Jump to content
Matheo

Купон в троянския балкан с. Шипково

Recommended Posts

Другата седмица давам всичко. По добре изпитана практика, аз ще капарирам хотела. След това си взимам капарото а, Вие си заплащате така, че пари напред няма да се взимат. Винаги ще има някакъв процент отказали се, затова спокойно няма как да го променим. И нека записването започне сега:Аз и жената 2бр. Яни 4 бр.Хонда хулиганка 2бр.Полицая /добрия/ от Плевен 6 бр. ??? малийМайната 2 бр. Шубрак тийм 8 бр.Емчо от майново 4 бр.Драган от западните покрайнини и хубавата му жена 2бр. /тава е майтап но не за жената./Вълчо метъла русия 1 бр. + Мори 1 бр. на вишка Гангстера от Чикаго 2 бр.Олми спасителя 2 бр.Дида майката на всички 3 бр.ДКВ което звучи като КГБ 1 бр.Малкия диджей Алекс 2 бр. нещо много си се губил разбрах.Кокодаф 2 бр.Пламен Пл -каквото и да означава 2бр.Ледения 2 бр.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Матю, пиши ни и нас двама, че да не останем пак в 18ти резерви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още 2ма фена с мен - Румяна и Георги!

Благодаря :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две места и за мен Алекс и Силвия :huh: 2 Нощувкикомплект сме ...аз несе титеснявам за парко местата а за ходенето до там .. аз сам от плевен родом обаче живея вече 10г в Пловдив и тоя пат го знам на изуст ...Троян карнаре него затварят само слагат табела чее затворен и ако няма сняг .. се минава аз сам го правил ! че иначе през софия или шипка ..и става по 2 патя..Но това нее важно там сме :( :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за мен двойна стая.Нямаме в списъка моля да бъда добавен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и за мен двойна стая за 2 нощувки. Цветомир Величков

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

записването продължава:Аз и жената 2бр.Яни 2 бр.Хонда хулиганка 2бр.Полицая /добрия/ от Плевен 6 бр. ??? малийМайната 2 бр.Шубрак тийм 8 бр.Емчо от майново 4 бр.Драган от западните покрайнини и хубавата му жена 2бр. /тава е майтап но не за жената./Вълчо метъла русия 1 брМори 1 бр.Гангстера от Чикаго 2 бр.Олми спасителя 2 бр.Дида майката на всички 3 бр.ДКВ което звучи като КГБ 1 бр.Малкия диджей Алекс 2 бр. нещо много си се губил разбрах.Кокодаф 2 бр.Пламен Пл -каквото и да означава 2бр.Ледения 2 бр. Милена З - 2 бр.Росен и Мичка - 2бр.Румяна и Георги -2бр.Арсен - 2бр.Весито - 1бр. Маниак - 2брМале, местата свършиха. Сега ще се говоря за още едни хотел, които има в непосредтвена близост и е на едни и същи собственици.Хубавото е, че ресторанта е голям и ще събере всички. Така че давайте записвайте се. ще ви настаним някак си .

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

" Местата свършиха " за ..... 49 часа след обявяване на идеята.

Остава всички записали се да дойдат и да напълним още поне един хотел ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Maте, само ти напомням да не забравиш да добавиш и моята двойна стая за две нощувки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и жената 2бр.

Яни 2 бр.

Хонда хулиганка 2бр.

Полицая /добрия/ от Плевен 6 бр. ??? малий

Майната 2 бр.

Шубрак тийм 8 бр.

Емчо от майново 4 бр.

Драган от Макидониа и хубавата му жена 2бр.

Вълчо метъла русия 1 бр

Мори 1 бр.

Гангстера от Чикаго 2 бр.

Олми спасителя 2 бр.

Дида майката на всички 3 бр.

ДКВ което звучи като КГБ 1 бр.

Малкия диджей Алекс 2 бр. нещо много си се губил разбрах.

Кокодаф 2 бр.

Пламен Пл -каквото и да означава 2бр.

Ледения 2 бр.

Милена З - 2 бр.

Росен и Мичка - 2бр.

Румяна и Георги -2бр.

Арсен - 2бр.

Весито - 1бр.

Маниак - 2 бр

Хондю - 2 бр.

 

Как да стигнем до село Шипково и Курорта Шипковски Минерални бани

 

1- ви вариант

Автомагистрала „Хемус”- разклона Троян/Ловеч - град Троян - село Бели Осъм - село Горно Трапе - село Терзийско - село Шипково - Курорт Шипковски Минерални бани.

