Jump to content
Guest Al_Capone

Тръгване за Шипково от София

Recommended Posts

Guest Al_Capone

Алоууу софийската група ние да се организираме за пътуването. Предложения за място и час на тръгването?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде по бензиностанциите преди Долни Богоров или след КПП на КАТ - да има достатъчно място за колите на пътя и да може да се седне за да се изчакваме . :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже съм минавал през зимата -имаите пред вид,че Рибарица-Шипково сигурно също е затворено.Та може да се наложи да заобиколите малко. :)

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли малко :confused: Някой ако има местенце за мен в колата ще съм благодарна, че иначе трябва сама да се возя и ще ми излезне малко соленко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заповядай - в хондата сме само аз и жената ;) - 0885647969 - Николай или ела на седмичната. Твърде вероятно е да шофираш ти ;)

Редактирано от misho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

удобно място може би е бриколаж на българия. от там може да се върнем и по ботевградско и по пловдивската магистрала или да фанем подбалканската. само не знам паркинга колко е голям, но едва ли ще сме повече от 10 коли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да ви давам наклон на онаа раота ... ама къв ше го търсите през П-в или подбалканския , като може да си бръмчите напрао по Сф-Варна за Шипково ???! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На разклона от Ботевградско за подбалканската мисля,че има достатъчно място за спиране,но дали има заведение не знам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всички които идват от София, пожелателно - тръгнете по Хемус, след това тръгвате посока Варна. На разклона Ловеч - Троян се отбивате естествено за Троян. Пак пожелателно 16.00 да сте на линия, допълнително ще уточним къде там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е 15-15.30ч. да се чакаме някъде в Троян.Там може да се съберем с Варналии и Софиянци(тези които ще минат през АМ Хемус) ,и да пердашим за Шипково.

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ауууу тя няква китна дружина се заформила...дали да не се разходим и ние с рекса хахахха ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даите да се разберем за часа на трагване ;) за тези които не са на работа предлагам да тръгнем по роничко ;) най-късно 11-12ч

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,моля за съвет,пред дилема съм с коя кола да тръгнем,за да стигнем благополучно до целта.Дел сол-а с вериги ще ни закара ли до там,той поне има всичко необходимо за пътуване и добри гуми?Или сивика 5-та,който обаче няма свестни гуми и винетка,а и е по-нисък?Дайте ми акъл,че да имам време да се подготвя.Прочетох някои неща за дел сол-ите по балканите,които са писали колегите, и се разколебах;).Благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) Колега това дето си го чел за дел солите по балканите най-вероятно се отнася за мен,но не се стресирвай гадовете преувеличават ;) ,колата си ме закара без проблем само последното нагорнище 10 метра преди хотела не можах да изкача,но то май почти всички ги бутаха там(имай в предвид че колата ми е много ниска и зимните ми гуми бяха 205/45/16),така,че скачай в сола и въобще не се стряскай ;) п.с. До пичовете дето ме бутаха миналта година(те знаят кой са) ;) ,пичове стягайте се тая година пак съм много нисък и пак съм със същия размер зимни гуми ;) , Редактирано от plamoni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пачоти,нали ти казах,че съм взел вериги и въже за теб ;) Ще те окача с парахода и ще те затегля до хотела ;) Пичове не се стряскайте,това е в кръга на шегата,с каквото да тръгнете все ще стигнете,все пак има хора за бутане ;););)п.с.Пацо, пак ли с тия валяци ще ми идваш?

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди два часа се върнах от там можете да тътувате спокойно без значение от колата даже ходих на пистите на Беклемето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги какво стана сега,ще се организирваме ли :D ?Времето си тече,аз предлагам на ОМВ преди Долни Богоров да се чакаме(или беше Горни),около 12:00-12:30 в петък,за да може да се стигнем на време до Троян и от там да се съберем с другите и да продължим нагоре.Ако има желаещи да казват,ако има други предложения също казвайте за да се разберем на време,а на накрая всеки сам да тръгне ;) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги какво стана сега,ще се организирваме ли :) ?Времето си тече,аз предлагам на ОМВ преди Долни Богоров да се чакаме(или беше Горни),около 12:00-12:30 в петък,за да може да се стигнем на време до Троян и от там да се съберем с другите и да продължим нагоре.Ако има желаещи да казват,ако има други предложения също казвайте за да се разберем на време,а на накрая всеки сам да тръгне :) .

