Jump to content
CONEV

платен форум ХОНДА

Recommended Posts

Имам предложение към модераторите.Направете питане в отделна тема-кой има желание да даде 60 лв. членски внос.Изчакваме 10 дни.Има примерно записани 100 човека.Дават се 3 дати и място за тези от София или банкова сметка на клуба и работата е приключена.Които иска дава,които не-не.Аз мисля,че така е най добре. Лек,успешен и безавариен ден на всички колеги!!!

с едно допълнение-да се напише какво се получава срещу тези 60лв или членски карти?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека поясня нещо :o и искам след мен да не се изпишат тонове безсмислици ! АКО ставаше дума за 60-те лв, то те до сега щяха да са събрани от всеки желаещ да си ги плати :D и щяхада са отдавна изхарчени по предназначение.Членството в клуба се дава след гласуване от страна на членовете на клуба ! Не обратното ... Да си член на клуба е привилегия, която преди всичко трябва да се ЗАСЛУЖИ ! Та мисълта ми е 60-те лв членски влог ще бъдат инвестирани в прасенца, ракиика, бегачката на тоз-оня, нов сървър и хост за форума, разработка на сайт .. и други подобни глупости, НО това нито ще се разисква нито ще се решава ТУК ! Това е решение което ще вземат Членовете на клуба ! Разгледайте правилника на коя да е браншова асоциация и се опитайте да наложите своята представа за бюджет, без да сте платили членски внос - после може пак да си говорим :huh: Тук има хора, които ежегодно дават стотици левове за да може тоя форум да съществува, такива които дават хиляди за да регистрират клуб, такива които дават стотици и дори хиляди часове от личното си време за да я има общността ни и такива, които знаят само да лаят за 5 лева месечно, които не са дали - спрете се ! Ще ви помоля, да престанете с обсъждането на тоя род теми за момента(дори да го правите добронамерено), поради простата причина, че това може само да забави или влоши нещата ... нещата се движат бавно, но се движат в правилната посока ...П.П. "Ама не ми харесва !" >> Добре, форума си остава отворен за теб, докато спазваш правилата му !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спрете малко.Попрочетете малко стари теми преди да пускате нова.Има такава тема от миналата година ,където е обяснено всичко за картите ,клуба,начина за кандидатстване и т.н.Не е пуснато в действие,въпреки,че е готово всичко(и картите и регистрацията и устава и рекламните материали).Не е пуснато на инат(признавам си).И няма да се пусне в действие до като не срещна реална подкрепа от хора заставащи зад идеята.Не ме разбирайте погрешно(не искам финансова подкрепа а идейна такава)Миналата година даже имаше гласуване за вида карта(от 6 варианта)Темата се проточи с месеци и имаше само една кандидатура(той си има карта).С писане не става-доказах до миналата седмица,доказвал съм го и преди...... Пример: Дома за сираци,където ходихме(втория). Събирахме средства по банкова сметка 4 месеца и събрахме 170лв.:huh: След това реших да обявя ден в който всеки желаещ да мине през моя офис и да даде отделената сума на ръка и събрахме за един час 900лв. Така успяхме да съберем достатъчно(въпреки че никога не стига)средства зада зарадваме малчуганите в дома.Та нали се сещате ,че вече НИКОЙ не може да ме убеди,че с писане във форума се ражда нещо полезно.Поздрави на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах, ся пьк и комисия щяла да ни одобрява кой става , и кой не .... че и индивидуално, молби по образец ще има ли ... или вьпросник с тестове ще е критерия .... подкупи, печени агнета, ще приемате ли, уважаема комисия?! :thumbs: Абе Майна, стига толкова изцепки, ман....