 

2 - ри вариант

Ако пътувате от южна България – прохода „Троян/Кърнаре” (Беклемето) - село Балканец - село Бели Осъм - село Горно Трапе - село Терзийско - село Шипково - Курорт Шипковски минерални бани.

 

3 - ти вариант

Град Тетевен - село Рибарица - прохода Шипково/Рибарица - Курорт Шипковски минерални бани.

 

Отстояние на Шипково до по големите градове в България:

 

град София-село Рибарница-село Шипково 150 км; град София-град Троян-село Шипково 175 км; град Ловеч-село Шипково 53 км; град Плевен-село Шипково 70 км; В.Търново-село Шипково 120 км; град Русе-село Шипково 220 км; град Шумен-село Шипково 255 км; град Силистра-село Шипково 365 км; град Добрич-село Шипково 400 км; град Бургас-село Шипково 330 км; град Сливен-село Шипково 225 км; град Стара Загора-село Шипково 170км; град Пловдив-прохода Беклемето-село Шипково 130 км; град Видин-село Шипково 280 км;

 

Проходимост на пътя през зимния сезон

 

През зимния сезон проходите Шипково - Рибарница и Троянския (свързващ Северна с Южна България) са затворени за пътуване. Другият вариант да стигнете до населеното място е да пътувате по автомагистрала „Хемус”. Препоръчва ме Ви да си носите вериги. Пътищата в района се почистват и опесъчават. Ако нямате информация за състоянието на пътната обстановка в района обадете се в пътното управление град Троян или в някой от местните хотели.

 

Пътно управление град Троян: 0670/ 6 24 58

Областно пътно управление град Ловеч: 068/ 600413; 068/ 600415; 068/ 20525

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Матео,евала за обяснението,погрижи се максимално за нашето удобство :huh: ,остана само да дойдеш да ми подкараш и колата до Шипково :huh: п.с.За хората който за напред мислаят да организират срещи:пичове поучете се от Матео,това е правилния начин!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Организацията на МАТЕО е както винаги за пример , еваларка баце , ще се видим там , аз съм в дружината на полицая :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малка корекция в списъка:Аз и жената 2бр.Яни 2 бр.Хонда хулиганка 2бр.Полицая /добрия/ от Плевен 6 бр. ??? малийМайната 2 бр.Шубрак тийм 8 бр.Емчо от майново 4 бр.Драган от Макидониа и хубавата му жена 2бр.Вълчо метъла русия 1 брМори 1 бр.Гангстера от Чикаго 2 бр.Олми спасителя 2 бр.Дида майката на всички 3 бр.ДКВ което звучи като КГБ 1 бр.Малкия диджей Алекс 2 бр. нещо много си се губил разбрах.Кокодаф 2 бр.Ледения 2 бр.Милена З - 2 бр.Росен и Мичка - 2бр.Румяна и Георги -2бр.Арсен - 2бр.Весито - 1бр.Маниак - 2 брХондю - 2 бр.Хюнати - 2бр.Ма4о и Вероника 2 бр.п.с. Пламене да вземеш да са стегнеш и да дойдеш. Дел Сола няма да докара, ама все щете вземе някой за тежест. Пък знаеш ли, може и да не знаеш какви възможности има колата ти.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете и още 2-ма човека-Гената(дето не си помни ника да го ева)+жена му.АААААААААААААААААААА....................А познайте кво ша става! :huh: :huh: :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Организацията на МАТЕО е както винаги за пример , еваларка баце , ще се видим там , аз съм в дружината на полицая :)

Що ни разби прикритието бе :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Да не забравиш ваксата за ските ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебати Обяснението карти марти ;) Страшна работа ;):worthy: Дори и да незнаех каде е щях да го намеря ... ;)И защо да сам се губил ? .. Може би като слизахме вече .. от родопите минахме по различни патища .. Интересно защо ?! Аз бях водещатата кола и в един момент няма никои зад мен ... ;) Както и да е дурия пат няма да водя аз ;);) Аз пак се притеснявам за тва биклиме ... вупреки че майка ми си дойде днес от плевен през него вика"сухо путя супер няма грам сняг или дужд .."Дано се задаржи така че иначе обиколката ще е доста голяма ;) Вупреки че днес си обух хондичката с 4 чисто нови зимни гуми Дебика Супер Сняг ;) ми ги представиха ще ги видим

Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

относно маршрута до купона искам да припомня че майче затваряха беклимето падне ли сняг.мисля че цяла зима беклимето е затворено и въобще не все подържа.надявам се да не ви подведя.нека ако някой е минавал миналата зима от там да каже

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пловдивчани ще си спретнем една яка колона, ще минем през София да заберем и софиянци и ще се изсипем заедно на Шипково......май така ще е най-добре ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

майнааа да взема тоя път и аз да се присъединя към вас...обмислям го още.

