Jump to content
Борислав

АСЕНОВГРАД.... Имали някой

Recommended Posts

Здравейте колеги, не че няма желание за сбирки, просто няма време. В сряда ще се прибирам за 3-4 дена хайде да се видим ако има някой навит (освен Борката защото той е най-сериозния и знам че ще дойде :drunk: ) Кажете кой,кога къде му е удобно и да си полафим малко на тема Хонда. А и мен ми се иска до Пловдив да отидем за да се запозная и с пловдивските фенове, та може да го съгласуваме с тях. Поздрави

Кога в сряда през деня ли. Може вечерта да идем на Пловдивчани на сбирката ако си тук. И аз съм доста зает но ще направя всичко възможно да съм налиния. Нека се оточним за да си направя графика с работата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В сряда няма да стане на рожден ден съм вечерта и а през деня имам работа. Четвъртък, петък, събота когато кажете. То като гледам май само двамата ще сме :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да си насрочим ден в месеца който да се срещаме за МЕСЕЧНА СРЕЩА. Според мен и момчета с които се срещаме мислим да е направим всяка трета НЕДЕЛЯ от месеца.Поради месечната среща на Пловдивската група която е всяка 1-ва неделя от месеца. Така има достаъчно разтояние от тяхната среща ако има интерес и те са поканени. така всеки който има желание може да присъства и на Пловдивчани. ОСТАВЯМ САМО ДА ОТОЧНИМ ДАЛИ ВИ ОСТРОЙВА И ДА КАЖЕМ ЧАС.Мястото за сега е САНИ поради студеното време, стопли ли се вече ще мислим за всяка среща различно място за да има разнообразия.Нека всеки си даде мнението и да видим какво ще се реши на 100%

Утре ще има ли някой на Санито?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги , от доста време не бях влизал във форума , но днес реших да влезна ! Айде ако искате днес да си направим една среща когато и където кажете ;):) За мен не е проблем и да е вечерта , така че само казвате и съм там :D Боре ако решите нещо звънни 1 телефон ако обичаш ;):);) Айде тогава момчета , дано се съберем да се видим ! Чао и всичко хубаво

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги давайте сериозно, ако ще се събирате кажете, може с Рико да ви дойдем нагости :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори момчета оправях си колата че горния шарнир се беше разкърцал и растропал и трябваше да го сменя и неостана време за среща. А относно сбирките влизайте по често да некажа редовно в форума и пишете за да може да се оточняваме и да се сабираме постоянно. А всеки ден влизам и редовно пиша но много малко хора четат това което пиша. А и имам доста ангажименти в фирмата и невинаги мога да организирам нещата. Свободен ли съм винаги се свързвам с момчетата които имат интерес но има и други с които не се познавам и няма как да се разберем, затова нека всеки чете и пише това което мисли и ще се оточняваме. Лека вечер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес бяхме с Митко и още 1 момче от Кърджали,ама забравих му името,направихме малко лаф дакото чакаме още 1 колега,който другия път ще черпи по 1 бира :D ,за добре вързана тенекия :dry: .Между другото Мите да си намирал 1 кутия мурати в твоята кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес бяхме с Митко и още 1 момче от Кърджали,ама забравих му името,направихме малко лаф дакото чакаме още 1 колега,който другия път ще черпи по 1 бира :D ,за добре вързана тенекия ;) .Между другото Мите да си намирал 1 кутия мурати в твоята кола.

Ако бяхте писали нещо ,щяхте да сте с няколко колеги повече;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събота, 12:00 на паркинга на Сани, почивен ден надявам се слънчев всички са покенени. :) Който не е съгласен да пише да оточняваме евентуално друг ден, място, час. Ако се разберем по от рано може и колегите от Пловдив да дойдат, виждам че следят темата което е похвално. Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес бяхме с Митко и още 1 момче от Кърджали,ама забравих му името,направихме малко лаф дакото чакаме още 1 колега,който другия път ще черпи по 1 бира :) ,за добре вързана тенекия ;) .Между другото Мите да си намирал 1 кутия мурати в твоята кола.

Днес намерих кутията под седалката и разбрах защо не вървеше животното-газта е била на свършване.Като решиш да си вземеш кутията ще покараш на бенц :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събота, 12:00 на паркинга на Сани, почивен ден надявам се слънчев всички са покенени. :) Който не е съгласен да пише да оточняваме евентуално друг ден, място, час. Ако се разберем по от рано може и колегите от Пловдив да дойдат, виждам че следят темата което е похвално. Поздрави

Нека направим срещата поне 15:00 най рано ако има работещи да могат да дойдат редовния час 16:00/ 16:30ч. Аз лично ще гледам в колкото и да е часа да съм там. Но давайте информация за оточнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес бяхме с Митко и още 1 момче от Кърджали,ама забравих му името,направихме малко лаф дакото чакаме още 1 колега,който другия път ще черпи по 1 бира :o ,за добре вързана тенекия :o .Между другото Мите да си намирал 1 кутия мурати в твоята кола.

