Jump to content
Борислав

АСЕНОВГРАД.... Имали някой

Recommended Posts

Неостана момчета. Утре в 14:00 часа на стадиона пред зодияка за тези които не са разбрали ако има такива...................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фенове, ас сигорно ще дойда към 3 дано да ме из4акате.Много искам да се видим и да направим некви снимки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фенове, ас сигорно ще дойда към 3 дано да ме из4акате.Много искам да се видим и да направим некви снимки.

Сигурно ще те изчакаме но гледай да дойдеш по бързо. До утре на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качете някоя снимка на срещата тук, пък току-виж ви направим едно гости като се постопли :D Няма да е зле да направим една обща среща я на Асенова крепост, я на Джамурите из Бачково, Тунела или Високата пещ, Руенското езеро......имате яки кръчми в района, доста от тях с басейни :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отивам да измия колата и идвам с едно приятелче... дано апарата да има батерия :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[quote name='Dan' date='Jan 11 2009, 01:18 PM' post='278719

Отивам да измия колата и идвам с едно приятелче... дано апарата да има батерия :rolleyes:

Братле хубаво си решил ама в този студ всичко ще замръзне по колата. И аз мислих да е измия ама се отказах, доста си е студено под нулата е. неостана 20 мин. до 1-вата среща в АСЕНОВГРАД.

А за Пловдивчани когато кажете ще се саберем на Асеновата крепост.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да кажа само едно голямо БРАВО на всички които дойдоха на срещата, като за ПЪРВА среща беше супер събрахме се доста коли.... не е зле а пък и няма да е зле ако някой качи снимки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да кажа само едно голямо БРАВО на всички които дойдоха на срещата, като за ПЪРВА среща беше супер събрахме се доста коли.... не е зле а пък и няма да е зле ако някой качи снимки :)

Направо си стана супер ако не греша колите бяха около 15 броя. За 1-ви път направо неповярвах колко коли се сабрахме. А за снимките нека ги качат момчетата които снимаха, макар че доста от колите си тръгнаха по рано.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все така да сме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все така да сме.

Браво братле супер. Другата среща трябва 1-во да се снимаме че много избягаха. Като за 1-ви път си стана супер среща, браво на всички които дойдоха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста коли като за първа среща!Вчера минавах край стадиона и гледам над 10 Хонди пред Зодиака! Чудо невиждано! После се усетих, че се организираше среща, но тъй като си тръгвах, не се отбих. Аз вече по-рядко идвам в Асеновград, но се надявам да дойда на следващата среща!Браво колеги!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста коли като за първа среща!Вчера минавах край стадиона и гледам над 10 Хонди пред Зодиака! Чудо невиждано! После се усетих, че се организираше среща, но тъй като си тръгвах, не се отбих. Аз вече по-рядко идвам в Асеновград, но се надявам да дойда на следващата среща!Браво колеги!

Ами заповядай колега ние скоро пак ще организираме среща така че чувствай се поканен, това се отнася и за всички наши колеги от Пловдив, няма да е зле някой път да уважат нашата среща , както ние уважаваме тяхните в Егоист :D:o;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста коли като за първа среща!Вчера минавах край стадиона и гледам над 10 Хонди пред Зодиака! Чудо невиждано! После се усетих, че се организираше среща, но тъй като си тръгвах, не се отбих. Аз вече по-рядко идвам в Асеновград, но се надявам да дойда на следващата среща!Браво колеги!

Ами заповядай колега ние скоро пак ще организираме среща така че чувствай се поканен, това се отнася и за всички наши колеги от Пловдив, няма да е зле някой път да уважат нашата среща , както ние уважаваме тяхните в Егоист ;) ;) :D
Наистина снимките са ви супер и обещавам че за другата ви среща ще гледам да доида;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наистина срещата беше много яка с нетьрпение чакам другата и пак ще доида само така колеги винаги трябва да сме така сплотени

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеха да бъдат и по хубави.Друг път ще бъдат по добре и на всяка кола по отделно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги давайте предложения за 2-ра среща и да се разбираме нещо че неоспяхме да снимаме всичките коли които дойдоха. Направо ме е ят. Но следващата среща 1-во ще се снима а после в заведението, какво ще кажете а?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 18.01.09г. каква е нагласата обаче на големия паркинг под черния стадион който вече го нама. За часа мисля че 14:00 си е екстра. Аз съм заааааааааааааа?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 18.01.09г. каква е нагласата обаче на големия паркинг под черния стадион който вече го нама. За часа мисля че 14:00 си е екстра. Аз съм заааааааааааааа?

