Jump to content
Борислав

АСЕНОВГРАД.... Имали някой

Recommended Posts

Еййййййй Станимака всички реанемираме май да сте ми живи и здрави и много щасливи през новата година и да се стягате малко повече и да се виждаме по често и да се разрастваме все повече и повече. Пожелавам ви здраве късмет повече кинти за да си глезим машините и гориво да си наливаме повечко от миналата. Хайде съвземайте се не се отпускайте след тежки вечери.:) :) :drunk::fun::P:P:P:P:P:P:P:P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честита и на теб Боре много здраве штастие и бензин в количката и скоро време да се видим за по кафе или нешто друго бадете живи и здрави всички :bg::bg::bg::lol::P;):););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравете Станимаклии:cool: В края на седмицата някоя срещичка няма ли да организирате? Защото може да си разходя красивата баба хонда и да ви видя за по кафенце:cool:От 4 месеца не съм я разхождал и може да е забравила да върви...знам ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо Тоше,за срещичка съм навит ,че си забравихме . Хем да видим колата как си оправил веждите:P.За мястото някой да дава предложение или пак на ,,санито,,.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , аз също съм от Асеновград :) нов съм в форума (ама редовен :) )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл Миро.Да те питам каква кола караш,какъв цвят и кога ще дойдеш на среща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре навити за срещечка има ли.Да си честитим новата година и да се запознаем с новия колега.И други ако има нека не се срамуват да се обаждат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре заварили :) Карам от скоро (няма и месец) Хонда Сивик 1.3 ,1994 г. ... бяла (за сега на места с кафяво ,но ще го оправим )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова година нов член в групата браво само така добре си ни дошъл. Аз съм за среща и да видим на червения червената красавица как е станала.Тоше разходи я да е видим нямам търпение предполагам е станала супер. Ако всички са свободни в събота да го направим в Събота че петак не е удобно всеки е на работа, но и с колегата да се съобразм за да се видим всички. аз съм за давайте удобен час. Ако нямата е против може да го направим малко по рано за да е светло примерно след 16:00ч нататък казвайте и да го оточним.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам предложение да го направим в събота и да е по-раничко например към 16......16.30 например ако е удобно за всички разбира се! Че като се стъмни не ми се пие кафе и все на бири го подкарвам.....да го е.........;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗДРАВЕЙТЕ МУГЕНИ,И ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ И ОТ МЕН.

СЬБОТА ГОРНИЯ ПАРКИНГ НА САНИ 16:00pm

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде тази седмица и аз ще дойда, свободен съм. Дано нищо да не се обърка до събота :rolleyes: Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АБРЕ МУГЕНИ ТАЯ НЕДЕЛЯ МАЙ СЕ ПАДА МЕСЕЧНАТА А?

НЕ Е ЛИ ПОДОБРЕ В НЕДЕЛЯ ДА НАПРАЙМ СРЕЩАТА,ТА ДА МОЖЕ ПОВЕЧЕ ХОРА ДА СЕ СЬБЕРЕМ.(ИДЕЙ)?

Редактирано от Riko_Zeleniа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами едвали ще се саберем повече че като гледам колко хора са активни едвали. А и колегата е в неделя на работа и затова викаме да е в Събота за да може и той да дойде.Ще напишем на майните ако искат да дойдат в Асеновград и така, а неделя всеки да може да си почине че понеделник пак на ринга.Аз мисля че в Събота в 16:00ч на горния паркинг на Сани е идеално за всички. Ако има други предложения нека да се видят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТА НА ВСИЧКИ.и аэ ще доида

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За много години господа.Нещо като кръчма в въбота на тази среща ще може ли да се измисли ? Защото има много да се разказва не сме се видяли от ЛАНИ та и времето е студено по едно винце за добро настроение няма да е зле . А какво ще кажете. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За много години господа.Нещо като кръчма в въбота на тази среща ще може ли да се измисли ? Защото има много да се разказва не сме се видяли от ЛАНИ та и времето е студено по едно винце за добро настроение няма да е зле . А какво ще кажете. :)

А бре,ти с градския транспорт ли ще идваш,че кръчма търсиш??? Не съм чул хонда автобуси да има...ха ха ха :) От тея кръчми сума ти хора без книжки карат....ааааааааааааааааа;) Аиде момчета утре вадя баба хонда на светло и аз съм на линия вече,пък може и Танкиста да взема,че събота и неделя почивал маи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте пишете и мен за събота.Сани 16:00h там съм:beer:!

Редактирано от vankata79

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехе браво, ще се събрем бая хора този път :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние си знаем кои ще дойде,за другите:rolleyes:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Там съм (само да не ми се смеете на бараката :rolleyes: ).

 

ЗДРАВЕИ И ОТ МЕН,НЕ СЕ ПРЕТИСНЯВАЙ ВСИЧКИ КАРАМЕ БАРАКИ. :lol:

 

Амммм,даааааааааааа и наи -вече без масло маи,че много скъпо да го е....а:offtopic:
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има още луди в тоя град,евала пичове:),Асеновград:P:rolleyes:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да браво на всички срещата стана идеална сабрахме се полафихме честитхме си за новата година и накрая си направихме малко тестове на някои модифицирани машини а всичко мина идеално чакаме и снимки от фотографите. Паздрави на пловдивчани за присъствието.Майнафотографа да не се скатава а да качва снимките.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готина беше срещичката особенно накрая с дръпките, разпиляха ми са бомбомите по цялата кола :rolleyes: голям смях :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готина беше срещичката особенно накрая с дръпките, разпиляха ми са бомбомите по цялата кола :) голям смях :P

Що не ги върза с колана че много бяга тоя хеч;):):rolleyes::) :) :) .....................Евала добра работа с модифицирането.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ваня,като ти казах дай да ги хапним тези бончета, трябваше да направиш още 1 кръг на паркинга да почерпиш:P.Стояне всички сме бързи,днес бях бърз да ги пускам:P,а ас с никой не се пуснах,друг повече.Не е важно дали ще биеш или ще паднеш,важно е да си на чертата и да не ти пука:).

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Иванчовците и на Тошо беше добре! Но на Владо няма кой да го стигне

на облаци пушек и мирис на гума:P
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимките са страхотни!Само :honda::honda::honda::bg::bg::bg: следващия път повече хора да доидат:lol::lol:!! :punk:

Редактирано от vankata79
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ха дано дойдат повече следващия път :lol:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тяна ,а ти каде беше,май много много не четеш форума,или пак работа,ти с тез смяни направо...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колегии :) за Много години. Живи и здрави да сме и все повече хонда фенове да се събираме ;).Мн ми се идваше на срещата в Асг. но бях и събота и неделя на работа. Снимките са станали страхотни. Времето почна лека полека да се оправя ;) наближава момента на скарите из поляните ;)с студените бири :D;) Поздрави на всички ;) HONDA RUULLZZZZZZ !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой нещо за довечера,за среща в пловдив питам,дали ще ходи някой.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха хааааааааааа,този път Пловдивчани бяха по-сериозни от вас:lol: От Станимака само Владо и още едно-две момчета маиче имаше!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не заспахте зимен сън? Ни вопъл ,ни стон във форума! В сряда ще има ли присъствие от Станимаклии???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...