички за забавянето, но се опитвах да оправя проблема с добре - опита разбирасе се провали :thumbs1: и за това ще има малко забавяне ако някой бърза да инсталира лентата - има начин да се направи безопасно .. моля само да ми се обадите предварително .. ако някой иска да я сложи и не я е получил - отново по телефона и ще я изпратим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

lookcho дай малко повече инфо,да я слагаме ли(как),или да я пазим,ще се връща ли за доработка?п.с.Абсолютно не искам да те притеснявам знам,че ще отнеме време да се оправят нещата,ако въобще се оправят,защото аз лично не вярвам вече в тая държава?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам че ако си изгори армировката (с горелка примерно) лентата сама по себе си няма да е опасна и ще може да се монтира

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не армировката , а канта .. иначе концепцията е вярна - шише спирт и лентата е обезопасена , но ще е още по-грозна ... аа и е добре да се прави след като се сложи на колектора, но преди да се сложи на колата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някакъв напредък имаме ли или да се вдигаме на възстание :lol: и да ходим да ги линчуваме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извинявам се, че не съм писал , но съм предла случая на адвоката ми и чакам и аз информация .. това не е първоаприлска - просто да не го обсъждаме днес , че не е деня :lol: ако някой все-пак иска да си получи дяла, а не е - да се обади !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове вчера ходих до софия на мръсна гас и като спрях на ОМВ на магистралата и едно момче изскочи с пожарогасителя мислейки че колата ми гори.:thumbs1:но след като се върнах и вече май спря да пуши и ще се оправи работата че ми пина да обяснявам на разни хора че колата ми не гори и този пушек е нормален и те м гледат с недоумение.:D който слага лентата да я обгори с горелката за да не се запали ,но това няма да го спаси от няколко дневно яко димене по улиците.поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако мнението ми ще внесе малко успокоение бих ви споделил.Карам със стъкло лента 2мм дебелина някаква немска на работна темп.500*СКогато я сложих и запалих колата димеше малко повече от последния клип с Хот рода.За 15км.на пълна газ по магистралата димях като Парен локомотив.Цяло лято карах на отворен прозорец защото миришеше гадно.Чак есента миризмата изчезна,но при пържене здраво на колата си понамирисваше.Сега вече след 1 г. не мирише изобщо и лятото се разбира наистина ефекта от нея а през др.сезони никаква разлика .В гол.жеги колата си набира без да кляка.Пробвал съм даже след пържене да пипам спокоино колектора без да имам увреждания.Вашта лента е каде каде с по добри показатели и имайте предвид че дебелата лента си и трябва време за обгаряне.От това което съм разглеждал като показатели на различните фирми насякаде споменават че технологично излизат с текстилна оплетка и лентите придобиват ефективността си след обгарянето и,но западните фирми изрично го споменават.Задължително мокрете и постепено обгаряте на етапи или в движение да има обдухванеДай боже всичко да се оправи и да е наред.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята от едната страна нямаше оплетка, само на 15метра, на 5мт. имаше и от двете страни и отиде в коша. Сножицата отрязах цялата памучна оплетка и я увих, преди това я накиснах в кофа с вода. Може би съм имал късмет че ми се е паднало от края на плата а не от средата. Като цяло обаче ширината и варираше от 8см. до 3см. -направо боклук ама нали съм дал пари я сложих. Пушеше бая но за 1 час пушека исчезна и сега е ок. Разлика има голяма от това което беше преди като топлина в коша, за вървене не зная защото всеки път като бутна колата и дупето ме лъже че върви много, ама като я замеря и е все старата.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва да знам кой колко метра има налични и неупотребени от лентата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моите са в Моргата на колегата BOSS'HOGG - 20м.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моите 20м са при Стамен.Проблем ли е да си ги взема или ще трябва да се връща цялото налично количество?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...