Jump to content
Lililita

Търси се Civic Vti Coupe 5G

Recommended Posts

Дали някой има информация за такъв дзвер някъде?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Май говориш за Сивик но коя Генерация?

ПС За 5-та предлаганите двигатели са D15B7 101h.p. и едновалката eSI с 125 коне

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С поставен фабрично двигател има само 6г купе американско производство. Ако е суап вече е друг въпрос ама така или иначе много трудно ще намериш такова. По-добре си търси малкия VTEC по-лесно се намират.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уф, забравила съм да напиша 5ген. Да, става въпрос за това, което го няма фабрично. Готов суап си търся...Малкия витек не ме устройва, имам си го и сега. :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да сега видях че си с Д16З6 :cool: в цяла България аз знам две купета 5г които имат Б16А2 и те са на колегата vector и на колегата vex за друго не съм чувал. Иначе успех с търсенето.п.п. малка поправка :)

Редактирано от Wyvern

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее... и аз ставаме най-малко двама ...ама и аз не си го давам :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ще трябва да си го направиш. Ако имаш купе отивай при Драгича за суап, ако не, търси черупка от купе и пак при Драгича за суап. :cool: Успех. Другия вариант е внос от САЩ, което и аз мисля, но ще е след време.

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да, ако тук не мога да намеря, ще трябва да търся внос...Като гледам се броят на пръсти щастливците и не си ги дават, трудна работа. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трудна работа е човек , но все си мисля ,че има друг по добър вариант като на колегата Krelion

6g купе + B18ка

btw: Вчера разглеждах доста клипчета с swap на Honda Fit + K20 :P;):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми трудна, да, ама реших да пусна темичка все пак.Иначе са добре дошли и по-големите витеци, но готов суап искам... Не ми се занимава изобщо "сама" да си правя смяната.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми трудна, да, ама реших да пусна темичка все пак.Не ми се занимава изобщо "сама" да си правя смяната.

...ми то от тебе се иска само накрая да платиш няма да се цапаш за един ден май го сменяли хората ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има няма 4 часа е интервенцията , тва е ако се хванат двама да нареждат здраво ;) Един отпред и един вътре и така ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм... Мислех, че повече време отнема.Ми това хубаво, обаче трябва да продам стария мотор и да купя новия... Предполагам ще излезе солено. + това със сигурност има чарколяк за смяна при положение, че сменям мотора. Или не съвсем?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тук не намери ли това което търсиш ? http://forums.hondabg.com/index.php?showforum=29 Ще трябва се сменят и още доста работи ако искаш освен да върви да е и стабилна , дискови спирчаки , окачване ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двг , скорости , полуоски , ецу....спирачки , добре е и задните да се сменят с носачи от ВТИ общо взето е това :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като накупя всичко това ще излезе дебело... Не е оферта суапа май.И после тепърва да продавам предишните чаркове, за да върна малко от кеша... Зор.

Редактирано от Lililita

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOSS`HOGG

Докарвам ти едно читаво сивик купе от германия , слагам ти един Б18Ц4 в коша :D обаждам ти се идваш и газ :D 0898-489-527

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, ама то освен двигателя има още 100 неща. Окачване, спирачки изпускателна система и т.н. ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dangler

Докарвам ти едно читаво сивик купе от германия , слагам ти един Б18Ц4 в коша :D обаждам ти се идваш и газ :D 0898-489-527

Е докарай де не ми ли видя темата до сега даже ако искаш да си го избера и да го спазаря по меила ти само ще кажеш колко искаш за докарването

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D Колега видях ти темата , но немога да ти помогна с тия 1500лв. за сивик 6г. купе , като само тряспорта до БГ е 1000-1200лв., а и само купе няма такъв вариант.Сори за спама . Имам телефон имам и лични стига съм размивал темата , за което се извинявам .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tinki

Булка то ако беше лесно и еФтино сички щехме да сме с такива..........имаш ли парата другото е лесно :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Купувай Тази


Завари и задните врати и си реди ;) ,
няма майтап това ще ти е най тънко инак отиваш над 10 хил. :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е с едно заваряване на вратите ако ставаше от седан купе... ;)@tinki - булка, остави парите, занимавката е много. :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш парите друг ще се занимава по колата :hondarulez: Аз съм за варянта на Boss Hogg ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@tinki - булка, остави парите, занимавката е много. :)

То си е разтегливо но имаш предложение + има избор кой да ти направи суапа.Събираш парата поръчваш частите .......като пристигнат още 1-2дни ..........бе общо взето се едно си купуваш кола нов внос :huh: .Пък и занимавката ще увеличи удоволствието след това и ще се запознаеш с много болни на тема хонда ;) .Ако наистина си го решила рано или късно ще го постигнеш. Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Познавам ги болните. Ама никога не са достатъчно май, а. :)Просто си мисля, че не си заслужава толкова много пари да се хвърлят. Направо един H22, хората са го измислили сериен и всичко е ок. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...