Jump to content
speedy gonzales

Месечна среща Русе

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Здравейте приятели. Фанелки с логото на хонда клуб русе е добра идея, а и самата визия може да е със същият надпис, като на лепенките. Ако някои не знаят още... в Русе до барче Европа (на центъра) от страни с/у входа на театъра има магазин ¨Project¨. Там за сумата от 10лв може да ни изработят такива тениски (къс ръкав). Остава да се заеме някой да отиде да попита на място колко ще струва и дали при голям брой желаещи може да направи отстъпка в цената.:D

Редактирано от İzverg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ади де проверете за тениските и кажете точно колко ще струват. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се провери и ще измислим няколко варианта. Имам някъде векторизирано логото на клуба и ще стане ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз разполагам с доста снимки ако някой иска skype ми е - npuzpaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ще ме включите ли 1 в клуба и после за тениска и аз искам и лепенки ако може;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ще ме включите ли 1 в клуба и после за тениска и аз искам и лепенки ако може:)

Може разбира се... имам достатъчно за ваички. Ако не ти се чака до следващата месечна, се свържи с мен и ще те уредим, както и всеки друг, който иска лепенки :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ще ме включите ли 1 в клуба и после за тениска и аз искам и лепенки ако може:)

Може разбира се... имам достатъчно за ваички. Ако не ти се чака до следващата месечна, се свържи с мен и ще те уредим, както и всеки друг, който иска лепенки :thumbs1:
Митак ти само 1 вариант ли предлагаш? Не става въпрос за цветовете а за сами вид?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да разликата е само в цвета (бял и черен)На края на този месец на срещата ще донеса една тениска и всички да обсъдим кое как да стане. Дизайн, цвят и други такива.

Редактирано от M_I_T_A_K_A

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда фенове, предлагам да спретнем невиждана Хонда месечна среща на 24-ти !!! ,Като количество и качество, може да спретнем барбекюта, бири, веселби с колите и т.н., желаещите да пишат в темата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз ще гледам да дойда, че нещо старите хондаджии се позабравихме... ..ама какво да се прави, времената са такива !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще дойда, носете си яйца! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново се получи доста добра среща! :P Доидоха много хора! Жалко само, че бързо си отидоха всички... :unsure:M_I_T_A_K_A, очакваме снимките скоро да ги качиш! :) Благодаря на Трънчо за табелката, много добре ми седи :bow::honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За следващата среща ще гледам и аз да съм на линия с CRV-то......... :) Има ли някоя друга клубна джипка в русенския клуб? :dry:

Редактирано от JAMAMOTO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Няма други джипки засега,само едно хрв мисля

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този месец ще има ли нещо ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало,последната неделя от 12и30 на кулата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последния път пропуснах, но тоя път съм там 29.05 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено,че ще има нещо-много ХОНДИ да се надяваме!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Досега сам нямал вазможност да дойда понеже работя всеки ден;) но тая няма да я пропусна понеже никой не познавам ще ми е драго:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще има ли среща и ако има в колко часа да дойда:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ще има среща в 12,30 на същото място горе на левента на паркинга поне аз ще бъда там!Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак ще ми пратиш ли снимките??? :rolleyes: Да видим какво толкова снимка :P :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей голяма скръндза, на Националната като се надрънка с безалкохолно синя слива ще му отмъкна фотоапарата и ще дръпна всички снимки :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, какво се случва ще ходим ли на национална? Колко хора сме? Как ще пътуваме,заедно или всеки сам? Малко цапам темата ама да видим какво правим, че не остана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен ме вълнува националната! Да направим тая неделя една среща да видим кой кога и с кого!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз доколкото знам ще бъде пусната извънредна тема за нас кой ще ходи на националната ама нали изчакваме организаторите да решат проблема с палатковия лагер че, някой хора още не са се записали та срещата може да е през седмицата .

Митака е обещал да пусне тема разбира се стига да не забрави отново или да е прекалил с безалкохолното (синя слива)Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ok, чакаме! :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ok, чакаме! :beer:

Я кажете кой кога ще тръгва за НС? Някой в петък?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ok, чакаме! :beer:

Я кажете кой кога ще тръгва за НС? Някой в петък?
``Четвъртък вечер 3 коли а може би 4 не знам другата половина в петък някъде а ако искаш подробности пиши едно лично

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги аз съм от търговище и мисля да тръгвам с още 3 4 коли в петък 14Н някаде 15Н 15:20Н ще съм в търново ако искате дам да се изчакаме и да увеличим колоната към хисаря . вие ще минете директно през бяла и после търново до колкото ги познавам пътищата . Пишете на ЛС ако смятате че може да се получи организацията . Колкото повече толкова повече :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Момчета имам предложение за вас, но предлагам да го обсъдим на живо. Примерно утре 05.07.2011г. (вторник) да кажем около 20:00 часа на обичайното място (паркинга на тв. кула) И без това не сме правили месечна миналия месец та сега да я направим. Предполагам, че до тогава ще сте свършили работа и ще можете да дойдете. Предложението е интересно, но ще ви кажа там :) Малко в последния момент пускам темата, но се надявам да я видите и ако можете да се обадите на хора на които имате номерата. Поздрави.

Редактирано от M_I_T_A_K_A

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок Митак, аз ще мина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се видим в 12,30 :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...