Jump to content
Борислав

АСЕНОВГРАД.... Имали някой

Recommended Posts

хайде да се съберем и да ходим :D :D ако има някой навит да казва и да ходим :blush::D Боре айде стягай се и да ходим , гледам че Владо е навит така , че оправяй си работата и да палим :) :) :):D ако можеш де :) :)

Ще гледам да се оправя но необещавам. Дано да имам време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То Владо е навит и Тяната също ,само че аз нямам застраховка и венетка,а на Тяната гърнето много му се раздрънка и сега сме без коли .

В 12:30ч на шела и тръгваме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12:30ч най късно на ШЕЛА и потегляме за Пловдив с Дидо сме там който желае сме там при мен има две свободни места и при Дидо миля пак толкова, общо 4-ри.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен е 1 :D :D ;) много съм пълен :D :D :P но още 1 без проблем :tooth: и аз нямам застраховка и преглед ;) надявам се на не ни спират , щото ..... к*р ;) ;) ;) ;) Боре в 12:30 съм там , надявам се и Митко да дойде , макар че ми каза че тази вечер щял да пие до като не стане гъз ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен е 1 :D :D ;) много съм пълен :D :D :P но още 1 без проблем :tooth: и аз нямам застраховка и преглед ;) надявам се на не ни спират , щото ..... к*р ;) ;) ;) ;) Боре в 12:30 съм там , надявам се и Митко да дойде , макар че ми каза че тази вечер щял да пие до като не стане гъз ;) ;) ;)

И караш навсякаде. Ти си луда глава но ще ти овре картуната. А без каско кола не вадя на улицата тоя нашия обикаля без нищо платено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смелчаги са тия нашите колеги! Но всеки си я носи и да мисли! Аз една година бях без книжка за 1.7 промила и се разминах без проверовъчен и един месец ми я взеха за скорост миналата година и я карам малко по-умно вече!Но хората казват: докато не си изпатиш,акъла ти не идва:angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смелчаги са тия нашите колеги! Но всеки си я носи и да мисли! Аз една година бях без книжка за 1.7 промила и се разминах без проверовъчен и един месец ми я взеха за скорост миналата година и я карам малко по-умно вече!Но хората казват: докато не си изпатиш,акъла ти не идва:angry:

всеки си пати от главата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ok 12 ,30

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета ако мога и аз ще дойда, за 12:30 остава нали. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Чакаме ви приятели! Времето е страхотно днес за среща :lol::angry:

ИДВАМЕ ДА ВИ ВИДИМ ЧЕ СЕ ЗАБРАВИХМЕ С НЯКОИ ХОРА.ДА В 12:30ч НА ШЕЛА Редактирано от Борислав

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки май за утре ще останат,не съм ги прехвърлил в компа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, има ли навити да организирме едно посещение на пловдивчани в неделя, на седмичната им среща?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ЗА :plane::(:D:) ако има навити бройте ме :weights::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боре живни на тея светофари :plane::(:P;):weights: майтап си права :):D айде обадете се да се видим някоя вечер на по биричка или кафенце !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боре живни на тея светофари :lol::):) :) :) майтап си права :) :) айде обадете се да се видим някоя вечер на по биричка или кафенце !

Ако нямам ангажименти съм на линия. Дидо няка се стопли малко ще те сложа на чертата да те видя аз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХА ХА ХА . . . много сериозни закани:dry: Хаиде обадете се и ние да погледаме малко драг-реис:DПък може и някои от нас да се пусне,кво??? Ако искате като се стопли да организираме едно Пищигово и там на спокоиствие всеки може да покаже какво може???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХА ХА ХА . . . много сериозни закани:dry: Хаиде обадете се и ние да погледаме малко драг-реис:DПък може и някои от нас да се пусне,кво??? Ако искате като се стопли да организираме едно Пищигово и там на спокоиствие всеки може да покаже какво може???

