Jump to content
Нимрод

Eg 4x4 ?!

Recommended Posts

Колеги от доста време ме тормози една нечиста мисъл хаха има ли възможен начин от шатъл 4 по 4 та се изкорми всичко необходимо и да се рисди на сивик ?! защото ако е възможно ще е мн приятно хаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за Сivic , но на CRX e правен такъв суап ... и филма е голям !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този ли имаш предвид:

или в БГ е правен?Аз преди доста мислих по темата ,и като че ли е по добре да събера пари за с2000 отколкото да правиш всичко от нищото.В нета въм виждал американец да прави 4х4 на сивик!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че то си има седани 4 х 4 ;) ! Става такъв суап !

колко си уверен явно доста коли вече си направил 4х4 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмммм а дали найстина няма да излезе нещо добро от тая тема ;) "The Civic RTSi (as it's known in New Zealand) is the 4WD version (Real-time 4WD) of the 92-95 5th Gen Civic sedan."Статията

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защото на една 5 хеч витиай ако се направи 4х4 ще е едн друга кола вече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защото на една 5 хеч витиай ако се направи 4х4 ще е едн друга кола вече

Пич, малко са трудни тея филми дето ги мислиш ти ... вти-ките са с B16 двигател, докато шатълите са с D-серия ... нищо общо. Много по-сполучливо според мен би станало ако се намери такова читаво седанче RTSi (те са обикновено с едноваловия втек) и се наковат едни мошни карантии като за 1 бар офлюф ...Иначе това е една моя витаеща мечта .... за мен това е дъ ултимейт раликар.
;)п.п. Двигателя е абсолютен СТОК !!! Само шпилките на главата са заменени с по-яки афтърмаркет ... всичко опира до АДСКИ прецизна настройка и виждаме как с желание и мерак всичко се постига. ;) Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре значи все пак е възможно ?! то ва е най-важното хаха искаш да кажеш че примерно на д 15 бзле ще може да се извърши подобна трансплантация

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако кутията на ртси ставаше за нещо щеше да е пълно с такива коли....тоя ЦРХ по нагоре е с кутия от шатал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако кутията на ртси ставаше за нещо щеше да е пълно с такива коли....тоя ЦРХ по нагоре е с кутия от шатал

а дали не става?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам в моргата сивик седан 4г. 4х4 оригинално и си е била доста хубава кола , преди да почна да я разглобявам я покарах няколко пъти и останах доста очарован от потеглянето на тая кола на 1-а предавка , усещането на първа беше все едно карам кола 200коня.

Редактирано от BOSS`HOGG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги от доста време ме тормози една нечиста мисъл хаха има ли възможен начин от шатъл 4 по 4 та се изкорми всичко необходимо и да се рисди на сивик ?! защото ако е възможно ще е мн приятно хаха

Не се тормози,взимай една RTSi-ка и си играй с нея.Ако ставаше друго,да не мислиш,че нямаше да сме я направили до сега? ;) Може да се мисли за B16A2 4x4,но ще трябва да присаждаш от CR-V,a там цената е около 7000лв с дясна дирекция.Отиваш на минимум 20000лв,което си е един S2000 без акциза!Всъщност Хонда си върви доста добре и без 4х4!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Darius за какво му е цяло ЦР-В,ако ще е така направо да е Б20/Втек щар по щар ;) в Сивик

Редактирано от Dragi4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе аз да попитам 4е не сам спец как тоя CRX - 521HP 4x4 e 10.5 на 400метра пак тук SKYLINE-а е двойно и пак е толкова интересна работа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдели по-голямо внимание на фактора "килограми" и ще си изясниш до някъде картинката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и 5ген 4x4 седан,мой приятел има такъв 1.6 малкия витек 4x4 седан,и си е напълно оригинално всичко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако кутията на ртси ставаше за нещо щеше да е пълно с такива коли....тоя ЦРХ по нагоре е с кутия от шатал

Явно разбираш доста от скоростни кутии. Би ли ни светнал нас неразбиращите защо не стават, че карам такава и ми е доста интересно. Не знам какво разбираш под "пълно с такива коли" , но при положение, че ги правят 2-3 държави е нормално да са по-малко. Може и да греша, но май цифрите, с които завършва ВИН-а показват поредния номер на съотвентия модел слязъл от поточната линия в даден завод. Моят ВИН завършва на 100130, а колата е произведена 92-ра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако кутията на ртси ставаше за нещо щеше да е пълно с такива коли....тоя ЦРХ по нагоре е с кутия от шатал

Явно разбираш доста от скоростни кутии. Би ли ни светнал нас неразбиращите защо не стават, че карам такава и ми е доста интересно. Не знам какво разбираш под "пълно с такива коли" , но при положение, че ги правят 2-3 държави е нормално да са по-малко. Може и да греша, но май цифрите, с които завършва ВИН-а показват поредния номер на съотвентия модел слязъл от поточната линия в даден завод. Моят ВИН завършва на 100130, а колата е произведена 92-ра.
моя вин пак завар6ва на 166 :) 94г. е колата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми айде надуйте една кола на поне 300коня да покажете че става....а под пълно с такива защо не каква е стойноста на автомобила...

Редактирано от edikoisi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен INTRAC му е майката, ама не мога да намеря никъде ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Darius за какво му е цяло ЦР-В,ако ще е така направо да е Б20/Втек щар по щар :) в Сивик

Мда и да му боцне едно охлювче на един бар!Май това е отговора ;) !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми айде надуйте една кола на поне 300коня да покажете че става....а под пълно с такива защо не каква е стойноста на автомобила...

:lol: Скоро Митак! Скоро! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EG AWD това може да стане реалност някой ден :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дильо, ти да не си решил да се връщаш в простолюдието на Хондаджиите?А иначе има си оригинално 4x4 ЕG, ама е само седан, за двигател не знам, ама тук във форума съм гледал колега с такъв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За EG 4х4 двигателя е D16Z7 а скоростната кутия е S22 ръчна и М25А автоматик. Намират се много рядко защото са произведени само за Австрия и още една две държави ако не се бъркам. Според мен предложението за карантиите от ЦРВ е най-доброто при условие че се сложи ВТЕК глава. Филма с монтирането ще е голям ама кефа цена няма

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Само да отбележа че DarcoSi споменава EG AWD, а не 4х4!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EG AWD това може да стане реалност някой ден ;)

Сега ще те захапят и ще трябва и снимки да слагаш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...