Днес намерих кутията под седалката и разбрах защо не вървеше животното-газта е била на свършване.Като решиш да си вземеш кутията ще покараш на бенц :)
ОК Мите на срещата в събота и да ми пазиш цигарите до тогава :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събота, 12:00 на паркинга на Сани, почивен ден надявам се слънчев всички са покенени. :) Който не е съгласен да пише да оточняваме евентуално друг ден, място, час. Ако се разберем по от рано може и колегите от Пловдив да дойдат, виждам че следят темата което е похвално. Поздрави

Нека направим срещата поне 15:00 най рано ако има работещи да могат да дойдат редовния час 16:00/ 16:30ч. Аз лично ще гледам в колкото и да е часа да съм там. Но давайте информация за оточнение.
Какво стана казвайте в колко часа че идва събота и всеки ще се чуди в колко да дойде...........................................................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам момчета ,че неможах да дойда :) И НАЙ-ВЕЧЕ ЗА ТЕНЕКИЯТА :)! бирата е имате ! :) :) само че в събота аз немога да дойда защото ще правим ревизия на склада и най-рано ..... 8-9 вечерта ще се оправим :) Но друга среща няма да изпусна :):lol::) ако искате може в неделя да пием по кафе , тъкмо ще разкажете как е било на срещата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фенове предлагам да преместим срещата в неделя, ще сме повече хора и бирата от Дидо няма да изпусна ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааааааааа,като гледам какво си пишете си мисля,че наистина за да няма хора които искат да доидат пък не могат,заради някакви служебни мероприятия е по-добре наистина да си правите срещите в неделя,а не в събота! По принцип в нвделя всички са свободни. Пловдивчани също в неделя са по-свободни от колкото в сряда и мисля да им подхвърля идеята и на тях!НЕДЕЛЯ е добре;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПОСЛЕДНО НЕДЕЛЯ В 16:00 НА САНИ ЩОМ И ПЛОВДИВЧАНИ ЩЕ ИДВАТ СЕ СЪОБРАЗЯВАМЕ С ТЯХ.Оглеждайте се може и на горния паркинг да сме ако не сме долу.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, утре с Тошката ще минем да ви видим в 16:00. Сега ще пиша и в Пловдивската тема, че ще идваме утре и ако има още желаещи ще се довлечем да направим една сборна среща. ;) А само за информация да ви кажа, че Пловдивските седмични ги местим от другата седмица в неделя в 15:00 на старото място на 2-ри пощенски клон на Пещерско шосе. :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да мога да присъствам. Приятно изкарване дано другия път да успея. :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да мога да присъствам. Приятно изкарване дано другия път да успея. :thumbs1:

Що така какво стана пак ли заминаваш, жалко щяхме да се видим да полафим. Но другия път гледай да се видим ако не пиши кога си тук и да се видим за кафе. Трябваше да кажеш по рано че в неделя няма да можеш за да се саберем да се видим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да Боре трябва да отивам към София. Другия път ще гледам да успея да се видим. Айде поздрави и приятно изкарване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който не присъства може само да съжалява екстра си изкарахме. Направихме една разходка до бачково И лаф мохабет на джамура и после на Сани.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер си изкарах :o събрахме се доста хора ;) дано другия път да сме повече ;) ;) ;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала момчета и на мен много ми хареса разходката до Бачково. :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро пак момчета, хубавите неща трябва да се правят по-често :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро пак момчета, хубавите неща трябва да се правят по-често :D

Винаги готови.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги готови,ама много малко сме винаги готови! Има много хонда фенове,които не са винаги готови!Добре беше и на мен ми хареса,само да беше малко по-топло!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги готови,ама много малко сме винаги готови! Има много хонда фенове,които не са винаги готови!Добре беше и на мен ми хареса,само да беше малко по-топло!

другия път

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, ама чух че 40-извора го пресушили......верно ли е, защото яко си прекарахме лани и пак ми се ходеше тази година :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, ама чух че 40-извора го пресушили......верно ли е, защото яко си прекарахме лани и пак ми се ходеше тази година :rolleyes:

Те го празнят сега като почне да се топят снеговете от балканите и дъждовете ще се напълни до лятото. А лятото само казвате кога и пак организирам всичко и се сабираме на мохабет.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не само дразните :confused: Другия път дано да съм си в Асеновград да дойда. :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не само дразните :confused: Другия път дано да съм си в Асеновград да дойда. :confused:

Ще те чакаме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ще ходи ли в Пловдив утре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ще ходи ли в Пловдив утре.

Незнам ще видим как ще е утре работата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боре ти сигурно не ставаш от тоя комп :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боре ти сигурно не ставаш от тоя комп :blush:

просто съм на компа и чета какво става из форума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хайде да се съберем и да ходим :D :D ако има някой навит да казва и да ходим :blush::D Боре айде стягай се и да ходим , гледам че Владо е навит така , че оправяй си работата и да палим :) :) :):D ако можеш де :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То Владо е навит и Тяната също ,само че аз нямам застраховка и венетка,а на Тяната гърнето много му се раздрънка и сега сме без коли .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...