Jump to content
tazzz

За какво ми е копчето

Recommended Posts

Не си казал коя година е колата ;) Лампа за бензина нямаш, на много модели на Хонда е така ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-вероятно ти е развален включвателя за светлини при вкл. на задна скорост и предишен собственик си е сложил "патерица"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само за Нитро-то (NOS) ще да е.... :worthy: Извинявай за off-а не се сдържах :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stefan Milev

Да не би да си с ел. стъкла? Едвам се сдържам да не кажа че е катапулт. :worthy:

Редактирано от Stefan Milev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да е подгряване на седалките, но ако е само едно копче се съмнявам. Принципно там седи и копчето за повдигане на фаровете нагоре-надолу.... ама то няма само две позиции. Някаква картинка няма ли върху това копче?А лампата за бензина може да я нямаш, да нямаш датчик в резервоара. Не мога за сега да разбера закономерността от какво зависи дали колата има или не. Аз имам, но съм D16Z6...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я вземи го снимай това чудо, може някой да каже за какво е. Катапулт ли е, светлина ли, не знам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D:D;) е поне ви правя веселко . За бензина разбрах сигурно нямам , ама мистериозното копче , ще взема да го снимам , а бе задните светлини си включват като е в двете положения , катапулт не е още съм си в колата жив и здрав ;) нитрото не знам ама не бе чесно никой ли не го знае ... значи точно както е скоростния лост зад него пада се в основата почти между двете седалки - има само две положения . Направо съм потресен . Колата е 94 хечбек . Има елстъкла ама те си имат други копчета за тях ;) Съжалявам моля някой ако знаи да пиши . Не че е проблем ама ма дазни така като не знам за какво е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен - "бастър копче, чардак са дига" :D;) и аз не се сдържах :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не е за заключване на десния прозорец, то обикновено седи на лявата врата, ама кой го знае..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друг вариант е да пуска "Стелт" режим... Извинявам се за Offtopic-a

Редактирано от Lider-a

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че нямат, защото един приятел се оплака че нямал лампа за бензина и разчита само на стрелката!Двигателя мился, че му е същи на Concerto.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е копчето точно до ръчната , може да е за регулиране на фаровете :huh: Има някой модели който са ел ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Регулиране на фаровете, но то си има степени и не бих го нарекъл точно копче. Колега, дай снимка. да не се чудим толкова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

верно го снимай или го виж къде му ходят кабелите. На жената имаше такова и то пускаше усилвателя. Ма при теб може да е примерно да заглушаваш радарите или пък да ти сменя номера като на "Такси". Или може да е спортен режим :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest martjo

Бреее вие се престарахте бе колеги ;) За колегата дето не е открил за какво му е копчето: колега, ако не ти влошава работата на двигателя го остави нека си стои там да допълва съвършенството наречено "HONDA" :lol: И аз имах нещо такова добавка от старите собственици, ама го шкартирах. И аз като тебе цъках, пулих се ама тц, нищо и го бастисах:lol:От мене това!Хайде всичко най-добро!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мойта има там едно копче, ам не е с 2 положения, а е бутон - правоъгълен. Обаче аз знам за какво е :D ... Като го натисна при светнати фарове и ги мие...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D

колега кви са тия мнения дет ги пускаш само... Поне кажи нещо смислено... Имаш нещо да продаваш ли....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това са ти бързите и бавните :dry::angry: :angry: :):angry:намери ли за какво ти е това копче... сорка че съживих темата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги вие сте голями образи това копче наистина ме сасипа от смях колко простотии изговорихте за него от каде ви доидоха толкова мн се питам :angry: :angry: ... а до колкото наистина за копчето :dry: може и да е за против крадтци ама то в българия няма :):angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имобилайзер?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...