Jump to content
Борислав

АСЕНОВГРАД.... Имали някой

Recommended Posts

На кой паркинг на санито :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде момчета да си направим 1 голяма среща :o Владо ако може да се обадите и на пичовете от Пловдив ще е супер , все пак може някои да се навият да дойдат :):):) айде момчета в 16;30 ще съм на Сани

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И всеки път сме се повече и повече така ми харесва. Дойдоха и нови момчета което е супер. ЧАКАМ СНИМКИ ОТ ФОТОГРАФА.

Редактирано от Борислав

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мамка му не успях днес момчета ... изкочиха непредвидени ангажименти ;) Дано другия път да успея. И аз чакам снимки да видя колко хора сте били. Поздрави и ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бива бива,хич не беше зле, нови хора нови хонди.Ставаме повече и дано да се увеличим още,да стане още по красива гледка от хондички.Снимки малко по късно,че се пребирам от рожден ден ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бива бива,хич не беше зле, нови хора нови хонди.Ставаме повече и дано да се увеличим още,да стане още по красива гледка от хондички.Снимки малко по късно,че се пребирам от рожден ден :D :D

Чакам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още снимки. ;) snimka.bg/automobiles/snimki-club-honda-asenovgrad.463883

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още снимки. ;) snimka.bg/automobiles/snimki-club-honda-asenovgrad.463883

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не ми отварят тези снимки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите пичове,за утре няма ли нещо?

Утре не сме мислили нищо Но може да измислим нещо бързо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евентуално за утре,ще митрябват най малко 6 хъски и съм на пътя :argue:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евентуално за утре,ще митрябват най малко 6 хъски и съм на пътя :argue:

Имам един самоед за хъски немога да ти помогна но водача на групата го имаш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има интерес за утре следобед след 16:30часа на Сани, пишете аз лично имам доста ангажименти и незнам дали ще мога да се оправя и да дойда. Но ако имам времето с удоволствие ще дойда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да си насрочим ден в месеца който да се срещаме за МЕСЕЧНА СРЕЩА. Според мен и момчета с които се срещаме мислим да е направим всяка трета НЕДЕЛЯ от месеца.Поради месечната среща на Пловдивската група която е всяка 1-ва неделя от месеца. Така има достаъчно разтояние от тяхната среща ако има интерес и те са поканени. така всеки който има желание може да присъства и на Пловдивчани. ОСТАВЯМ САМО ДА ОТОЧНИМ ДАЛИ ВИ ОСТРОЙВА И ДА КАЖЕМ ЧАС.Мястото за сега е САНИ поради студеното време, стопли ли се вече ще мислим за всяка среща различно място за да има разнообразия.Нека всеки си даде мнението и да видим какво ще се реши на 100%

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като сега е зима, предлагам по ранен час, 15:00, 16:00 или 17:00 е добре, лятото може да правим късни вечерни сбирки на по кока-кола с лед и лимон. Изпуснах последните срещи, но и двете бях на работа, ще се постарая на следващата да присъствам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие ме знаете,когато кажете там съм,иначе искам да видя мнението и на други колеги от Асеновград.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека всеки си каже какво мисли, ако искате може да си остане 16:30часа както последните пъти. Чакам мненията ви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕхееееееееееееееееееееее,в Асеновград имало хора:) Браво,браво! Точно си мислех,че само Борката пише и се интересува от ХОНДИ!А моето мнение за срещите е такова: Има ли хора които искат среща ,драсват два реда и ако има кои да чете,срещата е готова!Важното е интереса момчета:)Това е моето мнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели :) Много съжелявам ,че неможах да ви пиша но компа ми беше развален :) Вече съм на линия , но само от компа :( В неделя отивам в СМ на лекции и няма да съм в града поне 8-9 дни :( но след това съм на линия за каквито и да било срещи :) :) :) Боре моето мнение е - когато и където кажете ;):) като се замисля що не си направите 1 разходка до СМ да пием по 1 кафе :D :D :D :D Майтап си права ;) ;) ами момчета мога да ви пожелая приятни срещи , здрави хонди и нека да ви е широко около врата и тясно около к*ра ;) Ще се видим като се върна -живот и здраве :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели :D Много съжелявам ,че неможах да ви пиша но компа ми беше развален :( Вече съм на линия , но само от компа :) В неделя отивам в СМ на лекции и няма да съм в града поне 8-9 дни :( но след това съм на линия за каквито и да било срещи :) :) :) Боре моето мнение е - когато и където кажете :D;) като се замисля що не си направите 1 разходка до СМ да пием по 1 кафе :) :) :D :D Майтап си права ;) ;) ами момчета мога да ви пожелая приятни срещи , здрави хонди и нека да ви е широко около врата и тясно около к*ра ;) Ще се видим като се върна -живот и здраве :)

