Jump to content
audioslave50

завиждат или мразят

Recommended Posts

защо има мразещи хора,примерно издраха ми колата с ключ защо ,какво сам им направил, имали разочаровани от хората като мен тука и ако има кайете

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сигурно си паркирал на местото на некой съсед пред блока или си слушал силно музика... 1000 причини и няма спасение. Надявам се имаш каско :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Причини може да има колкото искаш ..... т'ва е положението , сред такива хора живеем !"... не е важно на мен да ми е добре , важното на Вуте да му е зле"

Редактирано от Rust

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеоти всякакви и всичко това е много жалко :wub:  п.с: Кво става на последак.....  все гадни теми :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vesso_varna

И върху моята кола си разходиха ключовете преди месец. А на паркинга ни има свободни места за паркиране колкото щеш, музика силно не слушам. Кво остава - злоба и завист. Или в най добрия случай - липса на възпитание.Булгаристан! :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DundyTheCroc

На мен ми нарязаха двете задни гуми, бил съм спрял на един чичка с черен Голф 2 на мястото, та и да ме бият скачаха, това пред блока до офиса ни. Поне го знам кой е, няма да му се размине!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest SuN`HiGh

Да е*а майка им преди няколко дни и моята я надраскаха :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти за тези изпълнения, и на мен ми се случи наскоро, освен това вече имам 5-6 леки вдлъбнатини от това, че некви идиоти си отварят вратите по силно и невнимателно от колкото трябва. Много е гадно ама май спасение няма! :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, колеги на целия преден капак имам нарисуван/издълбан с ключ знак паркирането забранено, защото бях спрял пред един вход и не можели да минат :wub: - да не съм прав да спирам там и сигурно съм пречил на някоя майка с дете, ама това ли е начина :wub: ? :D;)

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ogo

освен това вече имам 5-6 леки вдлъбнатини от това, че некви идиоти си отварят вратите по силно и невнимателно от колкото трябва.

И аз имам от тези и направо побеснявам, като видя нова такава.. Онзи ден бях спрял пред съседната кооперация. Там има бирария - тротоара осветен, с камери и тн.. През нощта чух викове и станах - имаше някакво пиянско меле, а на сутринта си намерих колата с шут в калника :lol: Естествено на камерата никога и нищо не се вижда. Отиваш в полицията и някаква гадна лелка почва да ми крещи, като че ли аз нещо аз съм направил. Идва ми да й кажа "Ей лельооо, знаеш ли че плащам месечно данъци, колкото ти е заплатата?!..." `баси от 1година карам тази кола и имам вече 5 паркинг щети (от тях 2 още не съм завел). Каското ми изтича скоро, а колата прилича на канче и въобще се чудя дали да я застраховам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако хвана някои да ми дере колата,ще го докарам на месечната и ще го влачиме с колите!Тва само дърти комунисти(военни) от входовете го правят...Що таз кола тъй бръмчи бе момче?!?Редовните въпроси...и следва избиването на коплески!Ръсти го каза правилно...в БГ винаги е имало нещо сбъркано!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво да ви кажа - простотията явно не расте по дървета. та мойта приятелка беше паркирала колата си пред един гараж, на така че да може да се излезе от него. на следващият ден колата приличаше на графитите пред паметника на НДК. даже не им стигнало да се гаврят, та даже и с ключове драскали по вратата.та питам аз - това ли е начина да се решават ш*****те си проблеми тези така наречени възпитани българи. ей станахме като дивия запад. няма оправия, всеки вече се смята, че другият му дължи нещо и че е над закона. На къде отиваме?

Редактирано от noname

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами всеки е над закона понеже закон няма. Когато в едно общество няма изградени и утвърдени правила, то само си ги измисля и налага.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest audioslave50

абе ще го приживея ,ко да се прави.поне се отешавам с мисьлта че ще си налея малко кинти в колата тея дни ,малко козметика

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest doctor

На мен не са ми я драскали още ама и аз да им го туря че се изнервих

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво да ви кажа - простотията явно не расте по дървета. та мойта приятелка беше паркирала колата си пред един гараж, на така че да може да се излезе от него. на следващият ден колата приличаше на графитите пред паметника на НДК. даже не им стигнало да се гаврят, та даже и с ключове драскали по вратата.та питам аз - това ли е начина да се решават ш*****те си проблеми тези така наречени възпитани българи. ей станахме като дивия запад. няма оправия, всеки вече се смята, че другият му дължи нещо и че е над закона. На къде отиваме?

