Jump to content
Matheo

Купон в троянския балкан с. Шипково

Recommended Posts

Публикувано изображение

ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА

Публикувано изображение

ИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм много доволна от партито, а бе от всичко. Мисля, че си изкарахме много добре.Ето малко снимки от менhttp://www.snimka.bg/album.php?album_id=331621

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, добре си изкарахме и май точно като мини национална се получи.Мисля че и тука е мястото да изкажа благодарност, и то голяма към хората които ми помогнаха да си реша техническия проблем по колата. По точно изкрени благодарности към Орлин (Olmy) който ми намери часта и осигури нейното пристигане до Севлиево а след това помогна и з амонтажа, също така на Оги ( големия рус вълк ) който благоволи д аме закара до севлиево да я взема, а след това и осигури инстромент за смяната, а да не забравяме Бате Генчо който също помогна за смяната. Изкрено съм ви благодарен хора :angry:Щях да забравя и Матьо който спомогна за придвижването до Шипково от Габрово. Благодаря :angry:

Редактирано от Draik

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на всички страхотно сте си изкарали като гледа. Браво и на помощниците.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и от мен малко снимки :angry:http://picasaweb.google.bg/AlexDJ8707/6ipkovoHONDASre6ta#П.П. Искам да кажа , БЕШЕ СУПЕР ЯКО!Който нее дошал може да съжелява ,а който е ще помни ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееее благодарим много за снимките. евала :D:D:) и аз направих няколко снимки обаче не са хубави и ше взимам един цифров апарат... :) много яко си искарахме супер беше! дано на националната среща да си искараме още по яко :):):):angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като цяло всичко беше на 6 :angry: получи се добро купонче :) добра подгрявка за националната :) имаше дребни проблемчета :) но на фона на всичко останало те бледнеят :) евала на всички кото спомогнаха купона да е на 6 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко снимки и от мен.

 

http://forums.hondabg.com/index.php?automo...&album=1049

 

 

Избрани моменти:

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Редактирано от Hronos

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки и от мен - http://picasaweb.google.bg/ndafchev/gAiSTE?feat=directlinkДо ден - два ще обработя и клипчетата - избрани моменти :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй Тони като гледам всички тия снимки и незнам какво да кажа освен че ви ОБИЧАМ ХОРА , няма такива фенове , нама такива приятели :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Нас не ни мислете ... :cool: , няма такива които да се оплачат!

 

Ето и доказателството - снимки на корем:

http://gallery2.deephorizon.net/v/ICEMAN/H.../ShipkovoJan09/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това е!Аисмен със супер репортаж:D !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хораа много се радвам че бях сред вас, че ви гледах физиономиите няколко дни............страшни сте бееееееееееее......нямам какво да добавя а и каквото и да кажа няма да опише емоциите от преживяното....снимките само загатват,но така ли беше в действителност..........? :D:D !!! Моя репортаж малко по късно че още не моа се осиферя,едни деца са ме нападнали едно чудо.........бързо се свиква на лесното :D !!! :D Ай до скоро от мен.......!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко снимки и от мен.

Публикувано изображение

рейсъра не щрака с пръсти на чалга ли ?!?

Публикувано изображение

Нас не ни мислете ... :D , няма такива които да се оплачат!

а после полицая не вземал пари?

 

да-да !!!

 

як купон беше, но за следващия път трябва да направим отделно мероприятие за 4alga.hondabg.com, и да внимавам да не съм на него

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам,мега як купон:PЕдин от най-добрите за момента на клуба.Страшно много се накефих събота вечер :D Снимките са доказателство за това!Аз също не съм по чалгата,но какво да се прави разни хора-разни идеали ;) Дам,имаше от всичко и за всеки!Който се отпусна,вярвам си е прекарал добре ;):cool: Някои фенове,които пропуснаха могат само да съжаляват!Но да не забравяме,че следва поне още една среща преди национала,така че,не се срамувайте а идвайте на сбирките!Няма да си загубите времето ;)п.с.Двамата заподозрени,които ми врътнаха серия номерца съм ги обявил в националният МВР ефир :PТе си знаят кои са :P Евала братлета,накарахте ме да се смея от сърце и да се почувствам добре,така както аз си знам,за което Ви благодаря най-искрено:);)

