Jump to content
AMD

Онлайн магазин

Recommended Posts

Някой купувал ли е части от тях и ако може да сподели впечатление за предлаганите части . Интересува ме по точно съединителите Exedy :) Ето го сайта : http://www.euro07.bg/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

консумативи съм купувал от тях - филтри, накладки... такива неща... проблеми няма

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АМД този уикенд идвам към ГБ, ако искаш нещо да ти купя казвай, нп.да не плащаш доставка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам че имат склад и във В.Търново ,така че няма да ме оръсят много а и все още събирам мнения за предлаганите части. Благодаря все пак :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евро 07 имат почти всичко, но наблягат повече на по-нискобюджетни марки. Имат добри цени и като цяло не са зле.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ментетата на ментетата!!!относно за съединителите"exedy"-рециклаж са,затова са и толкова евтини!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тампон за задното окачване и термостат купувах от тях и съм доволен :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз работя там,като цяло има добри продукти за нашите колички :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ментетата на ментетата!!!относно за съединителите"exedy"-рециклаж са,затова са и толкова евтини!

евтини?! че колко е цената на нерециклиран екседи?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За D15B2 феродовият диск беше 80-100 лв , притескателния някъде към 120 лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миля,че има и качествени и калпави части.Миналата събота купих от там горивен филтъри палец.Филтърът още работи,но палецът проби моментално.Днес отидох да го рекламирам.Прегледаха го двама умници(иначе и обущар ще види,че е пробил)и казаха че трябва бележкаот сервиз.Разбира се само луд би отишъл за бележка при положение,че палеца струва десетиналева,а бензина 2.Та питайте в тази фирма предварително за гаранция да не пиете чаша водакато мене.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братле трябва ти протокол от сервиз да,защото иначе продавачите трябва да го платят,ако ти беше на тяхно място щеше ли да искаш да плащаш грешни пари,аз работя в конкретната фирма всяко нещо което излезе дефекто може да се върне стига да имаш протокол от сервиз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братле трябва ти протокол от сервиз да,защото иначе продавачите трябва да го платят,ако ти беше на тяхно място щеше ли да искаш да плащаш грешни пари,аз работя в конкретната фирма всяко нещо което излезе дефекто може да се върне стига да имаш протокол от сервиз

Ако бяха монтирали палеца в сервиз,щяха да си оправят сами нещата.Монтирах го сам за 5 минути.Колата запали, поработи 1-2 минути

и угасна.Сложих стария палец и колата пак си заработи.И без протокол се вижда,че палеца е калпав.Биха го сменили във всеки нормаленмагазин,

би го заменил и най-гнусния арабин на "Симеон".Та за това искам да предупредя всички колеги,които пазаруват от тази фирма.КУПУВАЙТЕ САМО

ЧАСТИ, КОИТО ЩЕ ВИ МОНТИРАТ В СЕРВИЗ.А ти братле щом работиш там предупреждавай поне хондаджиите.Не се коркай!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз така или иначе не само хондажйите ами и всички клиенти им го казвам това,но както и да е.КОЛЕГИТЕ ОТ РУСЕ И РЕГИОНА ДА НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАТ ЗА ТОЗИ ПРОБЛЕМ :)

Редактирано от SuN`HiGh

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка си взех от тях феродов диск Exedy,като го сложа ще напиша впечатления.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, как ще го погледнеш диска като е на колата вече :help: не ми се сваля пак скоростната кутия.Може и да е менте, но такъв съм сложил ,ще покарам с него и ще видя как е , за сега държи.Относно магазина :( първо объркаха дисковете и ми пратиха диск с по малък диаметър на цена 86 лв ,след повторно обаждане ми пратиха друг диск на друга цена ;) както и да е , поне успяха да го пратят бързо .

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...