Jump to content
PETE_TONG

Intake Mainfold D14a4

Recommended Posts

Колега така като гледаш от коя година е последния пост, и като дадеш инфо на профила на автора и видиш кога за последно е влизал, дали би имало кой да ти отговори? Гледайте поне малко като повдигате такива стари теми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не се пълни форума с поредните въпроси за Cold air intake, филтри и прочие пиша в тази тема поради свързаността на въпроса ми с дадената тема.Моя сивик EJ9-ка има същатата такава система. Тя обаче хич не ми харесва как е направена и сега ще правя модификации по нея. Моят всмукателен колектор знам, че има загряване посредством охладителната течноста на двигателя. Ако не съм прав ме поправете, това е информацията, която от известно време гледам в интернет. Ако този колектор се затопля от двигателя какъв е смисъла от правенето на топлинни щитове, изолации и прочие. Аз съм решен да правя точно такива щитове и да изолирам тръбите, но бих искал и да премахна тая връзка, която ми топли всмукателния колектор. Четох и гледах и на базата на това разбирам, че отоплението на всмукателния колектор е предимно, за да може двигателя да загрява по-бързо и да изравнява температурата на постъпващия въздух. Може и да греша. Въпросът:1. Има ли въобще такава връзка? (доколкото знам става въпрос за маркуче с охладителна течност, която затопля всмукателния колектор)2. Как бих могъл да я премахна, ако някой се е занимавал с това. (гледах в Dodo-upgrades човека е върнал самата връзка в самия блок) Благодаря! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...