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехехе,на мен лично ми беше много хубаво...майната и на калпавата кухня,аз бях там заради хората и за моя голяма изненада там бяха мнооого стари муцуни за които ми беше домъчняло.Още повече че аз най-вероятно няма да имам възможност да участвам повече в мероприятия за тая година...Та,както някой каза-имаше забележки,но на фона на всички тия положителни емоции...имам малко снимки и аз,по-късно ще ги постна.На тия които не идват мога да кажа-хора,губите...радвам се че всички са се прибрали по живо по здраво.Поздрави за всички участници от нашата фамилия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехехе,на мен лично ми беше много хубаво...майната и на калпавата кухня,аз бях там заради хората и за моя голяма изненада там бяха мнооого стари муцуни за които ми беше домъчняло.Още повече че аз най-вероятно няма да имам възможност да участвам повече в мероприятия за тая година...Та,както някой каза-имаше забележки,но на фона на всички тия положителни емоции...имам малко снимки и аз,по-късно ще ги постна.На тия които не идват мога да кажа-хора,губите...радвам се че всички са се прибрали по живо по здраво.Поздрави за всички участници от нашата фамилия.

И аз се радвам, че убедих Живко да дойдем. Така успяхме и да представим малкото хонда фенче, защото по всяка вероятност и ние няма да можем вече да присъстваме/заради работата в събота на Живко/. Ние пък бяхме в станцията и какво от това........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда станцията нямаше нищо общо с хотела, макар предварителната информация. Все пак винаги има друг вариант. Аз си намерих по-приличен хотел на 5 мин. пеша малко по-нагоре за същите пари. Жалко за хората, които се разходиха и си тръгнаха разочаровани от условията в станцията.Иначе купонът беше на ниво. Не мисля да пропускам вече мероприятия, особено след като се разбра, че рока надделява (грубо погледнато) :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда станцията нямаше нищо общо с хотела, макар предварителната информация. Все пак винаги има друг вариант. Аз си намерих по-приличен хотел на 5 мин. пеша малко по-нагоре за същите пари. Жалко за хората, които се разходиха и си тръгнаха разочаровани от условията в станцията.Иначе купонът беше на ниво. Не мисля да пропускам вече мероприятия, особено след като се разбра, че рока надделява (грубо погледнато) ;)

Вярно ли е имало такива хора?! Нали отиваме заради купона, в стаята се прибираме само да спим.Спомням си на Бакаджик преди две години в хижата тоалетната беше обща, но оживяхме една нощ. А тук даже имаше телевизор ;) Е може би ние сме тренирани от палатките лятото край Дунав. Редактирано от jivaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Didko мерси че се погрижи, ама като казаха че не може с кучето а и няма нищо за ядене и решението беше обратно към София.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Копона си беше на ниво !Веселих изключително мн. щаслив сам че се запознах с толкова мн хора Фенове като мен .. Майната им на недостатаците винаги ще ги има ! Важното е ,че се разбихме!Втората вечер когато на пулта беше колегата ЯН(ей върха си майна ;) ) ! Партито беше истинско . Имаше за всекиго по нещо ... При мен имаше леко проишествие на тръгване ;) Спуках гума и тогава чак се сетих ,че разервната мие в кащи :P Добре ,че беше един колега(ех, нему запомних името ;) )и майками та изкара една резервна , че бях отснатала из балакана ;) Нее важно колко сме и каде сме! Важно е ,че сме заедно и се веселим!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дорогие друзя, диър френдз, и аз искам да изразя благодарност към Матю за положените от него усилия за организирването на тоз джумбиш!

 

За мен купонът беше абсолютен "пич" и съм ногу доволен от случилото се, въпреки че успях да се включа чак в събота! Дано да е все така и занапред :thumbs1: !

 

 

Абе пич,ти ще не вземеш някой път да организираш нещо,а след това да критикуваш :thumbs1::) То е лесно да се негодува,но нещо няма много ентусиасти за организацията!

