Jump to content
tass

Акумулатори "banner"

Recommended Posts

Здравейте колеги, Моля Ви за мнение оносно тази марка акумулатори. Благодаря Ви предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 години ползвам такъв на малолитражката - никакви проблеми

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доста позитивни мнения съм чувал за тях , били доста добри , мислех и аз да си купувам такъв но след като си намерих истинска Varta за по малко пари се отказах , ако ти е от малките по 45Ah ще ти кажа откъде ви свех моят преди около 5 месеца за 100 лв. нов :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги за отговорите. Сегашният ми акумулатор е 45 Аh и е с по-странни размери (Японски стандарт), а от този модел единственно "Banner" и "Искра" предлагат (поне аз други марки не съм намерил). Съответно цените им са 129 и 110 лв. Заинтересувах се от тази оферта за "Varta", ако може колега "activity" да ми разкрие от къде го е купил ще съм ти благодарен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега сподели с нас. Още повече че ся около празниците ще си ходя до Враца и ако е някъде "у нашио" район ще е екстра. Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз съм с 4-та генерация Сивик и моя е малък нестандартен. Днес си купих Монбат Дайнамик. Тази марка със сигурност имат малки по размери акумулатори. Моят е 45 ампер часа на 108 лева.

Редактирано от martjo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимай си banner и не се чуди на старата ми кола изкара около 5 години без забележка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам, че са мега яки! Предишната ми кола беше с Баннер и на сегашната като избирах нов не се поколебах отново да си взема такъв!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен това са най-яките афтърмаркет акумулатори на пазара за момента.Изпитано и проверено многократно :) Ако имаш добра оферта за Бенер,изобщо не се оглеждай за други,а взимай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...