Ами надраскай им и ти гаража на тея глупаци

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Ами надраскай им и ти гаража на тея глупаци"Хора най-лесно е ОКО ЗА ОКО, ЗЪБ ЗА ЗЪБ, ама нали се стараем да бъдем евромпейци д*ба. ако превърнем всичко в див запад, е на къде сме се запътили.повтарям се ама вече много ми идва в тази държава, колкото и да се старая да не ми правят впечатление цялата простотия. от мен толкоз.ПРИЯТЕН ДЕН НА ВСИЧКИ И БЪДЕТЕ МАЛКО ПО-ДОБРИ ОТ ВЧЕРА!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Европеец ли? Хмм, аз тая схема ако те ударят, обърни и другата страна не я признавам. системата "око за око, зъб за зъб" отдавна не работи както трябва. Пробвай нейния подобрен вариант: "око за две, зъб за чене". Няма ко да го драскаш, мацаш или дереш гаража, подлей малко бензин под вратата и драсвай клечката. :(

Но аз лично като бургазлия си оставам фен на това:

Публикувано изображение

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

освен това вече имам 5-6 леки вдлъбнатини от това, че некви идиоти си отварят вратите по силно и невнимателно от колкото трябва.

И аз имам от тези и направо побеснявам, като видя нова такава.. Онзи ден бях спрял пред съседната кооперация. Там има бирария - тротоара осветен, с камери и тн.. През нощта чух викове и станах - имаше някакво пиянско меле, а на сутринта си намерих колата с шут в калника :) Естествено на камерата никога и нищо не се вижда. Отиваш в полицията и някаква гадна лелка почва да ми крещи, като че ли аз нещо аз съм направил. Идва ми да й кажа "Ей лельооо, знаеш ли че плащам месечно данъци, колкото ти е заплатата?!..." `баси от 1година карам тази кола и имам вече 5 паркинг щети (от тях 2 още не съм завел). Каското ми изтича скоро, а колата прилича на канче и въобще се чудя дали да я застраховам...
не се притеснявай,тя и мойта на тва е заприличала!писнало ми е от некъдърници,удрят,блъскат и накраа се опраай как си знаеш :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята я одраха пред блока без да преча на никой! Април месец я пребоядисах цялостно и може да си представите колко ме беше яд....За щастие беше леко и успях да я оправя с малко водна шкурка и лак, че имам вече 3 щети и не ми се занимаваше пак.Големи късметлии са тези ,на който не им се е случвало подобно нещо и им завиждам благородно! :(Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мойта за щастие досега не са й се случвали такива неща, но в замяна на това на сестра ми колата още на втория ден беше издрана пред блока и след това още няколко пъти. Сега колата е на 2 години и е пребоядисвана 4-5 пъти заради такива изроди. :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите врати са целите надрани от една комшийка,която при слизане си отваря вратите с замах, а пък моята нали е черна и въобще не си личи че е надрана. Какво да се прави Талибани много в България.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джонибой ми беше казал веднъж... "Нали се сещаш какво ще стане като видят прясно боядисана, па и черничка..."Това за моята кола, при разговор, че искам да я пребоядисам цялата..

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в българия така сме научени, простотията ни е завладяла изцяло затова гърците ни казват вулгар, преди няколко месеца тъста ми беше нагости и понеже вектричката с хасковска регистрация и на сутрина на празен паркинг с шило сигурно му бяха дупнали три гуми и обиаляй неделя ко си нямаш работа да търсиш гумаджии, тъпо направих но като го разбрах кой е с джобното ножче Смит и Уесън 11 санта острие :P само една гума но му я разпорих хубавко, някой път само от лошо отбират, оттогава не смеят и мойта да барат, а предната кола на прясно боядисано на пъпа на центара без да съм пред гараж ми надраха целия калник предния и огледало са ми къртили...защо какво им пречи, засега хондата не са я барали имам само на мойта врата вдлъбнатинка малка от някой шампион на силовото отваряне на врати, ако я надерат ще ги избия :hondarulez::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ZaRRicK

