Jump to content
TrAdIuLi

Предизвиквам сивик Typer !

Recommended Posts

Абеее вие съвсем полудяхтеайде да се повторя пак1. во бързи хонди НЯМА - разберете го най-накрая2. ро здрави хонди НЯМА 3. то няма сериина хонда подготвена за състезание4. то безумщините ви на булгарплод са много далече от спорта5. то - научете се да карате6. то научете се да мислитене смятам че ако биеш или паднеш от ситроен примерно означава че защитаваш маркатанямам против хората които искат да се развиват в посока на автомобилните спортове - евала действайте /имаме си примери вече в клуб/, но ... дали бояна и б улгарплод са местата? един истински състезател според мен никога няма да се "пусне" на такова място

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина съвсем откачихте.Първо Рибката съвсем културно помоли да си пробва колата.Второ Саксото е леко и има старт,не си мислете,че след товаType R не върви.Трето веднъж биеш ,друг път губиш,но иначе от къде ще имаме стимул да правим каквото и да е по колите си.Четвърто няма да сменямарката защото съм паднал,удоволствието да караш Нонда е голямо.За мястото сте прави , за това изчакахме почти всички да си тръгнат зе да няма изненади.P.S. Между другото с нисана също се пуснахме.След като ми вземе старта мисля ,че почти го държа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе големи рацери станахте всички ей... кой от 2месеца кой от оня ден лудница ;) напраили му колата и вече "ПАЗИ МЕ МАМО РАЦЕР ШЕ СТАВАМ" а дали мое си смени сам поне накладките не се знае ;) иначе ги разбирате нещата якоо , кой яде семки таммм тиквени слънчогледени ;) само детоооо да не споменавам имена , че ше им стане гадно - колите по-добре да си ги заключват , щото се обърка некой ше влезе да се истропа вътре ;) неможе да защитаваш марката с табелка на колата ВНИМАНИЕ ПАДАЩИ ПРЕДМЕТИ ;) АЙДЕ МОМЦИ СЪС ЗДРАВЕ УСПЕХ С ПРОЕКТИТЕ.... САМО НАПРЕД И НАГОРЕ ;) (нема ви базикам повече , че некой нема да издаржи психически ;) )

Редактирано от I_V_O

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по големи глупости и комплексарски изказвания не бях 4ел,направо станахте за смях не мислите ли?хората пуснаха тема и ви гледат сеира

Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по големи глупости и комплексарски изказвания не бях 4ел,направо станахте за смях не мислите ли?хората пуснаха тема и ви гледат сеира

;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по големи глупости и комплексарски изказвания не бях 4ел,направо станахте за смях не мислите ли?хората пуснаха тема и ви гледат сеира

Румба,тъжната истина е че маса народ си продадоха москвичите и голфовете и си купиха хонда......А сега им четем бисерите.Ако не бяха частите от САЩ аз много отдавна щях да приключа участието си тук.Един човек е много лесно да го прецениш дали е фен на марката или просто заблуден тинейджър,който е гледал бързи и яростни прекалено много пъти.Като видиш че не си я поддържа като хората,но е пръв на чертата-ясно.Особено ако я кара на умирачка и горката кола си плюе дробовете отзад.....Тия хора няма да проумеят,че всеки курник може да е бърз,както и че разни кубатури 1.3 или 1.5 са направени с цел да не ти бъркат в джоба,а не да излиташ с тях.Когато си обичаш колата полагаш грижи за нея.Дали ще я миеш,дали ще й купуваш оригинални части,дали ще я правиш по твой вкус-няма значение.Но когато вложиш толкова много от себе си в една кола,повярвайте ми-няма да сте първа писта на гонките.И тука чета на някакво момче постовете в които гордо заявява как си троши колата,как развалял полуоски и скоростни кутии......АМИ БРАВО КОЛЕГА,да си жив и здрав с криворазбраното ти хондаджийство.Само за справка ще ти кажа,че да си карач и чупач са две много различни неща.Цветан Илиев чувал ли си го?Този човек се състезава с Хонда Сивик от години,а преди това със същата Хонда се състезаваше Стоян Апостолов.Знаеш ли че тази Хонда никога не е имала проблем,а ти за 20 мин. успя да строшиш полуоска и скоростна кутия.Замисли се над това и ако наистина си обичаш колата няма да я подлагаш на това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоя нисан с кои мотор е ;) ч е ми е любопитно ? ;) ;) ;) ;)