За мен няма проблеми колко му е да пием по едно Смолянско кафе или на Помпето само да има навити аз съм за няма проблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но несам само аз казвайте момчета какво ще правим в неделя съм в сани 16:30 на горния паркинг. Да не ме оставите сам да пия кафе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но несам само аз казвайте момчета какво ще правим в неделя съм в сани 16:30 на горния паркинг. Да не ме оставите сам да пия кафе.

За съжеление мен няма да ме има,заминавам за Варна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен ме няма колеги, когато науча кога ще се прибирам за 2-3 дена ще пиша да пием по кафе дано да съвпадне с някоя от срещите. Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен ме няма колеги, когато науча кога ще се прибирам за 2-3 дена ще пиша да пием по кафе дано да съвпадне с някоя от срещите. Поздрави

Ок обади се и ще се видим по кафе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги ,кво правите ??? Затъжих се за вас ! ама какво да се прави ,тоя тъп Смолян не ми дава да си хода :D Лошото за мен е че може би ще пропусна и месечната среща , а много исках да отида :( Както и да е ! Какво правите вие , затъжих се за вашите муцуни :D:P :P Като си дойда ще се разберем да пием по 1 кафе да се видим малко , ок ? Айде момчета , че тъпият университет ме чака ;) всичко хубаво ;) П.С. : БОРЕ АКО ХОДИТЕ НА МЕСЕЧНАТА ИСКАМ СНИМКИ ! :) :) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги ,кво правите ??? Затъжих се за вас ! ама какво да се прави ,тоя тъп Смолян не ми дава да си хода :D Лошото за мен е че може би ще пропусна и месечната среща , а много исках да отида :P Както и да е ! Какво правите вие , затъжих се за вашите муцуни :D:P :P Като си дойда ще се разберем да пием по 1 кафе да се видим малко , ок ? Айде момчета , че тъпият университет ме чака :cool: всичко хубаво :D П.С. : БОРЕ АКО ХОДИТЕ НА МЕСЕЧНАТА ИСКАМ СНИМКИ ! :D :D :D:P

Нямаме отсъствам малко на почивка съм в Велинград и няма да мога да отидя. Иначе като се пребереш се обади и да се саберем всички да пием по кафе и.........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте момчета тази седмица ми е доста натоварен графика. Организирайте се и се сабирайте аз ако мога ще съм на линия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче темата е много готина на Асеновград,има ли някои,ехооооооо:D

Яка е нали обаче ехото се губи. Незнам уж много хакери си падат Асеновградчани, обаче не са май Хондаджии за жалост.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе Боре,просто не са заинтересовани от груповите мероприятия които си правим!Може да се чувсват на по-горно ниво от нас и да не желаят да ни одостоят с присъствието си нито във форума ,нито на срещите!Всичко е въпрос на интерес.Поне аз така мисля.Не,че в последно време аз имам много време за това,но поне съм дал принос до сега!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе Боре,просто не са заинтересовани от груповите мероприятия които си правим!Може да се чувсват на по-горно ниво от нас и да не желаят да ни одостоят с присъствието си нито във форума ,нито на срещите!Всичко е въпрос на интерес.Поне аз така мисля.Не,че в последно време аз имам много време за това,но поне съм дал принос до сега!!!

Всеки сам решава какво да прави. А за груповите мероприяти я са си супер, който не е идвал не разбрал за какво става на въпрос. Много болни събрани на едно място и с една и съща диагноза какво става. Лудница купон и много смях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощо мярнах една 6-та седан сива в Асеновград ама избяга бързо !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощо мярнах една 6-та седан сива в Асеновград ама избяга бързо :lol:

внимавайте тука са фенове на спорна, всички са като снареди докато ги видиш и ги няма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, не че няма желание за сбирки, просто няма време. В сряда ще се прибирам за 3-4 дена хайде да се видим ако има някой навит (освен Борката защото той е най-сериозния и знам че ще дойде :lol: ) Кажете кой,кога къде му е удобно и да си полафим малко на тема Хонда. А и мен ми се иска до Пловдив да отидем за да се запозная и с пловдивските фенове, та може да го съгласуваме с тях. Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...