ЪП:cry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 25 януари от 14 часа на паркинга на входа на стадион 9-ти септември откъм входа има редовна месечна среща на мазда и всички хонда-фенове са поканени.А за 18 ти няма проблеми. :cry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 25 януари от 14 часа на паркинга на входа на стадион 9-ти септември откъм входа има редовна месечна среща на мазда и всички хонда-фенове са поканени.А за 18 ти няма проблеми. :cry:

Ок там сме. Раздухвайте на всички за 18-ти ня паркинга под черния стадион в 14:00часа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая година паркинга, догодина на срещите летище крумово ако така се движат нещата. Дай боже повече Ипонци да има :thumbs:) ама гледам че не са малко де и якото е че на първата среща имаше толкова коли колкото е имало в пловдив на колемите маздаЖии :Щпоздрав за N2O с песента "Двоен Кюнлия" :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая година паркинга, догодина на срещите летище крумово ако така се движат нещата. Дай боже повече Ипонци да има :thumbs:) ама гледам че не са малко де и якото е че на първата среща имаше толкова коли колкото е имало в пловдив на колемите маздаЖии :Щпоздрав за N2O с песента "Двоен Кюнлия" :offtopic:

Само така момчета. Видетели хонда казвайте за збирките и наистина догодина на летището ще се сабираме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво аз те разпзнах на картинката,та и за теб поздрав за добра визия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета един савет ако искате предлагам ви да си вкарате в личния профил поне скаип данните за да може да си пишем ако нещо има нужда, дори ако искате може да си лафим през свободното време. Мисля че ще е добре да ги има.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тяна не са прай, кай малко :lol:Ако така се движат нещата наистина може да завиждат колегите от Пловдив, в най-добрия смисъл на думата де. Много идейно място за сбирка е луковица примерно щото има адски голям паркинг - открито място, но по-скоро за пролетта, защото сега не е най-удобното време. НО след още 3 4 сбирки да има по 25 30 Хонди да видиш чудо - може и тв сат да се викне да отрази събитието. а за n2o - dotn fuck with my avatar busta' :):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ТВ САТ, мога да ходатайствам нещо... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това със "Луковица" е страхотно, с двете ръце съм ЗА ама нека верно да го направим пролетта, а пък може и едно чеверме да врътнем там и да поканим всички "Майни" нали Майна :):lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За чевермето съм навит и да има водчица с количка.Ще има голяма веселба.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За чевермето съм навит и да има водчица с количка.Ще има голяма веселба.

Добра идея момчета на пролет ще е осъщетвим. Но трябва да си намерим шофйори да ни преберат колите че иначе по тези завои незнам как ще се слиза, но идеята ми хареса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жената същото го каза.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значе ще организираме HONDA- чеверме среща :dry: перфектно. Задължително ще поканим полвдивските ни колеги, няма да сме егоисти сами да си лапаме мръвките. Това ако го организираме не само от тв-сат ще снимат а и бтв ще ни отрази във вечерните новини със заглавие ( Хонда фенове се омазват с чеверме и алкохол ). После ще видим зор с пребирането на колите :dry: , но кеф цена няма. Ами ако сме сриозни защо да не спретнем нещо на Луковица, а и реката е на 15м. от ресторанта та когато прегреем ще ходим да се охлаждаме но задължително с предружител носещ пояс или някое импровизирано буй за спешни случай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета аз и стоян с лилавата хонда няма да мойем да дойдем защото той е на работа а мен грипа ме е тъшнал и съм болен но на другата срешта ще гледам да съм там извинявай те а за чевермето с две ръце ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Причината е основателна.Извенени сте от всякаде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЪП. Неделя идва. Там сме..........................

Малиии ужас, съвсем забравих а колата ми е разглобена цялата.Ако успея да е сглобя до 14.00 съм там ако не незнам....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЪП. Неделя идва. Там сме..........................

Малиии ужас, съвсем забравих а колата ми е разглобена цялата.Ако успея да е сглобя до 14.00 съм там ако не незнам....
Ако неможеш да е сглобиш се обди да те взема 0897868722

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...