Jump to content
harpi

Кристални фарове(angel Eyes), Led стопове, мигачи и ксенони

Recommended Posts

Продавам кристални фарове (Angel eyes), диодни стопове (LED), кристални мигачи и ксенон комплекти.Това е сайта, в който може да разгледате артикулите - www.bktuning.netЗА ВСИЧКИ СЪФОРУМЦИ, ПРИЯТЕЛИ И КОЛЕГИ ДАВАМ 7 ПРОЦЕНТА ОТСТЪПКА ОТ ЦЕНИТЕ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уточнение:Значи кристалните фарове с цвят хром за сивик 5 г.(хеч, купе) са без ринговете и ЦЕНАТА ИМ С ОТСТЪПКАТА Е : 280 лв.А пък кристалните фарове с черен цвят за сивик 6г след фейслифта(99-01) стават за хеч,купе и седан.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest harpi

Ето снимки на кристалните фарове за сивик 5г хеч и купе, които са без рингове, или по точно имат рингове но са само за пиниз, демек декоративни и не се използват, незнам защо така са произведени, но поне са по евтини!

Така изглеждат отпред:

Публикувано изображение

 

Така изглеждат от зад:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Ползвах услугите на колегата и съм доволен :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е добре де ама даи Angel Eyes за Сивик 6г. 96-98г. че да се зарадват хората то за 2-4 седмици ако чакам по добре да си ръчам от Ebay.comКато доиде клиента и иска веднага наи много за утре.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм доволен, взех си от него мигачи за калника.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest spas21

Колега може ли да се вземат от теб направо на място в София.Става въпрос за странични мигачи за сивик купе 5г.Имаш ли някъде магазин в София?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 към мигачите за 6-та генерация... кажи само къде и кога

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest REDPOWER

И аз току що се възползвах от колегата и съм много доволен :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми като не идвате на месечните и седмичните срещи няма мигачи :( Бъзикам се, принципно съм от София и може да се видим всеки ден само, звънкате телефонче преди това и се разбираме каде и точно в колко часът и така...и другия вариант е на седмичните срещи, ама там предпочитам да си лафя със съфорумци...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мига4ите са супер комплект със оранжеви крушки , фасонки вси4ко необходимо за монтаждоволен съм-------------- много ме кефят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кристалните фарове хром от горните снимки за сивик 5г хеч и купе, които са без рингове са на нова цена:ЦЕНА:250 ЛВ.!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябват ми чени стопове за купе 6-та генерация може ли да се измисли нещо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мигачите на 6та калник са "2та леви", т.е. на десния конектора застава врътнат нагоре и кабела вътре бая се изпъва. мисля да дялкам малко с ножчето за да стане като хората, иначе за цената са супер

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://bktuning.net/Honda%20performancelight%20catalog.pdf - Това е линка,от който може да си издърпате и разгледате ПЪЛНИЯ КАТАЛОГ с всички продукти предлагани за Хонда от марката Сонар!Като, ако си изберете артикул, който е само със заявка и не е в наличност, трябва да предплатите 50% от сумата и доставката ще бъде в рамките на 3-4 седмици!Предимствата на това че си поръчвате, от мен, ще са 7% отстъпка от всички цени в сайта, гаранция за това че ще получите това което сте си поръчали а не нещо различно и естествено, че не плащате цялата сума предварително, както в ebay, и след това треперите дали ще доиде цяла, счупена, дали ще е същия артикул и дали на митница ще ви го освободят, дали няма да ви начислят сумати такси не показани при поръчката и естествено ако не го получите, аз ви връщам парите които сте предплатили, а те не ви връщат нищо!Държа на коректинте отношения, така че може да разчитате на мен!Поздрави на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябват ми чени стопове за купе 6-та генерация може ли да се измисли нещо?

Krelione, мен ако питаш едни такива ще ти залепнат зверски:

 

Публикувано изображение

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко нови артикули за СИВИК 5г., 6г. CRX, Del Sol, Prelude...Можете да видите в сайта: www.bktuning.netОтстъпката си важи за всички съфорумци - 7 % от всички цени в сайта!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега за хонда акорд CE7 98г какви пари ще ми струват фарове и стопове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, в каталога видях кристални фарове за Прелюд след 96г., но в сайта не видях цени. Става въпрос за SK3300-PL97-JM (JDM BLACK/CLEAR). Дай цена, отстъпка /ако има такава/ и евентуално срок на доставката?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябват ми чени стопове за купе 6-та генерация може ли да се измисли нещо?