Като не ти харесва идеята недей да пускаш умни изказвания и да критикуваш хората които са вложили труд и усилия, за да го има тоя форум...абсолютно си е тяхно решение как ще приемат членовете на клуба, затова и се въздържам от безсмислени постове защото не е моя работа да се меся в управителния съвет. Ако този прием и такса разграничат безсмислените чатърчета от истинските фенове страхотно.Просто такива постове ме дразнят...ако нямаш нещо умно да кажеш по-добре си мълчи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги аз сам за с двете раце доста клубове имат такива карти ползват примерно от 15-20 % остъпки за части... другаде в магазини... и още куп неща метадаторският екип може да помисли ..... да се направи тема .. да се гласува да се изложат ...... + вете на тези вапросни карти и за какво е членският внос... секи от форума сам ще си прецини дали да дава 12 месеца по 5 лв се пада ... което мисля че е нормално секи би ги заделил щтом има кола.... и е фен на Марката....тва е от мен така мисля аз ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се е писало по темата, аз само искам да вметна, че членския внос не бива да бъде задължително обвързан с дарения. Т.е дарението е нещо лично и според възможностите и желанието на човека, така че отваря се тема "Събираме пари за добро дело" и по споменатия от Омбре по-удачен начин (кеш) анонимно (до колкото може да бъде) се събират (разбира се ако има вариант се отварят и банкови сметки).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че голямата буква Н отпред на колите ни е достаъчно показно към кой фен клуб сме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм чел темата и тези, преди нея, но си позволявам да кажа и аз своето мнение.Ако ще има някакво заплащане, кой ще следи къде отиват парите? Кой и за какво ги харчи? Защото 60 лева годишно си е една сериозна такса. Годишен хостиг и домейн струват няколко пъти по-евтино. ОК, нещата са на доброволни начала все пак. Някой някога се е захванал с идеята да прави форум. Нека я разработи докрай тогава. Има начини да събираш пари - рекламни банери, например: магазини, сервизи, защо не и бензиностанции. Колегите от другите форуми са си издействали карти за зареждане на горива с отстъпки. Имам една такава (подарена) от клуб Волво. И ако реша да зареждам на Еко, отстъпката е 2 ст. :thumbs: Принципно си предпочитам картата на ЛукОйл, но това е друга тема.Могат да се правят рекламни чаши, ключодържатели, дребни сувенири и да се препродават с някаква определена надценка.Обобщено ще кажа, че малко ще са тези, които реално ще дадат 60 лв или друга сума. Трябва да се мисли за алтернативни начини за получаване на определени финанси. Дал съм 2-3 идеи, надявам се не съм се повторил с някой от колегите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, ще ви помоля и аз - НЕ РАЗПРЕДЕЛЯЙТЕ, НЕ ХАРЧЕТЕ, НЕ ДАРЯВАЙТЕ И НЕ ТЪРСЕТЕ ОТГОВОРНОСТ ЗА ПАРИТЕ, КОИТО НЕ СТЕ ДАЛИ ОЩЕ!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майна, ами на ли трябва някаква причина за да се дадат тези пари ! Или по типично БЪЛГАРСКИ ще е : дайте парите пак после ще видим какво ще правим с тях. ....... Ако ти кажа "дай ми 100 лева" без да ти кажа за какво са и ти няма да ми дадеш . нали ?

 

До колегата Oto Kluge: хубаво беше поне тая тема да прелистиш. Тези 60 лв. нямат нищо общо поне за сега със сайта. И ако на теб би ти харесало като отвориш форума да има 10 банера с реклами на стоки на илиенци или някой други чаргаши , на повечето това няма да им хареса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оффффф :cool: добре бе за Бога , един път поне изслушайте Тръстед какво ви казват :lol: Не се ли научихте , че не пишат празни приказки поне :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм чел темата и тези, преди нея, но си позволявам да кажа и аз своето мнение.

