Jump to content
hondari

Честито, България!

Recommended Posts

Явно пак им трябват 60млн за събиране.

засега промяна няма да има, догодина ще се обмисля това да стане, защото от девет години цената не е актуализирана

Само ЗАСЕГА нямало да има промяна.И този път сигурно срока ще е и доста по-малък. Редактирано от hondari

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тук има нещо нередно... аз съм виждал номера със звездите на ес от месеци насам... много номера са такива, предимно на нови автомобили. Тоест, това не е нещо ново, или вестника или интернет изданието си нямат работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колите с нови табели, табелите - с нови цени

 

в. Новинар

 

Нова смяна на номерата на колата с нови цени до 100 лв. очаква всеки един шофьор у нас, който се сдобие с нова кола. Повече от 3 милиона возила, които наброява автопарка в България, ще трябва да минат през гишетата на КАТ. Смяната на табелите се налага заради приравняване към нормите на ЕС. Подмяната започна успешно вчера, когато вътрешният министър Михаил Миков сложи първата европейска табела на "Опел Астра" от Видин. Подмяната няма краен срок и не е задължителна, припомниха от Пътна полиция.

 

Какво сте се шашнали толкова?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте го тоя смешник как се е навел и слага табелата :whistle: Нямам думи просто,каква пародия сме само....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха, така!Нали се кълняха във всички богове и светий,като сменяха предишния път табелите,че щяли само лепенки да се слагат!Помните ли 2-3 дневните престои пред КАТ?Сега пак ли?За парите да не говорим."Ало-о-о, Топлофикация" ли е?!НЕ, бе, тук е КАТ на МВР...Нищо! И на вас да ви е.а майката!"Много точно казано:whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така bate_em4o. Институция ли е - благословия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че то си е блокаж всеки ден :P , я ни забележат я не...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

истината си е 4е се много търпелив народ :P все си траем :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

"Ало-о-о, Топлофикация" ли е?!НЕ, бе, тук е КАТ на МВР...Нищо! И на вас да ви е.а майката!"

А така и от мен имат един сърбеж отзад.3 000 000 коли по 100лв,сметните ги че ми се вие свят 300 млн.ли са това?Кой ще ги открадне?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 000 000 коли... ама май само в СОФИЯ поне такова ми е чуството , като тръгна за работа или за кадето и да било :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я малко да Ви хвърля в размисли.такааааа.... икономика ми е все още с Видински номера, смятах до седмица две да ходя до Видин да я оправим документално. Идвам си оттам с новите номера и отивам в КАТ София. Какво ще стане.Ако ми кажат, ще ти сложим сега от старите номера, пък после ела за новите пак за нови? :D :D :D Ако това се случи, не господари на ефира ще поканя, ами барбар с министъра..........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми това е положението. За има няма 2 години са внесени поне 1 милион таратайки нов внос и КАТ, застрахователите и държавата пак не знаят кой е плащал данъци, гражданска и т.н. И най-лесното е пак да сменят номерата. Минимални разходи, максимална печалба за държавата и застрахователите. @misho: бързо карай към Видин! Като гледам снимката към статията, самият министър ще ти тури номера! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

табелите пак ще излязат от БДС,а нашите пьтища кога ще са по БДС/да не говорим за европеиските стандарти-в Германия сьм карал с 190км/ч на автобана,усещането го знае този които е излизал в чужбина-ГЛЕДАМ И НЕ ВЯРВАМ НА УШИТЕ СИ/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По последни данни само новорегистрираните коли ще са с такива номера, лошото е, че ще са по-скъпи от досегашните. Останалите може да си караме спокойно...Да видим докога.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ве да. То и предния път не беше задължително в началото. Макар и да бяхме вече членове на ЕС и всички знаеха, че вместо БГ флага трябва да е логото на ЕС те ни принудиха да си слагаме новите табели да вземат кинтите... и ето на - днес вече сме готови за нов рекет.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има твърдение за световна финансова криза, която се създава изкуствено. Защо и тук да не е така или по зле защо и въздуха да не започнем да си плащаме по региони където е по чист по-висока цена. Така сме ние българите търпелив народ... трябва да ни мачкат повече... малко ни е... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво да правят миличките, като им даваме свободата да ни вземат парите?! " - По лесно ми е да си трая. То протеста много сложно нещо...само хабя бензин... пък и кой ли ще ме чуе? ...Няма смисъл от протести.."Хванали са ни цаката и ще ни мачкат докато си траем! ;) Ще ни правят номера не ами... даже и автомобилни номера ще ни правят от време на време...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...