Jump to content
PoweRG

"Тoтализаторите" на форума

Recommended Posts

Провокиран от темите за "овчарите" и многобройните теми за снимки пускам тази, в която да слагаме снимки на ударените ни хонди. Аз лично нямам сериозен удар с моята красавица ( и дано да нямам ), но съм сигурен, че някой от вас имат снимков материал. Така че пускайте да се постреснем малко!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да е малко офтопик, но искам да пожелая темата да си остане максимално празна :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята вече се прави, а не я снимах...иначе си беше подобаващо смачкана от един подобаващо голям камион с подобаващо малка скорост.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на теб ;) решил си да ни депресираш покрай празниците :lol: Не стига,че виждам достатъчно гадни неща през ежедневието си ами и във форума да ги гледам :) Не че не съм отговорен шофьор,даже съм доста стресиран "ей от такива гледчици",така че колеги наблягайте на темата за красивите снимки и киселото зеле ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай аз ще се "похваля".

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

На един не много остър завой задницата поднесе, суркаше се малко настрани и ... тъмнина. По-късно видях че съм отнесъл една табела и съм се потъркалял в канавката. От външните панели единствените здрави неща са ляв фар, десен стоп и дясното задно стъкло. Доста прилично е "тотализирана". Основната причината е "силна глупост" от моя страна, но поне пътя беше пуст.

Още не съм я прежалил да я разпачетосам и да я пускам за части. Мъка, мъка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...еми кофти тема за съжаление и аз присъствам в нея в събота дадох колата на баща ми да отиде на работа и на връщане гумата предната дясна спада рязко и го праща в канавката резултата е спукана броня точно под фара и огъване на калника в долната част на веждата показвам само спукването на бронята щото калника го поизправихме и се вижда само нацапаното с боя и на снимката по не си личи огъването,някой ще каже дребна работа ама много ме дразнят такива кривини по колата и пуквания на брони ...доброто от цялата история е,че подобни случки завършват много по лошо :dry:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какъв й е замисъла на темата , но ще се постарая да съм в тон с темата :D Поствам сними на състоянието на колата при удъра :1234 емблемата вече ми беше открадната :D5Всичко това в задръзтване преди 4 години на бул. Руски в Пловдив , натресе се един бус / мини камион / Мерцедес в мен :lol: - момчето натресло се в теглуча на буса беше за белканто :D И след : 132346Малко е мръсна на последната , ама не ми се сърдете :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хондата още не съм я блъскал, но да ви покажа какво става когато не внимавате. Любимият на всички хондаджии Голф 3 след челен удар със скорост 90 км/ч в едно дърво.

Публикувано изображение

 

Извинявам се за качеството, обаче за първи път поствам снимка. Да видим сега дали е по-добре:

Публикувано изображение

Пак същата работа, засега ще го оставя така.

Редактирано от Al_Capone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има още няколко такива в Купува / Продава разделите.. Да не дава Господ, никак не са хубави тези случки! Изводът от подобна тема е карайте внимателно и ... русата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...