Krelione, мен ако питаш едни такива ще ти залепнат зверски:
Супер са брат, но за в момента имам други приоритети.... Ще им дойде времето на стоповете!Ще се възползвам от офертите на колегата но малко по-нататък!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нови артикули за Del sol :dry:WWW.BKTUNINT.NETВсички артикули със 7 % отстъпка от цените за съфорумци!И хромираните кристални фарове за сивик 92-95г. за хечбек са на 250 лв. със отстъпката, последните от тези без рингове!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма вече от тези без рингове за 5г, защото си ги сложих на моита, така че съм единствения с кристални фарове без рингове :)и една промоциика за диодните стопове за хеч 5г. на 270лв. за съфорумци!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм доволен от колегата harpi евала наистина е точен и каквото зависи от него го прави.Евала братле жив и здрав да си и да радваш и останалите колеги от фен-клубът,както зарадва и мен преди новата година.И отстъпката си я бива,също така и мигачите за калниците не са никак зле даже са по-красиви от стоковите,а и са по прибрани.Абе с две думи ДОВОЛЕН СЪМ! и за напред само от теб :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 1 седмица ще имам плазмени километражи в км/ч за сивик 5г 6г. дел сол и прелюд,може да ги разгледате, като натиснете тук.или на www.bktuning.net/honda.htmlОТ ВСИЧКИ ЦЕНИ В САЙТА СЪФОРУМЦИ ПОЛЗВАТ ОТСТЪПКА - 7%!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 1 седмица ще имам ксенони на 103 лв. с отстъпката за Н1 и Н7, 112лв- Н4 и 150 лв. - биксенони Н4,като всички са с 1 година гаранция!В сайта вече ги има WWW.BKTUNING.NETОт цените в сайта имате 7% отстъпка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм доволен от момчето. Точен е и продава хубави работи.

Редактирано от HELL_FIRE_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз също се интересувам от фарове и мигачи за прелюд 5 -та генерация, цени?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, няма ли най- после да излезе нещичко и за нашите англичанки?! :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо тия англичани не са се погрижили за вас :confused: Ако излезе нещо за тях,ще го обявя публично!"Колега, аз също се интересувам от фарове и мигачи за прелюд 5 -та генерация, цени?"Колега, това което има в сайта това предлагам и има цени на всичко, като от тях имате 7% отстъпка!WWW.BKTUNING.NET

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо тия англичани не са се погрижили за вас :sick: Ако излезе нещо за тях,ще го обявя публично!"Колега, аз също се интересувам от фарове и мигачи за прелюд 5 -та генерация, цени?"Колега, това което има в сайта това предлагам и има цени на всичко, като от тях имате 7% отстъпка!WWW.BKTUNING.NET

Пич отнасям веднага плазмен километраж за сивик 4-та ген :confused: 1989 :sick: ако има6 разбира се :confused: кажи и цени4ка !цинганиййката си е цинганийййка :confused: Редактирано от Dedovoto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще имам след 3-4 седмици за сивик 4г. плазми на 60 лв!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще имам след 3-4 седмици за сивик 4г. плазми на 60 лв!

перфектно за коледа прекрасен подарък .... ако ги окомплектова6 и с плазмени педали КРАй4Ец заплювам си 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам плазмени километражи за сивик 5г. 6г. и дел сол, като всички са в КМ/Ч!!и евтини ксенони!WWW.BKTUNING.NETОт артикулите за хонда имате 7% отстъпка! само като звъните казвайте че сте от хонда клубът!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
WWW.BKTUNING.NET7% ОТСТЪПКА ЗА СЪФОРУМЦИ ОТ АРТИКУЛИТЕ ЗА ХОНДА!Ксенони Н1,Н7 - 110лв.Ксенони Н4 - 120 ЛВ.Биксенони Н4 - 160 ЛВ.Всички с 1 година гаранция!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще следя за развитие,и при първа парична възможност,ще ти звънна.Харесах си адски много неща.Само малко да отминат празниците и ще съм при теб колега. :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се радвам да останеш доволен и след като се сдобиеш с някои неща :angry:www.bktuning.net7% остъпка от артикулите за хонда за всички съфорумци!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кво стана сплазмените километражи дойдоха ли ако са дошли казвай да си взимаме за прелюд 4г.ако предлагаш и монтаж си най големия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелеее само да продам някои нещица ,колко работи си харесах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...