Много креативно!Интересно ми е тогава за кое точно даваш мнение ,като не знаеш за какво става въпрос.П.П. Не било необходимо да има комисия за одобрение на членовете на клуба...........Моооолляяяяя????Ми ако това беше гласуване,колегата щеше да гласува с "Не",независимо,че не е чул за какво се гласува.Стегнете се малко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да попитам, по какви критерии ще се определя кой заслужава да е член на клуба?П.П. За да няма нападки защо задавам такав въпрос, ще кажа че още утре мога да си платя 60-те лева членски внос. На този етап не ме интересува къде ще ми отидат парите защото така или иначе в събота ще похарча същата сума или по-голяма в някое нощно заведение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колегата Oto Kluge: хубаво беше поне тая тема да прелистиш. Тези 60 лв. нямат нищо общо поне за сега със сайта. И ако на теб би ти харесало като отвориш форума да има 10 банера с реклами на стоки на илиенци или някой други чаргаши , на повечето това няма да им хареса.

Довечера обезателно ще го направя, защото и тук ме нападнаха :rolleyes:

Да, няма да ми бъде особено приятно да гледам разни примигващи реклами - признавам си го.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважаеми господа членове на управителния съвет! Как мога да се запозная с устава на организацията?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да попитам като новобранец - как ще се приемат членове? примерно аз нямам предупреждения,хрисим съм като овца но същевременно съм пълен изрод но комисията не го знае понеже тук всичко е виртуално кво правим? как може да те оценя някои които не те познава това ми изглежда нереално новите нямама никаф шанс

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да попитам като новобранец - как ще се приемат членове? примерно аз нямам предупреждения,хрисим съм като овца но същевременно съм пълен изрод но комисията не го знае понеже тук всичко е виртуално кво правим? как може да те оценя някои които не те познава това ми изглежда нереално новите нямама никаф шанс

Че ако нямаш намерение да идваш на срещи и да познаваш лично доста хора, закакво ще ти е тая членска карта :) Сей си чети постовете тука и живей спокойно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересно ми е какъв е тоя зор? И като имате карта какво ще промени това? Искате карта заради 10-15% в някой магазин ли? Или искате да ви пише "Официален Член" под аватара ли? Или искате защото приятелчето от VW/BMW клуба има такава лепенка? Не мисля че плащането на определена сума ще сплоти клуба. Не мисля че 1 карта ще ни повдигне самочувствието. И като финал ще кажа че ако си хондаджия по душа не ти трябва членски внос или карта за да го докажеш на другите. И аз бих дал 60лв членски внос но не за да си закача картата на предното стъкло и да карам със самочувствие.Не се заяждам и не искам да обидя никого - това е моето мнение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да попитам като новобранец - как ще се приемат членове? примерно аз нямам предупреждения,хрисим съм като овца но същевременно съм пълен изрод но комисията не го знае понеже тук всичко е виртуално кво правим? как може да те оценя някои които не те познава това ми изглежда нереално новите нямама никаф шанс

Че ако нямаш намерение да идваш на срещи и да познаваш лично доста хора, закакво ще ти е тая членска карта :) Сей си чети постовете тука и живей спокойно :)
аз съм фен по душа със или без карта а по срещите ще ме разбереш къф съм ли? 1 път месечно съмнявам се