Да разбирасе там не на пътищата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охоооо, ще ни идват скъпи гости :P идвайте повече ;) ;) нали знаете, че сте ни любимите гости :dry: Срещата е вече на паркинга на пошата на Пещерско шосе за който незнае, 15:00 неделя, сигурно сте чели темата, но аз да си кажа, че в наща тема все има някой недорабрал :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:dry: Да разбрахме къде ще сте. Дано да се съберем повече хора, за сега гледам сме 3-ма. Между другото ние се познаваме с теб (TANKISTA) и с Riko_Chervenia, но не от хонда срещи. Като се видим в неделя ще разкрием мистерията :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

откъде бе колега ?? вярно че света е малък, но ми стана любопитно :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:offtopic: Октомври месец идвах до гаража на Riko_Chervenia да огледаме една 6ген хеч бордо, още не бях купил моята. Бях с братовчед ми Добромир и ако не се лъжа и ти беше там. Може и да се бъркам но за Riko съм сигурен. Повози ме в червеното купе. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продава ли сте им наркотици, не се прави ;):offtopic::D;):):D :D ;) ;) ;):D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic: Октомври месец идвах до гаража на Riko_Chervenia да огледаме една 6ген хеч бордо, още не бях купил моята. Бях с братовчед ми Добромир и ако не се лъжа и ти беше там. Може и да се бъркам но за Riko съм сигурен. Повози ме в червеното купе. :D

Там бях да, сещам се. Оная не беше ли 1,4 ?Иванов, знаех си , че и тук ще се появиш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боре няма смисъл да ги слагаме на линията - мойта още малко и бог да е прости :):D;) Голям тукмак е станала :offtopic::D ама такова е ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;) Да разбрахме къде ще сте. Дано да се съберем повече хора, за сега гледам сме 3-ма. Между другото ние се познаваме с теб (TANKISTA) и с Riko_Chervenia, но не от хонда срещи. Като се видим в неделя ще разкрием мистерията :)

Дааааааааа,случката я помня,но се упасявам че тебе не те помня,но нищо като се видим ще си побъбрим за бързите ХОНДИ:D Дъртички,но бързи-ха ха ха ха ха ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде колеги няма ли още желаещи за разхода утре до Пловдив, бяха ни на гости сега да върнем жеста ;) За сега сме аз и BOXERA, Боре с теб какво стана свободен ли си утре?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За утре не мога да кажа нищо,утре е формула 1 и май ще свърше към 4.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За утре не мога да кажа нищо,утре е формула 1 и май ще свърше към 4.

Да не залагаш пари на тая формула бре??? Я идваи на разходка да си направим малко джуки,ааааааааа. . .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоше, формулата я гледам от когато Сена и Прост са били в един отбор,за тези години сигурно съм пропуснал най много 6 старта от тогава и до ден днешен съм фен на Макларън ;) ,залози не правя,защото в еврофутбола залозите за ф1 са пълна каша.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска имам работа ако мога да се оправя ще дойда, но всичко зависи как ще протечат нещата иначе ми се идва ама работат преди всичко няма как. Ако недойда приятно изкарване и поздрави на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BOXERA ако ще ходим само двамата надявам се да знаеш къде се намира това на Пещерско защото аз не знам :P Ако не колегите от Пловдив да помагат. Може и с точен адрес ...bgmaps.com ще помогне :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BOXERA знае къде е :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз видях, че има карта пост-ната в Пловдивската тема :P Еми 14:30 срещу Тихия кът, направо на пътя се чакаме който ще идва. Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съжелявам ,че неуспах да дойда (по точно да стана) ;):) Малко прекалихме в събота и ... ;) Другия път ще отидем ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много хубаво че започвате да се събирате в града. Като си дойда лятото ще се мерна и аз и брат ми, та считайте още 2 хонди :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И 2 ли ще са с десен геврек.Като гледам аватарчето май с английска регестрация :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моята е с десен, защото живея в Англия, инак на брат ми е с ляв, и си беше в Асеновград последната година и половина, ама от скоро и той го няма. Инак той е на Акорд

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...