СА18ДЕТ-1.8 турбо ;) ;) лисана си е сила

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

Иво, донакъде съм съгласен с това което написа, но от друга страна и ти си имаш свое собствено мнение както всеки един човек на планетата :rolleyes:Един е фен на марката защото го кефи да се състезава с хонда понеже тя му предлага бързина, динамика и т.н. и т.н.Друг е фен на марката , обича си колата , поддържа я с качествени части, мие я , дундурка я и какво ли още не.Но това са 2 различни вида обич към марката - не мислиш ли ?... темата за тия псевдо хонда фенове няма да я подхващам тя е мноооогооо дълга и обширна. Наясно си :)За това не се хаби да отваряш очите на слепите :rolleyes: Тва е от мен по темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude
:rolleyes:аз моята си я пускам чат-пат на някое Италианско преследване,пък и не е като да не я карам на карате.просто това са лапетийски неща,особено по улиците.освен да пожелая на всички истински фенове много безаварийни километри с хондите им.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Румба,тъжната истина е че маса народ си продадоха москвичите и голфовете и си купиха хонда......А сега им четем бисерите.

От кога Хонда не е просто автомобил, а е някаква чест, която не бива да се оказва на "сульо и пульо" ??? Виж ти си специален, не си продал москвич и голф за да си я купиш, на теб Соичиро тия е подарил ... ?

Един човек е много лесно да го прецениш дали е фен на марката или просто заблуден тинейджър,който е гледал бързи и яростни прекалено много пъти.

... да се сформира жури с теб, като председател, което да приема членове на клуба ??? ... имам две 15-годишни Ходни, за съжаление само това мога да си позволя да купя. Ако имах неограничени финансови възлможности, нямаше да карам Хонда.За 6-те хиляди лв ,с които разполагах, най-много ми допадна Хондата. ... аз може би нямам право да попитам нещо за автомобила си, или да си купя част 2-ра употреба ? ...или това имам право, но не и да се обаждам в другите теми ?

... ,както и че разни кубатури 1.3 или 1.5 са направени с цел да не ти бъркат в джоба,а не да излиташ с тях.

... ей тук си много прав Редактирано от chavdu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе .. преди време имаше една тема .. как можело тройка на разсъмване .. да сравнява хонда сивик и голф ами замислете се що хората го казват това много хора със сивик 1.3 или 1.5 почнаха да карат по града като за последно ... та въпрса ми е с какво се различават тези хора от тези с голфовете ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти тъп ли си или са те изпуснали на главата ти?ти ме набеди за жури или че съм нещо специално.всеки нормален човек може да чете 20 мин в този форум и да прозре какво става тук.това че аз казвам изводите от комплексарското поведение на доста народ тук на глас не ме прави нищо повече от ЕДИН ОТ РАЗУМНИТЕ ХОРА ТУК.и понеже защитаваш онези от другата страна на бариерата веднага ставаш един от тях.ходи направо да им даваш стартове в посока обратна на движението на Цариградско,не искаш ли?много тъпо парче си щом си мислиш,че наследството на баща ми ме прави специален.ако бях специален щях ли да ходя да бера зелки в Англия бе......?или ти нещо се обиди понеже прие думите ми прекалено буквално за продажбата на голф и москвич преди хондата?проблема си е твой ако не можеш да четеш между редовете.едни са имали москвич,други лада,трети опел......едни от тях са си кретени,а други разумни хора и като си купят хонда не им е първата работа да се уговорят за гонки с други овчи детски мозъци.Ако и сега не ти се е изяснило-мини на лични да видим до кога ще ми издържат нервите да се разправям с теб.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво заеби няма смисъл да казваш нещо което няма да го разберат,аз затва не пиша ве4е щото няма смисъл

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към prelude : Колега не обръщай толкова голямо внимание :rolleyes: Много добре си спомням когато срещите още се провеждаха на полигона в Студентски град как дрифтваше и се състезаваше по улиците , по които имаше движение на коли :) Така , че и ти си бил разбойник на пътя :rolleyes: недей да ги съдиш , всичко е въпрос на израстване !!! мисля :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към prelude : Колега не обръщай толкова голямо внимание :rolleyes: Много добре си спомням когато срещите още се провеждаха на полигона в Студентски град как дрифтваше и се състезаваше по улиците , по които имаше движение на коли :) Така , че и ти си бил разбойник на пътя :rolleyes: недей да ги съдиш , всичко е въпрос на израстване !!! мисля :cool:

да,така е.всеки го е правил,но не е нужно да убиеш някой,за да разбереш че не е правилно и не трябва да се прави там и по този начин.също така,аз често си спомням за тези първи срещи с хубаво.как бяхме 10 коли общо и мръзнехме на ебати студа само за да се видим и да си полафим за колите.нямам против гонките въобще,камо ли състезанията......все пак Хонда се е родила в състезанията.Но си има писти,има си организация,подготовка......а не някой сополанко с джапанки да мачка педала на газта между хората.най-малкото защото скапаната му джапанка може да падне зад педала на спирачката.абе каквото било-било.като всяко друго нещо и това няма връшане назад,но ме е яд да гледам как нещата стават на по-зле и разни комплексарчета дърпат целия керван към дъното.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ШШШШШ,аре спрете се малко!!!Не се карайте за глупости,няма смисъл!!!:rolleyes: Вместо да се имаме и да си помагаме при нужда,тук само некви раздори и вражди последните месеци!!!Нужно ли е!!!На кой му е по-дълга пи :rolleyes: та и т.н. и т.н.Темата пак излезна от добрият тон :)Пак излишно вдигане на гири :cool::) Защо е необходимо! МИР!!!;)Сега пък мен ще ме оплюете ;);)

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти тъп ли си или са те изпуснали на главата ти?ти ме набеди за жури или че съм нещо специално.всеки нормален човек може да чете 20 мин в този форум и да прозре какво става тук.това че аз казвам изводите от комплексарското поведение на доста народ тук на глас не ме прави нищо повече от ЕДИН ОТ РАЗУМНИТЕ ХОРА ТУК.и понеже защитаваш онези от другата страна на бариерата веднага ставаш един от тях.ходи направо да им даваш стартове в посока обратна на движението на Цариградско,не искаш ли?много тъпо парче си щом си мислиш,че наследството на баща ми ме прави специален.ако бях специален щях ли да ходя да бера зелки в Англия бе......?или ти нещо се обиди понеже прие думите ми прекалено буквално за продажбата на голф и москвич преди хондата?проблема си е твой ако не можеш да четеш между редовете.едни са имали москвич,други лада,трети опел......едни от тях са си кретени,а други разумни хора и като си купят хонда не им е първата работа да се уговорят за гонки с други овчи детски мозъци.Ако и сега не ти се е изяснило-мини на лични да видим до кога ще ми издържат нервите да се разправям с теб.

... да, прав си за всичко, извини ме за нахалството :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спирам и аз.МИРхахах,ама трябва да внимаваме занапред,щото Рибката сигурно много му се вдигнаха акциите като гледа как темите му стават по 10 страници за два дена:rolleyes:

Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

УРА! Хайде сега на по-бира някъде да клюкарстваме как е почнал спора? :rolleyes: Ама без колите :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съгласен съм.колегата Chavdu да избере кога и къде да се видим,като са поканени всички,даже и Рибката-този толкова лош инициатор:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе .. преди време имаше една тема .. как можело тройка на разсъмване .. да сравнява хонда сивик и голф ами замислете се що хората го казват това много хора със сивик 1.3 или 1.5 почнаха да карат по града като за последно ... та въпрса ми е с какво се различават тези хора от тези с голфовете ?

И аз питам същото! Все повече ме е срам от това, че имам лепенка на ФЕН клуба НИ! Вижте се всичките, прочетете още веднъж цялата тема от началото и се засрамете! Голяма работа кой бил. Не спирам да повтярам, на всеки че всяка кола може да се направи да върви, важното е да ти харесва купето (за другото си има SWAP-ове) :rolleyes: И какво като си паднал от друга марка, защо се оправдаваме обикновено вместо с усмивка да поздравим опонента за доброто каране и добре вървящата му кола. Поздрави и се радвам, че успях да го напиша преди да се заключи темата както ще стане!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове найстина не се караите..просто няма смисал!Колкото и да пишете нищо няма да се промени "кучето си лае..кервана си върви"..Нека всеки сам за себе си да решава какво да прави и какво да говори,живи и здрави!П.С Рибата е ХАКЕР :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TanKista