Ти пак като си разбрал кой е, лесноимаш си таргет.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами тъпия дъртак го чух една сутрин от терасата, оня се хвалеше на някакъв негов колега бакшиш... все едно е направил нещо много велико и смело и беше мн доволен от себе си, почти бях забравил за случая но наглоста му ме подразни страшно мн...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре бе хора, кво толкова се оплаквате само. Нали повечето сте се мъже, в нашета държава "европа" няма. Хващаш един произволен който не те кефи, гледаш да има някой друг комшия и го одираш за назидание и после пак ще си говорим. В нашета държава за съзажаление няма уважение, а уважение нали знаете колко бързо се постига или поне страх. Аз имам и аз подобен случай, понеже в нашият блок всеки има поне по 2 коли, а сме малка кооперацийка, всеки си спира кой където намери, НО не и пред гаражите на хората, за моя милост една вечер си спрях колата на "резервираното" място на един комшия след което имаше на колата ми бележка, че съм щял да остана без гуми. Та как може някой да ви унищожи даден предмет, който струва пари и то не малко и да го оставите без наказан. Та с този въпросен комшия ако имаше смелоста да излезе, а не да ми се обеснява от терасата честно да ви кажа щях да бия него и цялата му паплач за назидание. Никое място не е на никой щом не е гараж или пред него така, както аз не се сърдя на никой когато си е спрял колата на мястото на което постоянно си спирам моета ами си търся друго без да поставям бележки, пукам гуми, драскам боя и тн. Просто някой хора си въобразяват много неща. Това си е лично мое мнение за това как бих се отнесъл, пък и нали знаете, че доло горе винаги може да предположите кой е виновника и тъй, като полицията няма да направи нищо ами направете вие. Да вметна само, че въпросния комшия е на квартира, а не си живее там. Аз лично съм човек, който гледа да се съобразява с положението и да е добър комшия, но ненавиждам хора с прекалено голямо чувство за собственост на нещо, което дори не е и тяхно. Със здраве :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DJDOGI

Наплашихтеме аз днес ще я взимам от бояджията след цялостно пребоядисване :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наплашихтеме аз днес ще я взимам от бояджията след цялостно пребоядисване :P

това е страхотно, пожелавам ти да нямаш дори една драскотинка за в бъдеще :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята скоро е боядисана, но не смятам да живея в страх какво може да и се случи.Това българското няма стигане - види хубаво лъскаво, и дай да го надере. Паркираш на мястото, където някой е свикнал да си паркира колата, и си е въобразил, че мястото е вече неговото лично местенце, и естествено вече си станал негов враг. Завист, его, негативизъм - все произведено в България :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и моята си я одраха без причина... всяка вечер си я спирам там, където спирах и Civic-а, обаче 3 дни след като я купих и хоп - на сутринта две черти от ключ по дясната врата. Направо не ми побира ума колко органичени, зависливи и глупави хора живеят в нашата страна. А аз на никой нищо лошо не правя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята тая вечер,ще нощува на друг паркинг. Явно и аз съм спрял на мястото на някой ВЛАХУНДЕР и ме е запушил с Влашката кола,явно от яд,но едва ли знае че имам още 2 коли,имога да я оставя да презимува на мястото му.Да поясня че тая кола е за боядисване,китосване и т.н.Целта ми е да поразмишлява,ако може,че не това е начина при условие че има свободни места.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Jikata

Ами хора колегата беше прав като каза ,че има 1000 причини.Мен например все се някои ме навиква като се прибирам щото се чувам от далече и колкото и да се старая да съм тих пак ще се намери една аларма да се вклучи и се почват глупостите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми изкъртиха лявото огледалце. ;) Излизаме сутринта с жената да идем на кафе и гледам хондичката ме гледа някак на криво ;) Пластмасите изкъртени, кабелчетата прилежно срязани (ел. огледало) и огледалото липсва. :) Всяка вечер си паркирам там, на никой не преча, същите коли си бяха около мен и на сутринта... на някой му е трябвала машиката вътре явно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

просто България.. и завист, и простотия.. и кво ли още не... снощи станах свидетел на следната история.. минават две пичлемета покрай магазинче за плодове, цапват 2 връзки банани и се разбягват. отсреща има друг магазин за плодове и зеленчуци, пича ги видя, качи се на буса и тръгна след тях. реших че е от собствениците.. но какво да видя на следващия ъгъл.. пича ги е хванал и им дава акъл да крадат оттам, даже пари щял да им дава.. само да не закачат неговата стока, а тая, отсреща, на конкуренцията !!! леле гледах точно ей така :);) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много точно - единствено простотията и зависта, тези толкова български и типични черти са напълно достатъчни за да е всяка втора кола одрана, със спукана/спихната гума, или изкъртена емблема......Така че ще си берем ядовете, като сме се родили тук, аз лично се опитвам да избягвам всячески разни конфликти, но никой не е застрахован..... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе все повече се убеждавам,че тва го има само в ши...ната ни България!Не мен до сега не ми се е случвало да ми одерат колата,пък доста често се случва като мина и да пищят аларми(сигурно защото колата стои в гараж вечер).Надявам се и да не се случи ;) макар е малко вероятно.Преди време(2-3 месеца) един пенсионер излизаше вечер и дразкаше всяка кола която е на пътя,хванаха го и просто нищо не му направиха дори щетите не си покри,пък пострадалите бяха доста.Така че варианта е всеки сам да се оправя,както каза колегата "око за две,зъб за чейне" :);) !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...