Jump to content
Димитър Коев

КУПУВАМ

Recommended Posts

Здравейте. Търся да купя читав Прелюд 4г.Задължително 95-аили 96-а година,с клима.Ф20 или Х23. Задължително сток, или с минимални интервенции. Без СУПЕР–ДУПЕР тунинг изпълнения.Ако е черен или сребърен металик - най-добре. Ако е със оригиналния спойлер - още по-по-най. :lol:Държа да няма ръжди (особено по веждите) и удари.Бюджет - според колата (демек, без ограничение /в разумни граници, разбира се/)Какво да се прави...любов. Накарах се и на по-хубави коли, но тръпката я няма. Че се връщаме у сектата.Предложения -на Л.С.Поздрави на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Welcome back, mr. Koev... We missed you. Успех с намирането на читав автомобил :-) Да ти припомня само че няма как да купиш H23, който да е 95-96 набор, защото тогава не са се правили такива. Един съвет от мен: ако ще сменяваш двигателя, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО си вземи кола с 4WS. Това, разбира се, изключва варианта да е 95-96, но не може всичко. Какво ли да ти обяснявам, ти си карал такава и много добре знаеш за какво става дума. Сори че ти се изходих в темата, но последно време много съм разочарован от маневреността на моята щайга и затова се изкуших да оффтопя тук.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Welcome back, mr. Koev... We missed you. Успех с намирането на читав автомобил :-) Да ти припомня само че няма как да купиш H23, който да е 95-96 набор, защото тогава не са се правили такива. Един съвет от мен: ако ще сменяваш двигателя, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО си вземи кола с 4WS. Това, разбира се, изключва варианта да е 95-96, но не може всичко. Какво ли да ти обяснявам, ти си карал такава и много добре знаеш за какво става дума. Сори че ти се изходих в темата, но последно време много съм разочарован от маневреността на моята щайга и затова се изкуших да оффтопя тук.

:lol: Знам,че поста ми ще бъде изтрит,за което се извинявам, но моят Прелюд е първа рег-я 96г.и е 4г.-клима ,4вс,автопилот ,Н23-ка,със сервизни документи!Такива излизат само от Швейцария и са много запазени,поне при мен е така :) Успех с намирането на читава машина! Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво че го казваш това. Въпреки годината на регистрация, до колкото виждам твоят е преди "фейслифта" (промените по интериора и белите мигачи). Мисля че Димитър Коев търси точно такъв с фейслифт, но ако съм объркал, нека ме извини :lol:  Аз точно това исках и да кажа - ако ще сменява двигател, по-добре да избере по-стария интериор, но поне да има 4WS. Ако модераторите решат че сме в офтопик, нека трият...

Редактирано от Alexandro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината търся от последните произведени, само за да е по-нов. :lol: Ако намеря читав '93-а, бих направил компромис, ако става въпрос за Х23. А ако имам късмета на Полисмен-а... мхм... дай боже. :) Да намериш такава машина с първа регистрация 2 години след производството е чудо, но все пак се случва. Иначе има доста Х23-ки с първа регистрация 94-а. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда... изглежда страхотно... Само дето няма кой да ми го докара, а аз не мога да се вдигна до там... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак може да говориш с колегата Prelude_2.0 той вкарва коли от Швейцария, може би ще се договорите нещо...успех.

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина говори с някой от форума който се занимава с внос,поне ще ти хареса читава колица.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина говори с някой от форума който се занимава с внос,поне ще ти хареса читава колица.

Трябва ми преди 29.12. С внос вече няма как да стане. За съжаление този, който Полисмена предложи от Швейцария го изпуснахме. Продали са го. Тогава имаше шанс, но вече е късно тепърва да се избира от там. Имам един-два варианта, но са ми малко далеч и с компромис в годината. Надявам се до вторник да изскочи нещо друго.Лошото е че си продадох и А4-ката и сега съм напълно обездвижен. Редактирано от Димитър Коев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...