Jump to content
Jika7a

Някои дребни промени по хондака... :)

Recommended Posts

Публикувано изображение,не е лип,а е цяла предна броня.ако ти харесва свиркаи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето такъв лип кит ти трябва:

 

Публикувано изображение

 

отпред на бронята на хечбека изглежда така:

 

Публикувано изображение

 

В софия при оги от Девил тунинг ги има, около 150 лв. парчето бяха преди.. ;) липове, фарове и стопове, и да прибереш номера в корито на бронята с диоди да ти се осветява или да си земеш оригинална врата на багажника и готово.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Анимал дай да разпитаме от каде мога да го взема този лип към края на месеца....доло горе....а задна врата на багажника не искам така ми харесва.....ако има нещо пиши в темата или по удобно 0885 417 465 предварително мерси :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен решетките ако са черни ще е по-добре, но така или иначе пак ще стоят кофти щото бронята е изрязана много навън...а задния номер стои като картина на стена, да не говорим че си просиш спиране от движение, заради липсата на светлини :D

А един въпрос,черни решетки от къде във Варна мога да си ги закупя.П.С.А количката която продаде на Християн,също е свален задния номер,много по-добре седи естествено,но и тя няма лампички,и тя е за спиране от движение(Спирали са го и са му правили проблем).Не се убиждай само споделям казаното от тебе.
Има лампи бре , вградени са в бронята над номера, наведете се ще ги видите. Или са задръстени с кал или са изгорели. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм много против селските тунинги.Но какво да се прави пари нямат хората.Почват това унова си купуват едно по едно и от там се получава селянията.Бих казъл че нямаш вкус но по вярно ще е че нямаш пари да си купиш един кит за 1000долара(което си е по лестния вариянт).Сега освен да си кажат колегите негативите за тези пари друго няма май да постигнеш.Евала за ентосиазма то там тръгва вси4ко тази кола може да я усереш, но за следваща ще знаеш какво да направиш. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това със селския тунинг беше доста грубо спрямо колегата :P Имай предвид че 6 генерация е много трудно трудно да я осереш, защото като е сток си е грозновата , докато с 5 ген е точно обратното :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има лампи бре , вградени са в бронята над номера, наведете се ще ги видите. Или са задръстени с кал или са изгорели. cool.gif

Е може и да има незнам.Един ден просто като се видяхме ми каза,че май са му писали акт за това или са му направили проблем,не се сещам точно.А пък и може найстина да са изгорели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги тая кола ще я запомните само това мога да ви кажа....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че ще я направя уникална ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тя си е била преди да е почнеш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега евала. мн добре. но нали си ни знае6 нас балгарите 4е не6то не е както трябва. ето няколко от мен. пурво номера го сложи на средата както си е бил. стига с тея италиански имитации. и второ боядисаи мрежите 4ени. сори но нали иска6е мнения. ина4е е бижу. мн километри да и навие6.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

edikoisi благодаря за куража и може да се замисля за мрежите и за номера .... благодаря за съветие

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич,горе главата.едно време и аз почнах като тебе,леко полеко,лошо няма.гледаи,оглеждаи,взимаи си по едно на ум и деистваи.когато хората почнат да те спират по пътя и да искат да се снимат с колата ти,когато почнат да спират и да се обръщат след теб ще знаеш че си направил нещо красиво. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Умрем да се снимам с 1200 кила авто-кит до мене :cool: тоя тунинг дето правите само в България го има...засрамете се !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Умрем да се снимам с 1200 кила авто-кит до мене :cool: тоя тунинг дето правите само в България го има...засрамете се !!!

Всеки си има вкус.Това,че твоя вкус е друг е савсем друг въпрос.Аз съм плътно за него,и му пожелавам успех с колата.Направи я както на теб ти харесва,и не гледай лошите коментари,или поне се прави,че не ги виждаш,и се гордей с хубавите.Неможем всички да имаме някакъв тунинг за незнам си колко хиляди при положение,че колите ни струват 5 000лв и нагоре.Колега пожелавам ти много хубави моменти с количката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Умрем да се снимам с 1200 кила авто-кит до мене :cool: тоя тунинг дето правите само в България го има...засрамете се !!!

ми ако с твоита не се снимат,с моита фенките умират да си правят сесии приател,за автокита кво да ти кажа,навсякаде се слага,ако не можеш да го слагаш така че да не си личи си е твои проблем,там е малко по трудно отколкото да плямпаш в нета.и даи да видим твоя тунинг,да видим какво правят хората в чужбина,аман от комплексари дето няма кво да пишат и от компетентни вав всичко пичове.и да ти кажа навън точно такива хора търсят дето могат да мажат кит.ако имаш кинти обади се да ти пратим една две брони за баровци като тебе,и ми кажи каде ще ти е нужен кит по тях,ама ще трябва сигурно и да ти ги монтираме,че тия разбирачи като тебе обикновенно не могат и нивото на маслото да си проверят без чужда помощ.идеята на форума да обменяме опит,да си помагаме един на друг и подкрепяме ентусиазъма на хората маи отдавна е заменена с това да се подиграваме на всеки заел се с нещо с идеята да му убием желанието за всичко,да се присмиваме и злорадстваме-баиганьовщината е жива и днес :) Редактирано от pitbuls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
www.clubeg6.com сами си правете изводите...а като нямата възможност да завърщите нещо, не го започвайте, полувинчатите неща изглеждат зле :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

www.clubeg6.com сами си правете изводите...а като нямата възможност да завърщите нещо, не го започвайте, полувинчатите неща изглеждат зле :D

