Jump to content
Борислав

АСЕНОВГРАД.... Имали някой

Recommended Posts

добре сте се организирали ама аз чак сега виждам че срещата е днес. нищо, другия път.................. :)

Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не се оспя ще дойда :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дружина кво ще кажите за поканата на пазарджиклий,да отскочи да ги видим а?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С най голямо удоволствие обаче тази неделя съм зает имам планове и няма да мога да дойда иначе за септември съм на линия, ще се радвам да се запознаем с Пазарджик Хонда груп.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде момци очакваме ви :):tooth: това ще е нещо като предсреща ще се разбереме за септември всички заедно и ще намерим общо решение каде да бъде срещата кога и всички Екстри ии разбирасе ще има и Стриит Реисинг :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес,елеганта с галанта има повод.Дидо да си жив и здрав,всичко най хубаво ти пожелаваме. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове,неделя ни каня в Пазарджик някой смята ли да ходи :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове,полицаите са на хайка,гонят месечни наказания да се отчетът на началницете,спряха ме за без колан,глобата е 50 левчета,направо съм бясен,при това безпаричие........ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бре,вие какво мислите за срещата в Пазарджик??? Малко странно ми звучи в неделя вечер в 21.оо часа???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бре,вие какво мислите за срещата в Пазарджик??? Малко странно ми звучи в неделя вечер в 21.оо часа???

Колега от доста места се навиха дора да дойдат а и щом е да се видим не е важно кога е .... ноо въпрос на избур който желае е добре дошъл успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имали желаещи эа една срещичка довечера

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега хайде съберете се и заповядайте за тези който ще дойдат ще ви дам моя телефон като влизате в пазарджик да ми се обадите да дойда да ви забера и доведа до мястото :worthy: 0878827812 Петър :worthy: ще ви очакваме ии както казах ще се реваншираме с 1 срещичка :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бре,вие какво мислите за срещата в Пазарджик??? Малко странно ми звучи в неделя вечер в 21.оо часа???

ми ще се стреляме затова 21часа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе.эатова бяхме само три коли в Пз :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе.эатова бяхме само три коли в Пз :huh:

Колега искам само да им кажеш колко беше гадна срещата в Пз и да са щастливи че не присъстваха :D хаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано се съберат повечко хондии на Калояново на 28 и 29. Аз със сигурност ще хода. Ще подкрепям Spezov той ще участваа ! До скорооо :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние сме на море ,който иска да заповяда :( .Дано да се направят много снимки от дракона,много съжелявам че ще го пропусна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори майни, май не мога да дойда на Калояново - на монтаж в Смолян отивам, но искам и аз мнооооооого яки снимки!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано се съберат повечко хондии на Калояново на 28 и 29. Аз със сигурност ще хода. Ще подкрепям Spezov той ще участваа ! До скорооо ;)

Сори майни, май не мога да дойда на Калояново - на монтаж в Смолян отивам, но искам и аз мнооооооого яки снимки!

Краси брато евала :( :( ;) само ти вярваш в мене ;) имаш бири по този повод от менеМайна не се тревожи Фотографа ни е плътно залепен за мене ;) а той там ли е както мисля че всички виждат снимките са на ниво 6 +

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние сме на море ,който иска да заповяда :) .Дано да се направят много снимки от дракона,много съжелявам че ще го пропусна.

А без пари ли е поканата ако е така ще драсна няколко реда в форума и гледаи само колко съфорумци ще доидат даже и на седмична не си виждал толкова коли . :lol: приятно прекарване :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво стана бе.никой не пише да не ви изгоряха компютрите :o дайте да направим една срещичка :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе пичове аз съм на море в събота идвам и като гледам не съм изпуснал много,а и вие не се стягате за сбирки :P .Ваня за хижата винаги готови,но на 5 ще има мероприятие на Дракона,викам да вървим :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе пичове аз съм на море в събота идвам и като гледам не съм изпуснал много,а и вие не се стягате за сбирки :) .Ваня за хижата винаги готови,но на 5 ще има мероприятие на Дракона,викам да вървим :lol:

АРЕ НА СЕДМИЧНАТА ЩЕ СЕ РАЗБЕРЕМ,ИДВАЙТЕ ВСИЧКИ ДА НАПРАВИМ ЕДА ЯКА ГРУПА НА КАЛОЯНОВО. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...