Колега policeman, мисля, че не си прав да се нахвърляш така върху Арсен... Постът му е съвсем културен, като и в началото, и в края човекът си казва, че не критикува, а споделя мнение, което може да е от полза за следващи сбирки. Освен това може би не си забелязал, но Арсен е един от активните момци във форума, който не един и два пъти е предлагал и организирал разни работи (якета за 60-годишнината, сбирка за 60-годишнината, календар...), така че и тук не си прав според мен.

 

По коментара на Арсен за храната и пийването - споделям мнението принцпино (въпреки че лично аз не тествах нито Троянската, нито пържолата). И мисля, че има какво да се направи по въпроса:

*** плащането на куверта към ресторанта (след като ние сме събрали цялата сума) може да се уговаря да е на 2 части - 50% предварително (в началото на вечерта) и 50% в края... като ясно се уточни, че ако има разминавания в обещаното и полученото, ще бъдат удържани част от парите. При всички случаи това действа мобилизиращо на управителя и съответно на персонала и дава по-различна позиция за отстояване на правата ни при необходиост.

*** дори и нищо уговорено да няма предварително - като ти донесат нещо, което смяташ, че си в правото си да не приемеш - просто го връщаш (студена пържола например - връщам я при всички случаи!)... ако срещнеш съпротива - и до управителя стигаш, ако е нужно.

 

(иначе не мисля, че без предварително меню ще е по-добре, като става дума за толкова много народ и заведение, коет се пълни така 3-4 пъти в месеца сигурно... 1200 лв наистина са много за продукти, но някой трябва й да ги приготви и превърне в манджи... а ако сме без предварително меню и все пак разчитаме на кухнята там - на такова място със сигурност повечето неща от менюто ще се окаже, че липсват след 15-тата взета поръчка... щото просто хората няма как да държат големи количества от всичко)

 

Поздрави на всички!

Редактирано от ian

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купона си е купон.Манджата си е манджа.Купона си беше супер.Манджата.......Прекарах готино и весело.За следващата сбирка може да се игнорира тотално ресторанта и само които иска да го тества! ;) п.п. Между другото се подхвърлят идеи за Цигов Чарк №2. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на организаторите! Дребните недостатъци бледнят на фона на срещата с толкова много готини хора. Бате Емчо, добра е идеята за Цигов чарк 2..... ще чакаме реализация!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М даа имаше дребни недостатъци ,като този че нямах "лична покана"/някои знаят за кво става дума :) / но като цяло събитието си протече прекрасно ! Аз не ги усетих 2-та дена ! Лично аз се накефих най-мноо на импровизираното пред хотеля барбекю , което си прерасна в Е б@ти купоня ... ААААААААААААААа ... огън ... музика от плеър , който има само SD-карта :D .. яки прижоли и 3 литра ракия в преразход в рамките на 7 часа ... и тва примесено с прекъсвачи .... и крачета по пътя , ммммм Емоооо/ААААААААААААААААААААА/ говори ми за Цирков Чарк 2 !! :punk: Купоня в реста също си беше мега як благодарение на брата Ян и неговите лаптопостъпалоколони тип "МаршаЛ" !! Та така ... иам некви снимки тука .. умряла раота .. ма то кат глеам фотки не липсват ! Поздрави на всички френдове за яката срещица !

Няколко фотки ...

п.п...аве Магнуме .. аз кичеците ги разбирам ... хеле па Конова .. ми са прайм на големи рокЪри пред 'ората То тфа Деф Леопардя за поза и имитация ве ! Ц.ц.ц големи сте кучета с Тони .... :D Редактирано от Road®aceR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

............кой каза "Цигов Чарк 2" ??? :)

И аз го казвам .... хайде де. Тоз път Голям Перелик,

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цигов чарк 2 !!:angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го казвам .... хайде де. Тоз път Голям Перелик,

Този път ти ще стоиш вързан! ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го казвам .... хайде де. Тоз път Голям Перелик,

Този път ти ще стоиш вързан! ;);)

 

А аз да идвам ли... ;) ? Публикувано изображение

 

П.П.Щях да забравя да благодаря за чудесния купон... ;)

Редактирано от MAD BITCH

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз да идвам ли... :huh: ? Публикувано изображение

Идвай, ама Дога да не спира никъде по пътя, дори и на униформен със слънчоглед в ръцете! :huh:

post-16-1232563010_thumb.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...