Редактирано от YordanIvanov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Досегашният ми опит в този район показва следното:прохода Беклемето се затваря с първия сериозен сняг и се отваря на пролет.прохода Рибарица-Шипково същата работа.Но дивият ентусиазъм ще ни докара на местото,ако ще и през Видин да трябва да се мине! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми намирисва на една Шипка, Габрово, Севлиево, Троян!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето една приятна новина в този род на мисли:... Днес от 16 часа влиза в сила забраната за преминаване на тежкотоварни автомобили през прохода Шипка. Това съобщи пресцентърът на Националната агенция "Пътна инфраструктура"/НАПИ/. Движението в прохода Хаинбоаз ще бъде възстановено също днес в 16 часа....източник:http://www.chernomore.bg/news.php?nid=37758

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да най - накрая след, една година отварят Хайнбоаз. Така, че дами и господа от централна и югоизточна България, минавайте през него. Вчера минах през него от Вонеща вода до Гурково пътя е супер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приемат ли се още заявки? Има ли още свободни места? Ако да, една двойна стая и за нас за двете нощувки там петък и събота. Ако не ни пишете резерви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако се организираме ще е супер .. обаче аз сам на работа до 6 чеса и по рано от 6:30-7:00 немога да трагна ...или ще измисля нещо за по рано ... нека дойде момента .. Иначе идаята за хонда Колонка ми харесва супер мн .. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АААААААААААААААААААААААААААААА:rolleyes:!:cool:!:P!:P!:P!:D!;)!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И все пак, как стоят нещата със свободните места.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ли е най-добрия маршрут от софия?

 

Публикувано изображение

 

Google Maps казва 147км...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ли е най-добрия маршрут от софия?

За мен това е най-удачният път от София. Минавал съм го март месец.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ли е най-добрия маршрут от софия?Google Maps казва 147км...

Не се вижда на картата,но ако трасето минава през Рибарица,най-вероятно няма да стане.Рибарица-Шипково също повечето време е непроходимо и затворено.През Троян. ;) Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се вижда на картата,но ако трасето минава през Рибарица,най-вероятно няма да стане.Рибарица-Шипково също повечето време е непроходимо и затворено.През Троян. ;)

значи подбалканската и троян-кърнаре? в какво състояние е подбалканската и прохода? този маршрут е 174км от софия...карта Редактирано от manniakk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се вижда на картата,но ако трасето минава през Рибарица,най-вероятно няма да стане.Рибарица-Шипково също повечето време е непроходимо и затворено.През Троян. ;)

значи подбалканската и троян-кърнаре? в какво състояние е подбалканската и прохода? този маршрут е 174км от софия...
И това няма да стане. ;) Ботевград,Ябланица,Троян.Всичко зависи от времето-има ли повечко сняг и затварят Троян-Кърнаре и Рибарица-Шипково.Като наближи времето за купона,ша му мислим. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тогава ще е късно за "мислене" и организация, а и зимата времето в балкана е толкова динамично, че днес може да пече, а утре да направи метър сняг и да си останем да зимуваме в хотела;) Толкова ли няма един местен, който да каже със сигурност до колко са проходими и поддържани пътищата там при зимни условия? ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така ... аз като един виден Ловчанлия .... обикалял региона преди и след да вазирам в Южна БГ ... казвам :Северна БГ кара по магистралата СФ-ВН и слиза на отклонението Ловеч-Троян естествено в посока Троян ..... Южняците прелитаме Шипка... Г-во и на Севлиево хващаме същата магистрала ... и слизаме на същото място ! Минаваме през Троян и Шипково е на няколко километра ! Дори и да има сняг пътя се поддържа защото е курортно селище ... така че споко хора ... ше се замъкнем ! Тва са най-сигурните маршрути ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...