Jump to content
Борислав

АСЕНОВГРАД.... Имали някой

Recommended Posts

Никой не е измрял,даже в неделя си направихме скаричка на Св. Георги,а ти Тодоре защо не дойде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ahahha :) хванаха те Тоше :) Хайде да направим нещо тези почивни дни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако има желаещи за неделя или понеделник да измислим нещо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не е измрял,даже в неделя си направихме скаричка на Св. Георги,а ти Тодоре защо не дойде.

Aми да,аз ви мъча от 30-тина дена да идем някъде да се видим и накрая в последния момент ми се обаждат да ходим някъде! Много убаво!!! Браво!!!Имах работа точно тогава и не можах да реагирам!То има място да се пише 2 реда предварително и да се знае кога ,къде и Т.Н. Пък и то беше едно времеееееее,само дето сняг не заваля тогава!Айдеееееееееееееееее,другия път пишете когато живнете в станимъка да знаем и ние!Ето момчетата сега пишат ама никой не отговаря и като стане неделя изведнъж на някой му дошла музата и хоп срещичка си спретнал!!!

ahahha :) хванаха те Тоше :) Хайде да направим нещо тези почивни дни.

Ами хайде де!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми хайде де неделя ако има желаещи към 4-5 ако искате в санито на паркинга да се чакаме....

Редактирано от Илиевв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като идея е добре,ама мисля че няма да стане,всеки сигурно ще ходи на гости до роднините или кумове:).Все пак е празник.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де,така е за неделя си е трудна работа! А за понеделник??? Той си е почивен ден! В понеделник към 14-15 часа а?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз ще дойда. 17:00 на Сани

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де,защо пишете днеска а? Вчера до 1 часа през ноща съм бил на компа и никой нищо не писа! Ей сега се прибирам от риба и го виждам! БРАВО!!! Ако знаех щях да се прибера не по-късно от 15 часа,за да мога да дойда да ви видя муцуните....................несериозна работа,точно както миналия път!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоше,нищо не си изпуснал,както ти казах всеки е някаде на гости .Запознахме се с нов колега,малко мухабет и после доман.Има време за всичко,пак ще се съберем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоше,нищо не си изпуснал,както ти казах всеки е някаде на гости .Запознахме се с нов колега,малко мухабет и после доман.Има време за всичко,пак ще се съберем.

Да бе,нищо не съм изпуснал! Днеска не съм ,утре не съм и току виж си минала годината! Я бъдете малко по-сериозни бре! Пишете поне от предишния ден за да се знае,а не да си траете до последния момент.Не че не си прикарах готино,но идеята беше да се видим и да правим малко джуки,да пием по кафе или бира и т.н........... Ааааааааааааааааааа....ша се наказваме вече ей!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е дали има някой от Асеновградски Хондоманяк...........

има ама не сме много много ;)и на мен ми се иска да присъствам на тези сбирки нещо редовно ли е или как стоят нещата Редактирано от whiteboy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде Станимъкааааааааааа........към 13-13.30 ще сме на Леново,ако има мерклий да идват направо там!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тамън и аз щях да им пиша :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги дайте да измислим нещо за близките дни...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За утре 27май едно събиране да направим пред комплекс Сани в Асеновград ? Навтиаци?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо ново няма ли да има ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгражданите ... събудете се :) Какво е положението за НС2012?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха ха ха ха ха .....твоите съграждани много отдавна са яко заспали,нямат събуждане!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никой не е заспал,всеки си има работа,аз у нас правя ремонт,ванко и той има работа по къщата,борето и ванко се занимават с децата,тошо постояно на работа и на къщата на село оправя си градината,та така,още да изброявам ли,а тяната у нас слага кнауф с лунички с фигури мигури иииии:D,ама трябва да се съберем че трябва малко и распускане;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕВРИКААААААААААААААААААА....................кога??? На националната ли??? ха ха ха !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владо маи забрави най важния човек "СКАРАДЖИЯТА" :):honda: :honda: :honda::punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванко, нищо не съм забравил,а някой ще ходи ли на националната,да си направим веселото:D.И Ванкича да не кара в насрещното,нямаш шанс:D,аз съм с колата, ти с колелото ,това колело можеше да стане тоталка:D:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се видим на по :beer::drunk::beer:,и да се разберем :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Градски, колко хора ще ходим от Асеновград. Айде да организираме нещо като малко шествие до шествието :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълна тишина, явно сам ще съм си шествие :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"...и сам войнът е сам...." :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма да си сам,утре смятаме да се съберем някаде и да обсъдим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оууууу,това ми звучи като тайната вечеря!!! ха ха ха !!! Кажи поне къде ще се събирате че може да намина да ви видя мутрите???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоше,няма да е вечеря,нито е тайна:D,още не знам къде ще се сабираме,трябва да се чуем по телефона и ще се разберем с Ас. бригада;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете какво сте се разбрали за събота сутринта. Защото аз ще се прибера тая вечер късно в асеновград.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой ще ходи ли на калояново,в неделя ще бъде интересно,дано да се саберат повече клубове на japan car ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... а ние пак сме там;),ще има дрифт, драг,много приятели и ....:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте момчета ;) Днес е закриването на писта Дракон в Калояново вход свободен ! Ако ви е свободен деня и искате да отпуснете с гориво в кръвта заповядайте ние с още няколко момчета ще сме там , ще има доста шоуу! И най важноотоо ;) елате да покрепите СИМО , който ще им скъса задниците на всички и ще обере купите на пистата :P:) HONDA FOREVER !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...