Jump to content
DundyTheCroc

Гавра с националния флаг - Петиция!

Recommended Posts

Не знам дали сте чули за случая преди няколко месеца, при който полицай хваща група цигани да се гаврят с националния флаг. Резултата е, че полицая е уволнен след жалба от страна на циганите, бил превишил правата си.http://news.ibox.bg/news/id_470684417Нека подкрепим един от малкото истински полицаи и дадем своя глас срещу гаврата с националните ценности и дискриминацията ни в собствената ни страна!http://www.bgpetition.com/porugavane-na-by...zname/view.html

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се подписах. Дано да има резлултат и да върнат човека на работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до къде се стигна-заради едните цигани сега човекът е без работа ,и на всичкото отгоре ще плаща и глоба :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се подписах. Дано да има резлултат и да върнат човека на работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това само в бг го има . :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ви казвам , само падне ли ми някъде на място без свидетели направо го блъскам един от всичките гадни мангасари с колата и му ... майката :lol: Те просто са навсякъде. Няма оправия в нашата държава а това

(Изм. - ДВ, бр. 38 от 2007 г.) Който по какъвто и да е начин опетни герба, знамето или химна на Република България, се наказва с лишаване от свобода до две години или с глоба до три хиляди лева.

или то неважи при нас ;)статия вестник АТАКА Редактирано от activity

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мамицата им циганска!!! Изпитвам носталгия по времената, когато тази сган си знаеше мястото и не смееше да мърда от там! Тях само бой ги оправя, много бой и редовно, че лесно забравят! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се подписах. Дано да има резлултат и да върнат човека на работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се подписах. Дано да има резлултат и да върнат човека на работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мамицата им циганска!!! Изпитвам носталгия по времената, когато тази сган си знаеше мястото и не смееше да мърда от там! Тях само бой ги оправя, много бой и редовно.... :lol:

И напалм колега,ама кво да правим с тея шибани управници!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що се учудвате, преди време в бургас съдиха друг полицай, тоя път граничен че бил спрял някви бракониери турски в наши води. Ония даже почнали да нападат наще милиционерчета и при сблъсъка единия от наште позастреля турското говедо. Не го е убил маи, ама ся го съдят.Тая България както е тръгнала май няма да просъществува дълго. Може скоро да и сменят името на Цингария

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"преди 4 месеца е превишил правата си, държейки се грубо и е малтретирал 6-ма цигани, които са скъсали българския национален флаг"

 

Много интересно как ли точно един човек е малтретирал други ШЕСТ човека? Сигурно има някакви супер - сили! Ех, защо ли нямаме повече такива всесилни органи на реда? :lol:

 

Гласувах - дано справедливостта да протържествува!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, това е грозната истина!Я се замислете като ги наричаме цигани, не сме ли ние вече такива? Имаме комай вече по-малко права и от тях. Те са малцинство, но с хитрост управляват мнозинството.А още повече, че има и дУпетати, които се връзват на шмекериите им, от Европа ни натискат да сме по-толерантни, но самите те не са. Как ли се отнасят с циганите, а дори и с чужденците в техните "ЕВРОПЕЙСКИ" страни?Така ще е, докато българския род е стадо овце:lol:И аз се подписах!

Редактирано от martjo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest pamo

Подписано. Само циганите ме карат да забравям, че мразя насилието! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest maniq

И аз се записах. Дано го върнат. Един честен полицаи да има и те да го уволнат. Все пак е България тук всичко е възможно. :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stefan Milev

И аз подписах, но наистина живеем в циганска държава. Не вярвам да има ефект.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Animal

Аз викам и ние ако имаме останали пари в сметката на клуба от стикери и лайсни да му дадем колкото можем да отделим. Тия цигани нямат спира, стават се по-нагли. Дано не се стигне до някоя гражданска война, че аз на драго сърце бих им обявил една, но знам че ще страдаме всички.

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От известно време си мисля, че най-вероятно съществува някакво тайно съревнование, за което обществото все още не е информирано, между политици, магистрати и други властимащи (чиновници), кой ще измисли или направи най-голямата простотия. Просто не мога да си обясня по друг начин тяхното поведение. До тук ще спра. Мога да изпиша още куп неща по темата, но няма полза.

Колко пъти съм пращал писма на разни институции и нищо. Един от фрапиращите отговори, които получих беше от пресцентъра на полицията - не е в тяхната компетенция да решат дали даден съществуващ подлез да се отвори или не, че хората притичват пред прелитащите автомобили не ги вълнува особено. Ако безопасността на гражданите не е най-важната задача на полицията, тогава коя е?

И сега, когато един полицай е направил нещо полезно, дай да го накажем, че ще дадем лош пример на останалите и обществото ще вземе да си помисли, че полицията трябва да му служи ... :)

:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли нещо ще помогнем с тази петиция :offtopic: В днешно време да си българин в Българие е престъпление !Това е нелепо.До кога ще ни мачкат тия скапани цигани Да влизат жандармерията и военните и да стрелят на месо, деба мангалите ще късат БЪЛГАРСКОТО ЗНАМЕ ,това ако се случи в друга държава ще им изпотрошат костите ,но не и в България .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подпис и от мен!!!За радост в българия започва да има все повече будни българи, но пък манталитета ни е скапан - който се покачи по стъбличката и забравя за нейното начало.За съжаление и аз смятам, че нещата ще останат така, безнаказани. просто "Кервана си върви, кучето си лае."ТОВА Е :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също мисля , че не бива да наказват човека , щом е защитил националния флаг.Все пак смятам че истерията срещу цигани, турци и т.н.т не помага на никого.На българските турци трябва да се помогне да излезнат извън политическото гето в което ги затваря ДПС и подобните.А на циганите трябва образование и шанс за нормален живот.Естествено правилата и законите и правата трябва да са еднакви за всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано не се стигне до някоя гражданска война, че аз на драго сърце бих им обявил една, но знам че ще страдаме всички.

Що бе колега ? сега да не сме добре ??? По-добре да се мре от колкото някакви мазни мангали да имат повече права от нас в БЪЛГАРИЯ !!!по темата нямам думи просто.. .. . ВСИЧКИ ПОМЯРИ НА БЕСИЛОТО.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво очаквате от чалми на власт :offtopic:

Редактирано от blueeye

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Fido Dido

АПЕЛ

Към всички служители на МВР.

 

Приятели, когато видите скинари да разфасоват поредния миризлив боклук, МОЛЯ ВИ, гледайте на другата страна. После се почерпете с момчетата и свидетелствайте за тях!

 

Един глас и от мен.

 

П.П. Търся цигани за ядрени опити...

Редактирано от Fido Dido

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що пуснах темата и в Тойота форум, да се надяваме на пълноценна подкрепа за полицая!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Roxy

Един подпис и от мен!Има толкова несправедливост навсякъде в тази държава, настройвам се много песимистично като гледам и чета такива неща. Аз също не мисля, че ще има положителен резултат от тази петиция, но все пак е добре да подкрепим горкия човек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...