Jump to content
prt

Препоръчайте вериги за сняг

Recommended Posts

Оглеждах вериги за сняг в много магазини и не мога да се ориентирам. Освен различните фирми производителки (една от друга по неизвестни) има и един "индекс" (непример А 030 или А050), който не знам какво означава. Цената не зависи от стойността на този индекс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

затова аз просто си вземам някакви от Илиенци за 25лв. Виж ако се стигне да ги слагам, дано да станат... и да изкарат някой километър...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип аз гледам да има повече напречно сложени вериги и да може да се стягат просто и добре а не като тия меча стъпка тигроваи тям подоби боклуци без които по-лесно ще изкараш колата а най-добре е да са монтирани и притеганати на 2 по-старички гуми ама кофтито е че трябва да се слагат предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен тип меча стъпка. лесно се слагат и махат, което е най-важно май. Иначе всяка верига може да извади колата, стига да не се скъса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

''KÖNIG"" е марката за вериги.

Може би си прав, колега, но на ОМВ едни такива са 10 пъти по-скъпи от едни "меча стъпка" от Бриколаж :lol: Аз лично си взех един комплект от последните :) Редактирано от rusen4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич къде живееш, че ти трябват и вериги? Аз си ги таралянкам в багажника, но не съм ги монтирал никога, дори по планините...ако няма да ги караш нон-стоп зимата, си земи каквото намериш да ти е удобно и да не ти отнема 1329764353 часа да го монтираш. Аз карам с някакви ментаци за 40 лв от метро, довечера ще видя марката...но не съм ги ползвал :lol:

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продавам вериги за сняг , качествени !!!Ако някой се интерисува от цени ще са ми необходими размерите на гумите ви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич къде живееш, че ти трябват и вериги?

Ски курортите + Доспат. А може да ти се налжи да ги слагаш, за да излезеш и от паркинга зад блока.За веригите за сняг е важно да ги имаш, когато ти потрябват, за да не псуваш много като закъсаш и няма откъде да си купиш в близките стотина метра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с някви за към 30 лв от Метро.. Миналата година си ги взех.. използвах ги в планината ..не се скъсаха ;) въпреки всичко в един по дълбок сняг заседнах, защото ми е ниска колата ;) иначе ако нямах вериги изобщо нямаше и до там къде заседнах да стигна ;) седят си ми в багажника и чакат пак да ги използвам :lol: Малко се озорих със слагането, защото ми беше за първи път и на тъмно, но иначе не е нищо сложно :)

Редактирано от at_chuchev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оглеждах вериги за сняг в много магазини и не мога да се ориентирам. Освен различните фирми производителки (една от друга по неизвестни) има и един "индекс" (непример А 030 или А050), който не знам какво означава. Цената не зависи от стойността на този индекс.

И аз търся - притова лесни за употреба!http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=29011

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ти препоръчвам да си вземеш възможно най-евтините от магазин, който държи на имиджа си.Всички се произвеждат в Китай вкл и Кьонинг, но струват около 80 - 90 лв.В момента в Бриколаж са в промоция на 24,99 лв /аз там работя/ има и за бусове и джипове. Продаваме на този производител от три години и няма оплаквания, че се късат или нещо друго. http://www.mr-bricolage.bg/catalog/?id=10

Редактирано от Accord F18A3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз търся - притова лесни за употреба!http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=29011

Добре де, кое е за предпочитане този т. нар. "autosock" или едни ''KÖNIG". Гледах няколко клипчета в Youtube за "чорапа" и е доста идейно, но няма ли да се скъса, ако случайно някъде има малко асфалт и гумите изпилят там за момент? Редактирано от user

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що така не мога да си редактирам пак мнението? Както и да е... Сега поразгледах насам-натам и в няколко други форума препоръчват освен Konig и Pewag. Не съм ги чувал, но и за двете марки имаше доста похвални изказвания, та явно ще е едно от двете. Досега не ми се е налагало да ползвам вериги, но ей така, за всеки случай да има едни в багажника.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз търся - притова лесни за употреба!http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=29011

Добре де, кое е за предпочитане този т. нар. "autosock" или едни ''KÖNIG". Гледах няколко клипчета в Youtube за "чорапа" и е доста идейно, но няма ли да се скъса, ако случайно някъде има малко асфалт и гумите изпилят там за момент?
Няма по-бърз и лесен монтаж от 'чорапите' Autosock. Карал съм с тях преди време и нямах никакви проблеми. Вече гледам и в България се предлагат: www.autosock.bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво ще кажете за тея спрейове дет се пръскат по гумите, втвърдява се и става яко грапаво.И при първия чист асвалт се изтърква :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не бих си купил вериги за сняг от бензиностанция,защото наистина са 10 пъти по-скъпи :)Гледайте размера който купувате трябва да е същия с този на гумите инъче после,ще търсите на някой да ги подарите :) Лек и безавариен път от мен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разказва им се играта на гумите с тия вериги ако някаде няма сняг.Аз лично ако няма на къде вече и съм се окопал , тогава слагам.Веднъж ми се е налагало преди години естествено на излизане от Русе , където всяка година е тегаво зимата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...