Jump to content
manniakk

Месечна среща - София - 28/09/2008 - 13:00

Recommended Posts

Време е да се срещаме вечеее.. Предлагам да е от 13.00 тъй като вече се стъмва рано.

Мястото си е същото:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислих си дали няма да се хареса 17ч като час? За да не е толкова рязка смяната, знам ли ...

Иначе ако казвате 13 - 13 да бъде!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то нали си беше 13.00 ч.? Зимното срещоседене е от 13.00 ч. така че не мисля, че ще е проблем. Нека бъде резко.. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам въпроссссче..... ами срещата в събота от 11ч по случай годишнината?? Или ги разглеждаме като независими събития? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебаси как ме е яд че ще трябва да я пропусна тази месечна :lol: , ма няма начин-работа :P:lol::D .Нищо, после ще гледам снимки( надявам се) :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не пропускам! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да умрем от студ ЗАЕДНО !!! Взема и аз да мина да пробвам държи ли ми още ръчната ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък тогава ще призова всички с червени 4-ти да дойдат, да се съберем :) И не само с червени, разбира се ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам въпроссссче..... ами срещата в събота от 11ч по случай годишнината?? Или ги разглеждаме като независими събития? :)

мисля че си имаше отделна среща там. не виждам защо да ги бъркаме ;) А относно часът - стандартен си е за зимното часово време ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък тогава ще призова всички с червени 4-ти да дойдат, да се съберем :) И не само с червени, разбира се ;)

Бягайте с тия варели само да загрозявате марката бе ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бягайте с тия варели само да загрозявате марката бе :o

Айде споровете за истинските японски модели да не ги развихряме и тука.... Кокорчо :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм там.Няма да се отървете от мен !!! :rolleyes::drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там сме, колеги !!!П.П. Колеги, дайте да направим срещата по-късно - примерно към 2-3 следобед, защото в неделя има Рали София и вероятно голяма част от хората ще искат да отидат :rolleyes:

Редактирано от TheDevilTwin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ари и аз ако оспея да си дойда ще ида да ви вида как сте

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там съм,надявам се не сам :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво стана с патрулката прави ли проблем на сбирката?Аз тръгнах по рано бях с благоевградски прелюд 4 ген

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Общо взето нищо.Преместихме се малко и те си тръгнаха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като си тръгвах около 15:00 - 15:20 едната патрулка беше зад мен на ~ 100 м. а другата чакаше в дясно на голямото кръстовище преди светофара и спираше случайни водачи..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аман от чекиджийски историй.Да дойдох малко по-късно и разбрах че е имало гонка или нещо от сорта между две хонди и ушерите баш т'ва са чакали и са цъфнали в тоя момент.Ок де мисля че всичко може да се оправи с по едно предупреждение к'во толко.А не да се правят на оборотни да минават пред всички с думите "Треа ли да повтяряме на 'секи поотделно,палете и изчезвайте".И чак и изцепки да спрат на края на улицата и да чакат да мине някоя Хонда оттам,за да се "украси" с акт.Въпреки всичко беше готино отново :).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-смешното е, че дойдоха ЦЕЛИ 3 патрулки /се едно сме избягали от затвора/ и ние само се преместихме и готово. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май забравихме да споменем и че част от идващите по-късно биваха спирани малко преди мястото и връщани обратно.. :)

Редактирано от eddy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не можах да дойда на тази среща, но за другата ще съм на линия и ще се ревамширам за липсата ми днес... Мисля, че имам с какво да се изфукам. Иначе червеният Прелюд от първите снимки рулира тотално, а?! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Няма да е лошо да разберете че не е там мястото за гонки! Било то и по този начин, а ако не сте в нарушение дори и да ви спрат само ще си поговорите 10 минути - защото не са от КАТ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краси, бате, точно този път нямаше гонки, имаше две дължини направени, а и куките не дойдоха заради това. Те са седяли в газостанцията (или бензиностанция,ннам кфо е там..) и са ни чакали, знаели са, че имаме срещи на клуба там всяка последна неделя на месеца. Те си го казаха това нещо!! Казали са също, че са чакали и БМВ-стите във вторник, с каква цел, не зная.. Но искаха да се махнем оттам, щото сме били спрели неправомерно на обръщалото на рейса и бляблябля... не знам за това им обвинение каква предпазна мярка да приемем?? Да не правим повече месечни?? :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:DМИНЕТЕ В НЕЛЕГАЛНОСТ! ШУШУ-МУШУ И ГИ ИЗНЕНАДВАТЕ В ГРЪБ! :P

 

Другият вариант е да им дадете по едно кръгче:P:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Salamander

баннете 6апкарите да не 4етат форума и проблема е ре6ен :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Щом е нямало гонки значи един път милиционерите са свършили нещо полезно! А това че са ви надули главите е малък проблем! Не е там мястото на гонките!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кой е тая червената бърза Хонда с кристални стопове много ме кефи .

И аз тва се чудя ;) Май не била много бърза :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...