за това,че кола с недовършен тунинг изглежда по зле от сток кола си прав,спор няма.но в краина сметка живеем в българия и не всеки има средства да прави всичко на куп.макар че и аз бих събрал всичко и тогава бих деиствал,но всеки си решава според възможностите.и все пак трябва да се дава кураж на мераклиите :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека се похваля пак .... макар и с дребно нещо да е .. за мен е от значение.. ----> http://www.snimka.bg/album.php?album_id=28...amp;pid=9827167

колега количката ти ме кефи много.То и аз като тебе почнах с комарник от преде докато не се добарах до 2 кредитни карти и ги изцоцках за тунинг. :).Така че не се влияй от тъпи мнения които да те обезкоражават а продължавай напред.УСПЕХ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прави си я както ти харесва пич и не се засягай много-много на зевзеците, че тук от 30 мнения ще чуеш 25 негативни. Но ти дори да я ос*рeш визуално пак ще караш кола, а много от тези, които ще ти се присмеят си ос*рат с пишман-тунинг двигателите и драпат пеша на работа след това. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си да аз само визията гледам да ми е добре и неще да барам мн мн по двигателя че ще погорва повечко сигурно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен нешо не ми харесва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжелявам за вас на които не им харесва на мен си ми харесва :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е най-важното,на теб да ти харесва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера какво толкова ви кефят тея " намръщени капаци " и защо всеки " тунингар " си мести задния номер на 5-тата генерация :bash: :bash: :bash:

защото дупката на багажника ми къса нерната система адки мноо ме дразни и не само на конкритния сивика на всички коли чиито номер не е на бронята а на багажника аз моя също съм го махнал и на следващата кола ще направя така :drool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм много против селските тунинги.Но какво да се прави пари нямат хората.Почват това унова си купуват едно по едно и от там се получава селянията.Бих казъл че нямаш вкус но по вярно ще е че нямаш пари да си купиш един кит за 1000долара(което си е по лестния вариянт).Сега освен да си кажат колегите негативите за тези пари друго няма май да постигнеш.Евала за ентосиазма то там тръгва вси4ко тази кола може да я усереш, но за следваща ще знаеш какво да направиш. :bash:

а ти с твоя "градси" тунинг като си много отворен що си пустал това жълтеникакво такси в мобилето за 4000 а :drool::bash: :bash: нали е много наточена тая кочина искай и цена де хахах да видим на колко ще оценят кочинката ти и тогава тръгни давай мнение ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е екстра все пак е хонда аз грозна такава несам виждал. Що се отнася до така наречените комарници "стеидж уан" са за това сигурно не се харесват но от там се почва според мен. Днес комарник утре интеркулер комарник :lol: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги омразна ми с тоя крив номер може да видите снимките в албума как стои вече и мисля че така седи по добре.... ---> http://www.snimka.bg/album.php?album_id=28...mp;pid=10238690

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,това е друго нещо.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готина е станал аколата, колега, но помисли малко за номерата. Може да се вкарат по-навътре в броните

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задния нямам участие в него :lol: така е направен но ако почна да го вкарвам....предпочитам нова броня че тая малко е преебана .... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задния нямам участие в него :P така е направен но ако почна да го вкарвам....предпочитам нова броня че тая малко е преебана .... ;)

срещу 230 кинта те снабдявам с перфектна задна тунинг броня :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да видим някоя друга снимчица :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега не е лоша колата особенно така намръщена но може би щеше да изглежда още по добре с друг тип мрежа имам предвид тип пчелна пита и то черна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ем колега кво да ти кажа :) така ми харесва така съм я направил но иначе благодаря за мнението ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задния нямам участие в него :rolleyes: така е направен но ако почна да го вкарвам....предпочитам нова броня че тая малко е преебана .... :cool:

Колега вземи направи нещо с тоя заден номер, че ще спрат хондето от движение ако те барнат :rolleyes: Незнам какво ти е преебано на бронята, но по-добре я закарай на пластмасаджии (аз така им викам незнам дали е правилно) такива дето заваряват пластмаса ще ти оправят бронята и ще ти вкарат номера вътре :huh: в Пловдив има вече на доста места аз лично мога да ти препоръчам на Рогошко шосе в началото има една автомивка минаваш покрай нея и влизаш малко по навътре в уличката там работят много добре ще ти оправят бронята и то на много добри цени работят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я сподели някоя приблизителна цифричка да си направя сметка :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре е машината,не се вманиячавай,а ГАЗ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я сподели някоя приблизителна цифричка да си направя сметка :)

Имаш ЛС :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...