подкрепям идеята :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли такива, който ще тръгват около 17ч. на 16.01,за да не пътуваме сами?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След вчерашната седмична среща се разбра , че ще се пътува от София до Шипково на две групи - сутринта и късен следобед /след работа/.За обедната група - който желае да се присъедини - тръгване в 11.00 часа от бензиностанцията на ЛУКОИЛ намираща се на БОТЕВГРАДСКО ШОСЕ - изхода на София , преди Долни Богоров. По широко е за колите и може да се седне. Часът вероятно ви устройва повечето желаещи . За вечерната група - не знам. Пишете в темата. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ше се присъединя към сутрешната група :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакви предложения за тръгващите вечерта???Ние с жената може да търгнем към 16-16,30, ако тя се освободи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още 2 броя към сутрешната група:hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да оставя телефон за връзка - извинявайте :cool: Николай Дафчев - 0885647969.Ако има закъснели - да се обадят. По-добре е да се стигне от колкото на време , а на време се стига като се тръгне ...... навреме. :cool::hondarulez: ........................................... :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Аз съм към вечерната група. Пак на мястото предложено от Коко - бензиностанцията ЛукОйл.Моите телефони са 0888806329 или 0878806329 - Краси.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутрешната,но 11:00 не е ли малко рано,нека да е поне 11:30 а?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз май ще съм към вечерната група. Мисля че към 17 часа мога да тръгна, но докато стигна до богоров сигурно ще стане 18. Колеги точно в толкова часа ли ще се тръгва или може да се зачакаме?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде верно 11.30 че аз сигурно ще закъснея и ще се наложи да ме изчакате. но мисля че 11.30 ще пристигна :cry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще цитирам МАТЕО :

Как да стигнем до село Шипково и Курорта Шипковски Минерални бани

 

1- ви вариант

Автомагистрала „Хемус”- разклона Троян/Ловеч - град Троян - село Бели Осъм - село Горно Трапе - село Терзийско - село Шипково - Курорт Шипковски Минерални бани.

 

Отстояние на Шипково до по големите градове в България:

 

град София-село Рибарница-село Шипково 150 км; град София-град Троян-село Шипково 175 км; град Ловеч-село Шипково 53 км; град Плевен-село Шипково 70 км; В.Търново-село Шипково 120 км; град Русе-село Шипково 220 км; град Шумен-село Шипково 255 км; град Силистра-село Шипково 365 км; град Добрич-село Шипково 400 км; град Бургас-село Шипково 330 км; град Сливен-село Шипково 225 км; град Стара Загора-село Шипково 170км; град Пловдив-прохода Беклемето-село Шипково 130 км; град Видин-село Шипково 280 км;

 

Проходимост на пътя през зимния сезон

 

През зимния сезон проходите Шипково - Рибарница и Троянския (свързващ Северна с Южна България) са затворени за пътуване. Другият вариант да стигнете до населеното място е да пътувате по автомагистрала „Хемус”. Препоръчва ме Ви да си носите вериги. Пътищата в района се почистват и опесъчават. Ако нямате информация за състоянието на пътната обстановка в района обадете се в пътното управление град Троян или в някой от местните хотели.

 

Пътно управление град Троян: 0670/ 6 24 58

Областно пътно управление град Ловеч: 068/ 600413; 068/ 600415; 068/ 20525

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

И ПОЛИСМЕНА :

Хубаво е 15-15.30ч. да се чакаме някъде в Троян.Там може да се съберем с Варналии и Софиянци(тези които ще минат през АМ Хемус) ,и да пердашим за Шипково.

Отново МАТЕО за връзката с пловдивската група

Според мен, трябва така да си организирате нещата, че най - късно 14.00 да сте в Габрово. От там до Шипково има 1.30 ч. засичано с шофьор Десислава. За да не станат обърквания има телефони, повечето от Вас ми го имат, но за другите 0895477213.

Имаме 175 км по маршрута. С поне 2-3 спирания за тоалетна , кафета ....

Нищо против за 11.30 часа :D

Редактирано от kokodaf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вериги мислите ли че ще ни трябват. аз съм с нови зимни гуми и некакси не ми се купуват вериги за 1 пътуване

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли ще ти трябват вериги - увеличават проходимостта само с 10 процента , а времето е сравнително меко като прогноза. По добрият вариант е малка лопатка за сняг :lol: . Когато сме в група - винаги се измисля нещо - я въжета , я бутане ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на кой лукойл точно, има 1 в кв. враждебна и един в горни богров? нали за този в враждебна иде реч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вечерната група кога тръгва? Колко е вечерна?Аз май към 6 ще успея да се измъкна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз паля гумите сега :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-голямата част пристигнахме благополучно :) Пътя е чист , без сняг.КУПОНА ЗАПОЧВА :dry:!!Нет няма ..... - проверил на място :) , така , че онлайн от купона няма как ....Единият хотел - илин ден е пьлен , във вторият - база за рехабилитация има още 109 места ..... :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом като няма онлайн инфо от купона ще чакаме снимки и клипове афтър партито :dry:

Редактирано от MissCaprice

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този купонец ще е луд дано случите на приятно време и да си прекарате добре :dry: И след това да качите някоя друга снимка за да видим за какво става въпрос :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...