Jump to content
Ivelin77

ЗОВ ЗА ПОМОЩ: ОТКРАДНАТА КОЛА

Recommended Posts

Здравейте на всички. Преди няколко часа жена ми стана горд собственик на ХОНДА СИВИК. За съжаление почти веднага беше открадната в кв. Хиподрума гр. София. Колата е червена, модел 94 г. с две врати, АВТОМАТИК. Номер: СА8645НН. Има драскотини по предната броня. Счупен лост за парното. Ще съм благодарен на всички, които помогнат клуба да се увеличи с още един член. Предлагам и възнаграждение.Можете да ме намерите на: 0899999233 Ивелин Ивановmail: ivo77ivo@yahoo.comskype: Ivelin77Благодаря на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас направо. Напоследък какво стана не знам. Много почнаха да крадат хонди. Колега ще си отварям очите на четири. Дано се намери по скоро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш още две очи в София, работата ми е такава че по цял ден обикалям улиците така че ако я забележа ще ти се обадя на дадения телефон. БЕЗ ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички. Преди няколко часа жена ми стана горд собственик на ХОНДА СИВИК. За съжаление почти веднага беше открадната в кв. Хиподрума гр. София. Колата е червена, модел 94 г. с две врати, АВТОМАТИК. Номер: СА8645НН. Има драскотини по предната броня. Счупен лост за парното. Ще съм благодарен на всички, които помогнат клуба да се увеличи с още един член. Предлагам и възнаграждение.Можете да ме намерите на: 0899999233 Ивелин Ивановmail: ivo77ivo@yahoo.comskype: Ivelin77Благодаря на всички!

Я кажи къде в Хиподрума се случи това,защото аз съм в Лагера и си познавам стоката в района много добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега само да дотуочниш хеч или купе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕЕееееее какво става в наща Ш*бана държава ...... и ние ли трябва да се събираме пред парламента да стачкуваме че ...... не знам вече ... УРУДИ.... Съжалявам че аз поставих началото на цялата тази поредица ама..... Как искам някой от крадците да бъде хванат и ...... не знам не ми се мисли ще му навра коляновия вал в Гъза!!! Дано се намери количката.... Искренно ти съчувствам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е купе. Улицата е Емине, близо до площад Ручей.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм в района и ще се оглеждам... :drool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм от Габрово колеги,но и аз съм в клуба :drool: На мен двете десните врати имат криво от щанга(някой се е опитвал да я отваря без ключ), люка също е пробван(оплатнението е разпрано... Незнам какво да ви кажа...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е купе. Улицата е Емине, близо до площад Ручей.

Ако има нещо ще ти звънна довечера

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли ще стигнат до Стара Загора,но доста шетам из града сега и ще се оглеждам.Жалко че така започва покупката ти на кола...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пътувам ндк-гоце делчев, ще гледаме... червено купе лесно се забелязва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста щъкам из София така, че ще следя за нея :drool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: :lol: !!! ДЕ....А ,какво става бе мамицата му. Търся червено купе -нали ,дано да решат да бягат към Банско ,ще ти ги докарам в багажника. Съжалявам и Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кво става бре,тия хайдуци кво мислят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малеее кво става ве маина тва с тея кражби малко ме притеснява и как се хонди ве баси много сажалявам колега има6 моите очи от пловдив? Дано я намери6 Колега!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, пусни една снимка на колата ако можеш.абе наистина ко става напоследък, и не е само с хондите и други японски автомобили се крадат, явно са екзотика все още от към части и някой яко върти далавера...само бой ги оправя тука. и наистина ако можеш пусни снимка че из Пловдив лично аз съм виждал към 4-5 червени хеча. и успех, дано се намери

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не те вкарвам в филма, но има вероятнос продавача да те е проследил и после... шаттизобщо много странно, че е открадната в денят на покупката :lol: басси и изродите !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се тези случки с хонди да не стават модна тенденция :P Ако я забележа в Сливен ще алармирам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз съм на горнобански път всеки ден и смятаи, че мине ли ако не успея да ги догоня с щангата ще ти бъде казано. Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега бъди силен и от Варна имаш подкрепа !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не те вкарвам в филма, но има вероятнос продавача да те е проследил и после... шаттизобщо много странно, че е открадната в денят на покупката ;) басси и изродите ;)

И аз имам такова предчувствие тоя номер е стар и испитан така, че не е за изхвърляне, но не знам как можеш да разбереш. Много е лошо това което става отново в тази държавица казвам отново, защото едно време пак беше така а не ми се иска да се връщаме към онази мизерия на страх и постояни подозрения . Успех в откриването и дано да имаш късмет :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега бъди силен и от Варна имаш подкрепа !

;) "Бъди силен".. Ти пък.. Да не е умрял човек? ;) Наистина е много странно. А още повече неприятно.Много ниско сме паднали, щом толкова стари коли се крадат ;) Да не разочаровам колегата, но открадната кола рядко се намира :P На трима мои познати им бяха откраднали колите. Едната намериха опожарена след убийство на известен мафиот. На втория му я върнаха след година и половина - някакви овчари я бяха откраднали и карали през това време почти без масло. Кола вече не ставаше. А на третия така и нищо не откриха ;) Ужасна страна! ;) Редактирано от Oto Kluge

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това да я гепат за няколко часа след покупка...малко е странно , да не би продавача да е дал някой лев да я вземат :?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами това е много гадно.да не кажа гавра.затова когато купиш кола правиш каско дали било на половина или пално.и после слагаш имобилаизер при твои човек.за да премахнеш кражба.вече има наи различни на4ини дали било 4рез отделен клиу4 за запалване или режеш захранването и ти си знаеш каде после да бутнеш има варианти........ВАЖНО Е ДА ГО НАПРАВИ ЧОВЕК КОГОТО ПОЗНАВАШ.И ДА ГО НАПРАВИ ТАКА ЧЕ И ДА ТИ ОТВОРЯТ КАПАКА ДА СЕ ЧУДЯТ КОИ КАБЕЛ КАКВО ПРАВИ(говоря ако има отделно ключ за запалването)

Редактирано от buberon4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами това е много гадно.да не кажа гавра.затова когато купиш кола правиш каско дали било на половина или пално(понеже все пак колата е стара,а от друга страна да си имаш гаранция).и после слагаш имобилаизер при твои човек.за да премахнеш кражба(не че незнаят почти всички работи ама..).вече има наи различни на4ини дали било 4рез отделен клиу4 за запалване или режеш захранването и ти си знаеш каде после да бутнеш има варианти........ВАЖНО Е ДА ГО НАПРАВИ ЧОВЕК КОГОТО ПОЗНАВАШ.И ДА ГО НАПРАВИ ТАКА ЧЕ И ДА ТИ ОТВОРЯТ КАПАКА ДА СЕ ЧУДЯТ КОИ КАБЕЛ КАКВО ПРАВИ(говоря ако има отделно ключ за запалването)Този номер които го даваш- СА8645НН.100% не същесствува(ония ве4е са го махнали отдавна).Отивай там при ченгетата и давай номер рама, двигател,и така ............Не се оставяй........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...