Jump to content
Guest martyhonda

Нов Vw Scirocco

Recommended Posts

Тоя дзвер няма нищо общо с 5 та генерация

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest martyhonda

За визуална прилика ставаше въпрос!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако 5та генерация имаше такава визия определено щях да си взема 5та.... Няма спор че този VW изглежда доста добре отвън и отвътре. Явно е на базата на WV Golf W12 (650hp :dry: :dry: :dry: ), поне в визуален аспект. Нито един голф досега не ми е харесвал но това W12..... мммм

Редактирано от manniakk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сирокото вътре е със салона на Голф5 :dry:

Публикувано изображение

Редактирано от Restless

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest EPoX

Сирокото вътре е със салона на Голф5 :)

Публикувано изображение

E ва много смотано бе се едно как беха калибра и вектра :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BatV

Ква Калибра или Вектра, бе колега? Тва направо си е Дачия Логан отвътре !(с извинение към многомилионните фенове) :)Разгледах и техническите данни:VW Scirocco2.0 TSI - 200hp, Тегло: 1298кг. 0-100 - 7.2сек.Да сравним с Type R :2.0 - 201hp, Тегло: 1324кг- 0-100 - 6.6сек. :)

Редактирано от BatV

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сирокото вътре е със салона на Голф5

A Голфа е като Пасата,а Пасата е като Полото,Полото е като Тигуана и т.н.Ами те не са сменяли интериора от години.Тук таме някаква лека козметика.Пълна скука.Сменят само цените :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е на 6-цата Голф интериора изглежда доста по-добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=8686507http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=8686509http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=8686510Задната част и тавана скосяването,цялата линия е 5 генерация от началото на стъклата,само дето с тази голяма задна колонка няма никаква видимост и стаклото е по малко!За това ставаше въпрос.Ако HONDA направят феислифт на 5 ген ще е 100 пъти по хубава!А за ектериора не говоря изобщо-същия е като на всички VW!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички VW са еднакви какво да се прави германците нямат ваображение. А иначе нещо не ми прилича на 5 ген. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е колега, постни са малко и сравнително обикновенни, ама то Фолксваген Груп правят цяла сюрия автомобили, които по-малко или повече се различават основно в емблемите, и евентуално в екстрите - масова работа, Хонда винаги са се отличавали с пълната противоположност на тази концепция - сравнително малка моделна гама, изключително качествени и със строга индивидуалност автомобили......А по въпроса със сирокото - то си е голф леко смъкнат, леко уширен, големи капли, турбо мотори, и някои заемки забелязвам в задницата, ама от опел астра GTC ли, на мен на нея ми прилича, а отпред леко напомня на Лансър Ево?/Всичко това си е лично мнение, да не се засегне някой/ :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първия VW който ми харесва !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честно да си кажа и на мен ми харесва, но отпред наистина доста е взето от новото митсу лансер :punk: и междо другото аз ли несъм наред с очите (то че несъм несъм де :punk: ) или в първия линк пише 1.4 турбо 200к.с. ?! , а не 2.0 :punk:п.п. то наистина пише 1.4 горе обаче по-долу си е ясноРаботен обем (cm3) 1984

Редактирано от Stancho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе защо няма цена в тоя сайт:punk: Човек и да иска да си го купи като не знае цената...Много е красиво, спор няма. На светлинни години е от стария модел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tazzz

Отвън е доста зарибяващ, с 5-та генерация прилика не виждам :punk: , но ми мяза на фиат пунто много, това новото, иначе отвътре е голямо дърво :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.0, турбо 200кс1.4 Twincharger (supercharger + turbocharger) - 160кс

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че като искате по-красив германски интериор вземете от бмв или ауди .... Иначе на външен вид бива .... няма спор ... макар че не впечатлява с нищо особено което да не сме виждали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:punk: Какво го сравнявате с 5-та на Сивик. Аз лично не знам за много такива автомобили, които сега се движат по пътищата и да издават по много признаци, че дизайна им е замислен преди 19-20 години. Каквото и да е произведено през далечната '92-ра от немците, вече изглежда старо, дори да го реставрираш. Някак си немския дизаин бързо омръзва :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това е ча са се опитали да направят нещо ново,но формата я има от 92 година :punk: не казвам че приликата е голяма но има известна такава!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ilkocivic

Е бива ли да търсиш прилика " VW - HONDA" :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest at_chuchev

На мен пък отстрани ми прилича на ceed 3 врати хеч...Иначе Сирокото ми харесва доста отвън...и кво като е VW... дай ся да не харесваме нищо друго освен Хонда...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest STANCHO 1

2.0, турбо 200кс1.4 Twincharger (supercharger + turbocharger) - 160кс

Тази пред МОЛ-а е точно такава 1,4 162 коня :rolleyes: 1,4 TSI

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че като искате по-красив германски интериор вземете от бмв или ауди .... Иначе на външен вид бива .... няма спор ... макар че не впечатлява с нищо особено което да не сме виждали.

не знам за какъв интериор на Ауди става въпрос, ама като седна в старата осмица все едно са ме смазали отвсякъде ...сивика очевидно по-малък отвън, вътре усещането за простор е впечатляващо още от 4та ген ...та до 8ма включителноиначе сирокото доста сериозно прилича на сивик 5ген, още едно доказателство с какво закъснение се движат не-дръпнатите :chicken: Редактирано от Stef

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че като искате по-красив германски интериор вземете от бмв или ауди .... Иначе на външен вид бива .... няма спор ... макар че не впечатлява с нищо особено което да не сме виждали.

не знам за какъв интериор на Ауди става въпрос, ама като седна в старата осмица все едно са ме смазали отвсякъде ...сивика очевидно по-малък отвън, вътре усещането за простор е впечатляващо още от 4та ген ...та до 8ма включителноиначе сирокото доста сериозно прилича на сивик 5ген, още едно доказателство с какво закъснение се движат не-дръпнатите :)
БЛАГОДАРЯ КОЛЕГА ЗА ПОДКРЕПАТА!!!:) :) :)Наистина швбите са с светлинни години назад-взели са (донякъде)формата на кола създадена преди има няма 16 години :D :D :D А за интериора не ми се говори-почти всички VW са със същия. Редактирано от martyhonda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно линията на колата, формата на прозорците в профил приличат на 5-та генерация...е японците изкараха този дизайн преди 16 години а WV чак сега го откраднаха :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest weapon R

Ей,сумати глупости изговорихте :D ,голяма работа 4е прили4а на 5-та генерация.Друго е важното в слу4ая :D Евала на фолцваген 4е решиха да подновят едно харизмати4но име като Сироко.Плюс коравите двигатели и доброто телосложение,това си е една много добра кола.А пък ние освен да се надяваме на нов Прелюд,ЦРХ,НСХ и С2000.........друго не ни остава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...