изчетох цялата тема и направо де заболя главата, защо трябва да се карате, всеки показва по различен начин любовта си към марката, всеки си има мания, манията на някои е да се доказват в състезания, други се доказват с външен вид , всички искат по някакъв начин да покажат какво са постигнали и какво имат, не съдете хората и най-малкото съдете кой е фен и кой не. Никой да не се сърди, не съм искал да обиждам никой, обичайте колите си, обичайте се помежду си и си карайте Хондичките с кеф и любов :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бреи .. . :D "66%"( :D ) от мненията нямат общо по нея трииите ги ... защото иначе форума замира. (... колеги се карат ... и то за какво.). предлагам да се пускат теми ...и да се аргоментират примерно с клипове ( защото лафа еи с такова голямо око ... не върви и създава само интриги..,караници: )и тогава .... тези спорове ще намалеят според мен. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами точно тези "рацери" кепазят марката, като скачат да се пускат срещу всякакви олекотени (разбирай прогнили) кошници, но наточени колкото за 5 последни дръпки и като паднат дават храна на всички кибици, които основно това чакат около пистите и се започва една по форумите........Лошото е, че тези пререкания взеха да се пренасят и тук, а това едва ли се харесва на 90% от четящите и неучастващи в тези конфликтни теми.А това ако продължи така, ще се превърнем от "секта" в "клоака" в очите на всички НЕхаресващи нашата любима марка. Едва ли някой може да ме обвини, че не съм истински фен на марката, след като не скачам на всичко, което пуши и има 4 колела. Пускал съм се на драг доста пъти, бил съм и съм падал, но не бих си "изнасилвал" и трошил колите със злоба и ярост и да твърдя после колко си ги обичам, мия си ги по 3 пъти седмично, понякога и по-често, та когато спра до някоя нова, но мръсна "S"-класа окото на хората да се радва пак и САМО на дъртата хондичка, старая се ВИНАГИ да ми е на 100% изправна и надеждна колата, а не да я юркам като за последно и да се чудя ще ме прибере ли до нас, само и само защото съм успял да натрия на някого носа (или са натрили моя) по пистите. Така че явно в доста хора критериите за фенство са доста объркани и изкривени. А може би пък моите да са такива......

знчи вече мога да стигна до заключението ,че! исктинските 100% тови фенове мият колите си по 3 пъти седмично ходят секи вторник на срещи ходят по събори на палатки четат тонове литература, и още куп простотии изобщо целия им живот е хонда :hondarulez: ,това започва да ме кара да си мисля че хонда клуба е станал някакъв клан или секта може би ...аз лично сам на 20 години и са ми минали през рацете бая коли че дори и мотори, с които сам модефицирал с цел вървеш .Мился на 25 вече да карам хубава и голяма кола а не да ми идва побертета на 30 г. и да ходя по събори и срещи и не знам си каде а през тфа време на жена ми да и правят синки по коленцата ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 20 и вече толкова коли са ти минали през ръцете, че и мотори...ти какво караш от 10 годишен ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали ще е възможно ако няма какво да се коментира по темата тя да се затвори,поне за д ане се излагаме повече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали ще е възможно ако няма какво да се коментира по темата тя да се затвори,поне за д ане се излагаме повече

Що бе Драго,нека всички ни видят що за стока сме.какъв е смисъла да го крием тук и после по улиците да ни излагат разни елементи.Пепи,не съм женен,не съм ревнив,не съм раздразнителен,но коментара ти беше много тъп и бих го разбрал Майната ако на теб ти покаже от какво стават синките по коленцата.Чупи си хондата като ти е кеф,но не прави такива изказвания за семейния живот на хората.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........................ .Мился на 25 вече да карам хубава и голяма кола а не да ми идва побертета на 30 г. и да ходя по събори и срещи и не знам си каде а през тфа време на жена ми да и правят синки по коленцата ...

Брат и аз така мислех ма на по зле стаа вместо да минава :huh::);) .............а за синките по женати търси вината в себе си ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много глупости исписани за нищо Темата не беше ли "Предизвиквам Type R"защо не се говори по темата , а се драскат някфи глупости Sory за оффа ама малко се ядосях :tongue1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не си мия хондата с месеци Публикувано изображение, следователно не съм фен. Просто ме хваща яд да дам 20лв и след 2 дена пак да е станала на гъз и отделно че нямам време да вися по 1-2 часа по автомивки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOSS`HOGG

Тая тема отдавна си изпя песента...............

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...