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.Прочетох цялата тема къде с нерви каде не.Няма лошо да има членски внос ама има много агресия като се заговори за пари.Аз съм във форума от няма месец,но тук има много кофти хора.Естествено има и такива които помагат.Сигурен съм че много от хората които сега са с 2-те ръце ЗА,като дойде време /а то ще дойде/ ще им треперят ръцете.Що се отнася за благотворителноста ще кажа,че трябва да се знае от всеки /от клуба/за кой дом или където и да е отиват парите.Не казвам че трябва да се парадира с това,но мисля че ако аз например знам къде са отишли моите стутинки ще испитвам малка гордост че съм направил нещо за определени хора.Искам да попитам колегата ОМБРЕ след като е успял да събере пари в офиса си за благотворителност защо не го направи пак??!!!Членския внос си е членски внос.За сега няма,но защо да спираме хората които искат да дарят пати или нещо друго??? Колега ОМБРЕ щом можеш да организираш благотворителност направи го пак и не само в София.Можеш да направиш тема в която да се казва кога и каде човк който иска може да помогне за събирането на определена сума за определения дом или човек.Не искам да ставам многословен,но като не стане едното да стане другото,нали ???!!! да се върна на членството.АЗ СЪМ ЗА.НЕКА Е ПРОЗРАЧНО :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега joro www joro влез в срещи и мероприатия и виж темата за Благотворителност ! после погледни и темата за сабиране на пари за 6 7 8 март и ще си отоговориш ! Които иска да направи благотворителност или да се включи в дадена идея винаги намира начин без да парадира кадето и да било ,Бате ви Омбре е един от многото сериозни хора във форума ,незнам как никога не сам го виждал ама на доверие ми пусна 50лв за благотворителността ! Ти видя ли някой дето е дал пари да парадира ? аз не видях ? ама видях много хора който парадираха че ще дадат а не го направиха ! Смешници !Жоро ще ти кажа че той Омбре пак си прави дарения ! Също така ще ти кажа че от както събирам пари за дарение на срещите във Варна все по малко хора взеха да ми се радват ! т.е. неудобен съм им , ще ти кажа пич никои не го валнува ..... гледат си спортните филтри и тва е !Както каза един колега от форума който много уважавам "турбо ли не сам виждал,колектори ли , филтър ли,джанти ли,двигатели с какво би ме впечатлил на срещата на хонда .... ами с нищо" !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също така ще ти кажа че от както събирам пари за дарение на срещите във Варна все по малко хора взеха да ми се радват ! т.е. неудобен съм им ,

Ако ще се почустваш по-добре аз много ти се радвам винаги хахахахахахаха :rolleyes: Поздрави на всички. По темата няма да пиша, че колегите достатъчно са изписали. Дали ще има толкова мнения темата с която ще се плаща за карти хахахахаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че голямата буква Н отпред на колите ни е достаъчно показно към кой фен клуб сме.

голяма грешка - за повечето хора това е "просто поредната кола"

Аз искам да попитам, по какви критерии ще се определя кой заслужава да е член на клуба?

субективни - когато "журито" е от 100 души е много трудно да се търси само обективната оценка .. индивида 'Ь' кандидатства и много дразни мен , теб и омбре , но има агитка от други 97 души , значи е вътре .. освен ако не докажем, че е канибал и е изял друг човек от клуба ...

Уважаеми господа членове на управителния съвет! Как мога да се запозная с устава на организацията?

мисля, че го има публикуван - ако не, ще го има скоро :blink:

да попитам като новобранец - как ще се приемат членове? примерно аз нямам предупреждения,хрисим съм като овца но същевременно съм пълен изрод но комисията не го знае понеже тук всичко е виртуално кво правим? как може да те оценя някои които не те познава това ми изглежда нереално новите нямама никаф шанс

пак казвам всичко е субективно , но както има приемане ще има и прогонване на членове ... въпрос на етика и гласуване

Няма лошо да има членски внос ама има много агресия като се заговори за пари.Аз съм във форума от няма месец,но тук има много кофти хора.

добре дошъл в клуба в такъв случай ... положението е такова от доста преди а з да се присъединя и такова ще си остане - наблюдението ми е, че голямата част от хората във форума са скъперници :bye: .. много големи на думи и много малки на дела ..

АЗ СЪМ ЗА.НЕКА Е ПРОЗРАЧНО :rolleyes:

разбира се, но пак казвам - прозрачно за членовете :lol: не за случайни хора ... П.П.сега ще заключа и тая тема, защото пикаете срещу вятъра - никой не кара никого на сила да участва и поради тази причина този никой в момента единствено се нерви на мненията на никого и това може само да отложи нещата, които някои искаме ... П.П.1 Ще го обясня просто - ще ви се направи предложение , когато всичко е готово, и вие ще имате възможността да изберете синьото или червеното хапче ... :angel:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...