Jump to content
Д-р Конова

ЧРД на...

Recommended Posts

Шубрак, да си ни жив и здрав! Все такъв сладур и веселяк! И довечера да измислиш де ще водиш тимъ на запивка, че тряя се полее достойно тва събитие! ;) ;) :PЧестито и на другия рожденник!

Редактирано от Д-р Конова

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее,Честит рожден ден, Ники!Да си жив и здрав, и все така да ни радваш :D Много кинти да направиш, много хубави хонди да караш:offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Olmy

Публикувано изображение

 

Охооо Ники :offtopic: Честит ти рожден ден ;) Аре бацка да си жив и здрав, мноо суров и курав, дет са вика кат БАСТУН :D От здраве, пари, жени и най вече хубави и нови Хонди да не се отървеш ;) И днес да почерпиш, както подобава Шубрашкия тийм, а пък нас на скорошното парти :D Наздраве ;)

Редактирано от Al_Capone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД ФОКС :DЗдраве и парички ! И мощно изкарване довечера с чубраците :offtopic:

Редактирано от Rust

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден Ники Много здраве, щастие, късмет и любов :DОчаквай шубрашка изненада в най-скоро време ;):offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да са запиша в пожеланията на един от големите шубрашки величия!Никиииииииииии да си жив и здрав,много щастие,късмет и любов..........аве от сичко по много!Весел празник и незабравимо изживяване довечера............чакаме снимки! :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден, Ники! Много здраве, щастие, пари, хонди и жени ти пожелавам :D И нека всички твои желания се сбъднат :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден Фокс, да си жив и здрав! Пожелай си нещо докато духаш (свещите в биричката) ;), а аз ти пожелавам то да се сбъдне! :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,аиде и от мен ЧЕСТИТО!Жив и здрав да бъдеш още много години!Да си караш Хондите без проблеми и само готини гаджета в тях! :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехееей, Честит Рожден Ден, Фокси Ник :-) ! ! !

 

Много живот и здраве, добри приятели и споделени хубави емоции ти пожелавам! Все така позитивен и усмихнат бъди!

Редактирано от ian

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ч.Р.Д. Ники!Пожелаваме ти много здраве и да осъществиш мечтите си:cool:Наздраве! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД, Никиии :cool::) Желая ти много здраве, щастие, и многомного кинти за Хондака! Да го полеете празника едно убаво с шубраците :DП.С. Шубрацииииииииииие, да разцелувате Никито едно убуу, и много да се забавлявате за негово здраве! Наздраве ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД и от мен ве шубрак.Нека не броиме дните,много да са ти парите.Нека да живееш лудо,нека всеки ден е чудо :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодяря за пожеланията на всичко шубраци и колеги - мноо се радвам - трогнат съм - дано се видим по скоро - обещавам да бъда още по-голем шубрак :cool: аре шубраци - всичко каквото ми пожелахте да ви се връща стократно :) малиии толкоз жени и хонди

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никии май само аз не съм се отчела .. ;) Пожелавам ти здраве, пари, коли, жени, мъже ;) весели вечери с разни там шубраци, още по-весели вечери с разни нешубраци .. дето май им викат хондаджии (и един хонда орел) ;)) Весело изкарване на вечерта и нали знаете .. пийте безопасно .. да не си забравите жилетките :lol:)и чакаме снимкиии :lol: :lol: :D:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ООоо,лисицоооо,както казва един мой приятел капитан - Само вятър в платната и млади булки в кревата... :lol: .Жив и здрав да си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...